Doctori de care sa NU te feresti (2)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Buna, este careva din Craiova?
Vad ca majoritatea dintre voi sunteti din Bucuresti, poate totusi este cineva din Craiova si ma poate ajuta si pe mine cu ceva informatii despre dr. de aici si despre nasterea in spitalul 1.
Va multumesc.

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonik1986 spune:

Buna! Eu sunt noua aici si printre mamici dar v-il pot recomanda pe dl dr DEVA. Este foarte bun in ceea ce face si stiu de cand mergeam pana sa aflu de sarcina ca veneau f multe femei insarcinate si stiu ca este total impotriva avorturilor din moment ce face tot posibilul pt mamici sa isi indeaplineasca visul! Multa sanatate voua si bebeilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia_P spune:

Buna fetelor,

stie cineva ceva de dr Miron Maria Cristina de la Elias/Medicover?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veyrona spune:

buna fetelor!trebuie sa nasc si eu luna viitoare la GIULESTI si voiam sa va intreb ce stiti despre spital,preturi cezariana,stiu k au saloane speciale,cam care ar fi pretul?o sa nasc cu NEAGU MANUELA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julyjuly spune:

Buna,

As dori sa nasc cu dr Celus Tarpan. Stie cineva daca se poate naste cu dansul la Maternitatea din Giulesti, Panait Sirbu, sau doar la Spitalul nr. 9 ?

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzilonghi7 spune:

Salut, sunt atat de disperata incat imi vine sa scriu peste tot despre problema mea. Am mers pana acum la dr. Pana Stelian de la Filantropia. Desi pana acum mi s-au parut mie unele discutii ale sale cam ambigue, am ajuns acum, la 37 de saptamani, sa nu mai stiu ce sa cred despre el. Ba este amabil si foarte precaut cu niste contractii pe care le-am avut, iar dupa 1 zi imi spune ca nu trebuia sa ma stresez din nimic. Dar eu una nici nu m-am stresat, ba chiar am refuzat internarea pe care mi-a propus-o. Mi-a facut un scandal monstru ca am luat 7 kile pana in luna 7, dar apoi cand am ajuns la 10 nu mai parea sa-l deranjeze. In plus, pare ca nici nu ma mai cunoaste de fiecare data cand ma duc la el. Stie cineva ceva despre el? Ultima lui gaselnita a fost sa-mi spuna ca daca vreau cezariana sa merg la Euroclinic. Dar eu am ajuns la el tocmai pentru ca doctorita mea era la Regina Maria si nu imi permiteam. Plus ca am probleme grave cu ochii si oftalmologul mi-a dat scrisoare medicala pentru cezariana. Oare ce sa cred despre el? Voi ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinab2 spune:

fortyfour, am o cunostinta care a nascut cu Dr. Ana Maria Floare si mi-a spus numai vorbe bune despre ea. Nu o cunosc personal, dar iti spun ce am auzit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinab2 spune:

Despre Dr. Dimitriu de la Sp.Pantelimon poate cineva sa imi spuna ceva? Eu o sa nasc cu dansul acolo.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L.crisu spune:

Buna seara la toate mamicile sau viitoarelor mamici.
Am si eu o rugaminte ,sa aflu pareri si daca a nascut cineva cu Dl.Dr. Dinu Alexandru.
Sunt insarcinata in 35 de saptamani si voi naste cu dansul.
Va doresc la toate sarcina usoara si nastere usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui veyrona

buna fetelor!trebuie sa nasc si eu luna viitoare la GIULESTI si voiam sa va intreb ce stiti despre spital,preturi cezariana,stiu k au saloane speciale,cam care ar fi pretul?o sa nasc cu NEAGU MANUELA?


veyrona - eu am nascut la Giulesti, anul trecut in februarie cu dr Manuela Neagu - este o tipa suuuper, foarte grijulie si atenta, eu am avut sarcina obtinuta prin fiv. Nu vrei sa-ti activezi PM si sa vorbim acolo?

Cami lui Luca Alexandru 25 Februarie 2009
http://community.webshots.com/user/amzulica

Mergi la inceput