Doctori de care sa NU te feresti (2)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deennyy spune:

eu am 20 de saptamani si merg la cantacuzino la dr. Ala Dinu. este o femeie minunata, un medic extraordinar, un om deosebit, o rabdatoare, un bun psiholog... am numai cuvinte de lauda la adresa ei. daca ai nevoie de date de contact, spune-mi.
sarcina usoara!

Citat:
citat din mesajul lui pinkysor

Salutare tuturor!

Eu sunt noua printre voi :) Sunt o graviduta de 18 saptamani :) si nu am inca un medic adica am dar sunt nevoita sa-l schimb :(
Am fost de la inceput la Medicover, deci sunt cu toate analizele la zi si cu ecografiile. Doctorita la care am fost nu poate sa vina in privat la nastere naturala, adica a zis ca mai mult ca sigur nu poate (exista si sanse sa vina dar mici :( )
Eu as vrea sa nasc la privat si nu stiu cum sa-mi gasesc un medic care sa si vina, voi cum ati procedat? Puteti sa ma indrumati spre cineva?
Inca o intrebare ce stiti de domunl doctor Dinu Alexandru? A nascut cineva cu el?

Va multumesc! :)


P.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tyna87 spune:

Eu sunt insarcinata in saptamana a 15 a si sunt ffff multumita de doctorul la care merg, Dr. Dinu Silviu din Bacau. Desi nu prea e vorbaret si nu sta cu tine la vorbarie daca nu e cazul, e foarte direct si foarte bun in ceea ce face si e printre singurii care vin si noaptea daca e sa nasti.Il recomand cu placere.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luys spune:

E vrun doctor din Valcea pe care-l recomandati ???


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia7 spune:

A nascut cineva cu dr Alina Juganaru, la Spitalul Sf. Pantelimon?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana2810 spune:

Salutare tuturor,
Sunt noua pe acest forum, sunt insarcinata in 28 de saptamani si urmeaza sa nasc la Sp Elias cu dl dr Tutunaru.
Despre doamna dr Aurelia Tofan, daca dai search pe google o sa gasesti cateva pareri si comentarii, dar sunt cam vechi ... majoritatea, din cate am citit eu, sunt negative ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_BB spune:

Buna mamici

As vrea sa-mi spuneti daca stiti ceva despre d.na doctor Macota Gabriela....activeaza la clinica privata Gynecoland si inteleg ca si la Bucur....poate cineva a nascut cu dansa sa imi spuna si mie cateva lucruri despre.....

Multumesc anticipat si va

Alina13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyX2 spune:

Buna mamici si burtici!

Am si eu o recomandare calduroasa pe aceasta tema.... daca sunteti din judetul Alba , mergeti cu toata increderea la d-nul dr. Radu Cordea, este un om exceptional si un profesionist desavarsit. Noi suntem deja la a doua sarcina sub supravegherea acestui dr. si sper ca totul sa fie cel putin la fel de bine ca la prima


Va doresc burtici sanatoase tuturor!

Happy, 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capshumik spune:

Buna!
A nascut cineva cu dr Oprea Alina? Este la Medlife si parca si la Municipal..
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zel_am_see spune:

"A nascut cineva cu dr Alina Juganaru, la Spitalul Sf. Pantelimon?"

Buna,
Ma intereseaza si pe mine daca a nascut cineva cu Dr. Alina Juganaru la Sf. Pantelimon, asa ca daca sunt mamici le asteptam sa ne impartaseasca din impresii.

Sarcini usoare:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana1984 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenusht

fetelor, stie careva de dr. Epure Alexandru? Am programare la dansul miercuri, insa nu stiu daca mai e la vreun spital de stat dupa ce s-a inchis spitalul Caritas!



Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva!

6+


Buna Elenush,

La dr Epure merg eu (sunt in 21 de sapt). Mi se pare ok, usor aerian dar poate e doar o perioada. Am vazut ca ai postat mesajul in iunie. Ai continuat cu el?

Mergi la inceput