*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (238)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Tonic, dor nu crezi ca eu cred ca cred ca-s invizibilasi n-avem ( nu mai avem)"of"uri ,dar s-a tiganit( e bronzat pe maini si fata



Giani .. Mamica de ANDREI ,....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Valeeuuu!! ce-mi vazura ochii!!
Elara FELICITARI!! sa fie intr-un ceas bun!

Luny vazui si io lautarul sef!
Mimo ofticoasa!
Ela blondul cercetator cu sapcuta rosie!
Vali si eu cred in deochi.. mai tineti minte ca v-am zis eu odata sa le puneti benchi in frunte inainte sa iesiti afara? sau ceva rosu.. Andra are de cand s-a nascut o ata rosie la manuta.. na chestiile astea sunt valabile pt cine crede in deochi, ca-s anti-deochi
Giani ete asa sa nu zici ca nu imi esti draga!
Bubu sanatate la puiutz!

sunt cu Dansezul prin zona.. indata se trezeste si Andra si poate mai prinde niste miscari ..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Eu ma scurg aici pe scaun de oboseala...dar nu pot sa nu intru sa o salut pe mamamea:mamiiiiii
Si sa ma mai oftic nitel ca Luny iar s-a intalnit cu cineva in parc (pe mine cica nu m-a auzit cand am zis )
L-am vazut si Mr Zambilica in curte , Doamne ce zi! Ma dar vad ca multe randunici ciripesc pe craca din curtea lor
Si Vali, am citit chemarea Nu stiu insa pana la ce ora stati, ca Vladutz numai pe la 6 e apt de parc ...sper sa va mai gasesc !
Vladutz are un canin Vladutz azi n-a mancat nimic ...ma rog laptele si o juma' de chifla Vladutz mi-a adus azi sticla de fanta si imi tot ducea mana la dop, sa-l scot Si l-am scos dar numai putin, prea putin
Cam atat pentru ziua de azi ....ma duc sa ma scurg in pat totusi, ca asa-i civilizat

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Luny, sa inteleg ca de luni incepeti operatiunea X? Auzi, da' tu la dr ai fost? Ca mie mi-a dat niste pastile ca nu mi se mai oprea laptele si cum am si pb cu nodulii mi-a fost teama.
Da' mi-a fost asa rau de la ele, am crezut ca mor, mai bine nu le luam. Am facut toate efectele adverse scrise in prospect.
Acum mi-a zis nasa Antoniei, care e farmacista, ca sunt unele mult mai bune, asa ca voi scapa mai usor.
doar ca mai pe toamna, sa mai scapam de durerile de la dinti.

cantaretului, am vazut filmele, e tare simpatic si f. harnic. Abia astept sa ne mai vedem, dar daca incepeti intarcatul probabil dupa Paste vom reusi, sa terminati si voi perioada asta dificila.

catalina, mama Antoniei 07.04.2000 si a lui David-Luca zis Luki/Oaca -1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix
!
Vladutz are un canin

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea


De la caninul ala e asa mofturos si agitat. Antuca nu papa decat tzitzi in rest vomita tot.
Noapte buna Simo, scurgere lina

catalina, mama Antoniei 07.04.2000 si a lui David-Luca zis Luki/Oaca -1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

mai zic si mai una bucata scurgareatza si noapte buna, sa dormi linistit si sa visezi frumos ( adica pe mine) sa nu visezi picamaru' [pup si caninu'sa nu doara
si inca una scurtazz]



Giani .. Mamica de ANDREI ,....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui tonic

Valentina, da' care e mailul, ca eu sunt ca cetateanul turmentat nu stiu cu cine votez?

catalina, mama Antoniei 07.04.2000 si a lui David-Luca zis Luki/Oaca -1 an


Deci, mailul comun e mamici_randunici@yahoo.com. Parola ti-o trimit pe PM, ca e Secret de stat.

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Si Vali, am citit chemarea Nu stiu insa pana la ce ora stati, ca Vladutz numai pe la 6 e apt de parc ...sper sa va mai gasesc !


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea


Mimo, stam pana pe la 7-8, asa ca sigur ne gasesti! Te astept!

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui gbutucica

Tonic, dor nu crezi ca eu cred ca cred ca-s invizibilasi n-avem ( nu mai avem)"of"uri ,dar s-a tiganit( e bronzat pe maini si fata



Giani .. Mamica de ANDREI ,....




Fata , si noi ne-am tziganit rau..si abia a inceput caldura..sa ne vedeti mai pe vara....

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Mihutza, daca avem copii frumosi, ni-i deoache lumea!!!

La mine vinerea e zi de inspiratie de pe Bucataras. Duminica fac Papricasul ala cu pui si masline si mai caut ceva bun, asa ca mai puneti retete.....

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput