Doctori de care sa NU te feresti (2)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns veyrona spune:

remymv eu m-am uitat pe site-ul cmu si scrie de marti intre 13-14.dar la regina maria stii pe cineva?e langa cmu baneasa prin spate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweet_adia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Luminel

Citat:
citat din mesajul lui veyrona

buna fetelor!eu sunt in 23 saptamani si stau in pantelimon insa nu am nici un doctor pt nastere!am auzit k la sp sf.pantelimon nu e bine deloc!unde sa ma duc?ecografiile le-am facut la victor babes insa acolo nu se naste!


Veyrona, eu iti recomand cu caldura maternitatea Spitalului Judetean Ilfov de pe Bd. Basarabia, care este destul de aproape de Pantelimon. Are conditii foarte bune si cativa doctori buni: Dragu, Brasoveanu, Parpalici, Tarig, Alexandrescu

Nastere usoara

Lumi, mami de bombonica Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj



Dragi mamici,
Sunt noua pe acest foum si vroiam sa va intreb daca a nascut cineva cu Dl. doctor Keram Said de la Spitalul Judetean Ilfov. Orice informatie despre acest doctor m-ar ajuta foarte mult.
Multumesc.

23 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remy_mv spune:

Veyrona , si-a schimbat programul de curand si site-ul nu este actualizat. Poti sa suni cel mai bine la ei...
Regina Maria este maternitatea CMU, nu stiu daca se fac si acolo ecografii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inacat spune:

Buna fetelor,
sunt o proaspata burtica de 4+ saptamani si am mers la dr. Mihalache de la CF2. Stiti ceva de ea? dar de spital?
Multumesc.

[gravi4+]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LetitiaDumi spune:

Buna la toata lumea,

A nascut cineva cu Domnul doctor Luis Mendez de la clinica CMU Regina Maria?

Merci si o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LetitiaDumi spune:

buna,

La cmu regina maria se fac ecografii din cate stiu eu

eu acolo voi naste in luna august

a mai nascut cineva acolo? ce feedback imi puteti da pls?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CoriMami spune:

Buna fetelor,
vreau si eu sa-mi laud doctora cu care am nascut si anume pe doamna Dr Delia Gradinaru de la Universitar.
S-a purtat super cu mine si pe parcursul sarcinii, dar mai ales m-a sustinut sa nasc natural cum imi doream, a venit la 3 dimin la spital, pe 8 martie, pt ca atunci a vrut puicutza mea sa se nasca, m-a incurajat in timpul travaliului si apoi cat am stat lauza in spital s-a purtat f frumos. Deci, multumesc Domnului ca am ales-o pe dansa(de pe forumuri) si v-o recomand cu caldura!

Mamica de 8 martie - dulcea fetita Eliza Valentina
http://family.webshots.com/album/576994005BFuzVa?vhost=family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fortyfour spune:

Buna fetelor, am si eu o intrebare: a nascut cineva cu dr. Ana-Maria Floare (Sp. Elias)? Mie mi se pare foarte ok, dar as fi vrut si parerea unei mamici care a trecut prin nastere cu dansa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veyrona spune:

stiti ceva de olteanu maria de la sf.pantelimon?ati nascut la acest spital?cum e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui KarmenS

Buna, fetelor!
Nu am apucat inca sa citesc tot ce scrie la subiectul asta, dar o sa citesc cu siguranta pentru ca vreau sa aflu daca s-a scris ceva despre dr. Haiduc de la Filantropia pana acum.
Eu una am auzit numai de bine de el, o prietena a nascut in octombrie anul trecut cu el si are numai cuvinte de lauda. Noi nu am fost decat o data pana cum la el, azi avem programare la eco si triplu test la el.
Daca mai e cineva la el mi-ar placea sa impartasim pareri.

Va pup si va doresc bebei frumosi si sanatosi!
14+


Buna Carmen,
Si eu sunt pacienta dr Haiduc si mi se pare un om extraordinar. Pana acum am facut 2 eco si am fost de vreo 4 ori la consultatii. Mereu a vorbit calm si linistitor.
Il recomand cu incredere

--------------------------------------------------
In al , sunt in 13+

Mergi la inceput