FIV la cluj 17

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

am uitat sa va spun -DAAA-am primit ok de la dr. Micu si maine voi face prima injectie. oare trebuie facuta la o ora anume?-poate sa-mi spuna cineva?ca am uitat sa intreb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

georgetani ar fi bine sa le faci in fiecare zi la aceeasi ora, eu le-am facut dimineata imediat dupa ce ma trezeam. Mult mult noroc si stai linistita, esti pe miini bune Cum e la mare, cald??Mi-e un dor de mare.... sunt mare fan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

va astept la vara daca vreti sa veniti dar am o singura conditie-cu burtici
daca eu vreau sa le fac seara oare se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

hihi..toate ca toate,ati aparut in sfarsit!!moni-sa te auda Dzeu si sa am mana aurita!ca la cat m-am chinuit sa deschid capitol nou..macar atat!
si plus de asta,nimeni nu zice nimic de fripturica mea???am carbonizat-o cu capitolul asta nou!asa ca o sa fie norocos capitolul asta 100%!!
si asa miroseam a fum..ca m-a trimis sotu sa ma spal..ca put naspa..si intr-un final a trebuit sa recunosc si sa ii spun ca era sa dau foc la casa!
hihi..am lasat geamu deschis non stop da tot degeaba!pute a parjoale!mare gospodina sunt!hihi..ma distrez de una singura la faza asta..ptr ca niciodata nu am patit asa ceva!
iertati-ma si pe mine-sunt dusa rau!da rau de tot!!!!
mara-ce ma bucur ca ai aparut!!imi era ff dor de tine!
moni-si de tine imi era dor!
de fapt-de toate imi e dor si va iubi iubi mult de tot!!
asa ca fetele-va astept la capitolul asta muncit asa tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

georgie-si eu vreau la mare!
hihi..abia astept sa tin galerie fetelor in focuri!asa ca..abia astept sa vad testele voastre si binenteles pe al meu-cel cu 2 liniute!
madutzule,fetelor-pe unde sunteti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

uratica hihi -esti cea mai tarebucatareasa dar daca nu a luat casa foc e ok-nu? friptura e doar mai crocanta un pic nu? ca sa nu ingrase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

deci fetele-daca nu apareti la interval,va gravidesc pe toate in listuta!ca acum pot!
asa ca..hai s-o facem pe bune!apareti cu 2 liniute!
denissullee-tu ai onoarea!esti prima de trecut pe lista!!!!!cu gemelasi neaparat!
deci incepe galeria!
si acum va las..numai un picut-ca mi-a inceput meciul!daca nu ii batem pe austrieci-sparg televizorul!!!!!!
HAI ROMANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAI SOTU LUI DENISUUU!!!HAI LA GALERIE!denisu-nu te supara...da poate fac echipa cu sotu tau!ca al meu isi face cruce cand ma vede cat comentez si ma oftic!!!!!!!!!
mama..era sa dea unul gol-din echipa ailalta!!ii omor!!!!cred ca scot bata la ei!oare se sperie si ne lasa sa castigam?
fetele mele frumoase!
HAI ROMANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

chiar va astept daca vreti la vara
va rog sti cineva daca pot sa fac dipherelinul seara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

GRESIT!NU E CROCANTA-E CARBONIZATA!E LA COSUL DE GUNOI-NICI LA CAINE NU AM PUTUT SA O DAU!!CA-MI DADEA CU EA IN CAP SI EL!

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!GOLLLLLLLLLLLLLLLL!ROMANIA!!GOLLLLLLLLLLLLLLLL!

PE MASA!CA AU DAT SI AILALTI GOL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

uratica ce ne facem cu belemecii astia ai nostrii de fotbalisti nici nu am apucat bine sa ma bucur de golul nostru ca mi-a trecut cand am vazut ce gol am luat -sunt buni de impuscat

Mergi la inceput