Emma este iubire!

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

emma draga si mult iubita,

sper sa-ti fie mult mai bine acolo unde esti acum. ma gandesc in fiecare clipa la tine. am si eu un baietel cam de varsta ta, si de fiecare data cand ma uit la el te vad pe tine. nu te-am cunoscut decat din povestile mamei tale, din filmuletele si din pozele in care erai vesela si plina de viata. si asa te voi vedea si de acum inainte, in ochii copilasului meu. tu si mama ta m-ati invatat sa apreciez si mai mult ceea ce am, sa traiesc din plin fiecare clipa alaturi de cei dragi. m-ati invatat sa fiu puternica si sa trec mai usor peste micile obstacole care mi-au iesit in cale.
emma, ai fost parte din viata mea timp de luni de zile, in care intram pe forum sa vad ce faci. stiam ca esti undeva, intr-un colt de tara si niste oameni deosebiti au grija de tine. acum e dureros sa stiu ca nu mai esti acolo, dar incer sa ma consolez cu gandul ca nu mai suferi...



aida,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:



http://tt.lilypie.com/bECrp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

Dumnezeu sa-i odihneasca sufletelul chinuit!

Sa va dea Bunul Dumnezeu multa putere si alinare! Sincere condoleante!

Mamica fericita de Amalia Elena(6 aprilie 2007) si 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Aida, Laci si Buni, condoleante si putere si o imbratisare stransa, stransa de tot!
Pisicuta iubita, drum lin la ingeri, odihneste-te in pace!


Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Doamne, da putere acestor parinti minunati sa treaca peste durerea infinita si sa poata astepta samburelul sub privirile senine ale ingerasului Emma. A fost un ingeras si cat a fost pe pamant!


Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Condoleante parintilor.

Dumnezeu sa-ti odihneasca sufletelul

Olga 37+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Licurici mic... care ne-ai luminat viatza...te-ai stins aici pe pamant...ca sa te aprinzi in cer...si sa ne luminezi de acolo...cu lumina cereasca...ai asteptat atata ...si ai ales o zi speciala...VINEREA MARE...caci pt tine azi e VINEREA MARE...

Doamne alina durerea dragilor nostrii Aida si Laci...si a intregii familii...CONDOLEANTE!

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Galarina spune:

Copil scump, ai scapat de toate durerile! Ai grija de acolo de langa ingeri de cei ce ti-au fost alaturi!

Mami, durerea a ramas de-acum in sufletul tau. Stiu ca n-o vei uita pe Emma niciodata, dar ma rog ca timpul sa faca sa nu mai simti durerea cumplita de a-ti pierde copilul!

Iti suntem toate aproape!

Condoleante!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Consi spune:

Cred ca la fel ca si celelalte fete am ramas incremenita atunci cand am citit vestea asta atat trista. Am citit-o de mai multe ori pentru ca nu mi se pare adevarat...

Somn usor puiule, ingerii sa-ti vegheze somnul!

Aida, Laci sa va dea Dumnezeu multa putere sa treceti peste aceste momente tare grele si sa traiti cat mai mult alaturi de samburelul vostru pentru a pastra vie amintirea Emmei.

Condoleante...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepene spune:


Dumnezeu sa o odihneasca. Acum e linistita si fericita.

Mergi la inceput