Doctori de care sa NU te feresti (2)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns veyrona spune:

cum il activez?hai k mav uit acum eu nu prea stiu insa dak nu reusesc trimite-mi msj k sa stiu cum fac!te astept sa vb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticu_09 spune:

alexa love-
La BACAU, DR.CRUCEANU CARMEN,un suflet de aur dedicata 100%meseriei si pacientilor!datorita ei am o zuza mica de 3,7 luni si poate peste cateva luni o sa ma inscriu din nou in clubul mamicilor


nu stiu cand ai cunoscut-o pe doctorita asta, dar descrierea ta nu se potriveste cu ce am vazut eu. si eu am nascut cu ea dar nu e nici pe departe dedicata pacientilor, cel putin mie nu mi-a fost. ma stia doar cand mergeam la cabinet, dak apelam la ea in spital era toata ofensata. mie mi-a nenorocit copilul pentru ca nu a avut habar sa reactioneze la timp. asa ca nu o mai recomanda nimanui ca le distruge vietile. o fi fost buna la inceputul meseriei, acum nu mai are habar ce face. asa ca fugiti de ea cat puteti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jorjy spune:

buna ziua! sunt noua pe aici si as avea o intrebare pt mamici sau care il cunosc pe doctorul haiduc catalin de la filantropia credeti ca poate sa ma mai ia in evidenta pt nastere daca sunt deja in luna a opta???
Va multumesc!sper ca am scris unde trebuie mesajul meu nu prea ma descurc pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

uite aici poti vorbi cu pacientele dr Haiduc, aici ar trebui sa scrii:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=150370&whichpage=18

eu cred ca o sa te primeasca, de ce nu? fa programare rapid la medical City si vorbeste cu el

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jorjy spune:

Multumesc mult pentru raspuns.Asa o sa fac!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fortyfour spune:

Multumesc mult pentru raspuns alinab2!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui piticu_09

alexa love-
La BACAU, DR.CRUCEANU CARMEN,un suflet de aur dedicata 100%meseriei si pacientilor!datorita ei am o zuza mica de 3,7 luni si poate peste cateva luni o sa ma inscriu din nou in clubul mamicilor


nu stiu cand ai cunoscut-o pe doctorita asta, dar descrierea ta nu se potriveste cu ce am vazut eu. si eu am nascut cu ea dar nu e nici pe departe dedicata pacientilor, cel putin mie nu mi-a fost. ma stia doar cand mergeam la cabinet, dak apelam la ea in spital era toata ofensata. mie mi-a nenorocit copilul pentru ca nu a avut habar sa reactioneze la timp. asa ca nu o mai recomanda nimanui ca le distruge vietile. o fi fost buna la inceputul meseriei, acum nu mai are habar ce face. asa ca fugiti de ea cat puteti!!!



Acum 3,7 luni era la inceputul carierei?Si cand ai ajuns tu la ea era deja plictisita?
Din cate observi exista pareri si pareri , dupa cume si normal.
Din moment ce Alexa o recomanda ca fiind 100% dedicata si ii multumeste pt. nastere e cam deplasat sa spui ca distruge vieti. Nu?

***Fur is for petting**
"- Oamenii se nasc pentru a invata cum sa traiasca o viata mai buna – cum e sa iubesti pe toata lumea mereu si sa fii bun, nu-i asa?
- Ei bine, cateii stiu deja cum sa faca toate lucrurile astea, deci nu trebuie sa traiasca la fel de mult…"

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Laura inearca sa ajungi la Dr Puia , Cristescu este ucenicul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina_Lorin spune:

Buna burtici si mamici,
Citesc inca de cand eram insarcinata discutiile voastre dar acum m-am inregistrat.Subscriu la ceea ce a scris o alta mamica, medicul Ediz Huseyinoglu de la Filantropia este nu numai un medic dar si un OM extraordinar.Eu nu am intalnit un asemenea medic niciodata si chiar daca sunt sigur sunt"editie limitata":)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Buna
Eu am nascut in 2007 cu dr Strajean de la Elias. Foarte, foarte ok .
Acum, la a doua sarcina merg tot la dansul dar am auzit niste povesti cum ca practica niste preturi exagerate. Aveti cumva informatii mai exacte despre costurile la nastere la Elias, si mai ales cu dr Strajean ?As vrea sa stiu cat mai din timp daca imi pot permite sa nasc cu dansul sau imi caut alt medic .
Multumesc frumos
Astept PM
Andreea, mamica de Anastasia

Mergi la inceput