Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(59)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

pai spune asa deci...... sa dam drumul la party
eu incep cu un canticel



Vine bebica .... +34
Pana atunci gotobina nevoie mare
http://www.flickr.com/photos/magduta/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

si inca unul





fetelor pe voi restul va astept cu tort, prajituri si sampanie. haideti sa ne mobilizam pt clody!

Vine bebica .... +34
Pana atunci gotobina nevoie mare
http://www.flickr.com/photos/magduta/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

anda multumesc frumos m-ai uns la suflet asa de mult ce imi plac florile

inca o data ms si te pupic

oricum azi sunt la munca asa ca toata ziua sunt cu ochii pe voi

30 + cu Razvan Andrei (dupa UM)
32 + cu Razvan Andrei (dupa Dna Doctor)

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

cu multa placere!!
pai daca esti la munca inseamna ca te distrezi mcar cu colegii

Vine bebica .... +34
Pana atunci gotobina nevoie mare
http://www.flickr.com/photos/magduta/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

bebe beca multa sanatate sotului si ai dreptate in legatura cu farmacistele si antibioticele bine ca suntem noi cu capul pe umeri si stim ce urmari are administrarea asa de aiurea inca o data multa sanatate sa treaca repede si ai grija si tu sa nu iei raceala

anda atunci e clar azi ma ingras cat intr-o luna daca e vorba de tort si prajituri

ei atunci hai sa va servesc macar virtual cu ceva bun






30 + cu Razvan Andrei (dupa UM)
32 + cu Razvan Andrei (dupa Dna Doctor)

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue77 spune:

ClodyLA MULTI ANI si numai bucurii, un bb sanatos si voios si o viata de mpliniri

NOI
Cristina 31 + 2 Yoan Christian si Marc Adrian (28.08.2004)
AMR 9


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luckyblue spune:

Hoy, fetelor! Nici nu cred ca ma mai tineti minte ... n-am mai scris de saptamani bune ...
In primul rand: La Multi Ani, clodyac! Sanatate si nastere usoara!

Noi am fost plecati la Sankt Petersburg vreo 10 zile, inainte de asta am avut o perioada tare plina la lucru... abia asteptam seara sa ma intind in pat. Am tot incercat sa tin pasul macar cu cititul dar nu prea am reusit. Uneori aveti o viteza!!! :)

Am si eu vreo 2 intrebari: pe voi va dor picioarele dupa o perioada de plimbare? Eu dupa vreo jumatate de ora le simt de parca ar fi fost lovite cu parul. Si a doua: mititica mea asa se zbate de parca ar scutura jucarii ... nu stiu ce tot face, dar ma ingrjoreaza frecventa loviturilor ei... ca un titirez se invarte.

Din cate am apucat si eu sa citesc asa ... mi se pare mie sau diabetul gestational e mai frecvent la fetele din SUA? E de vina mancarea? Sau pur si simplu in Europa nu se testeaza asa extensiv si daca nu stii, nu ai. Exista simptome?

Gata, ca dupa ce am fost atata timp nemotivata pun si intrebari ca la interogatoriu. Promit ca de acum sa scriu mai des.



Irina, 29+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

anda la munca sunt singurica una dintre colege este plecata la bucuresti la un doctor ca are piciorul bolnavior sefa chiar daca vine ioc distractie , iar colegii sunt toti plecati la o lucrare asa ca.......... chiar ca party de una singurica dar eu ma bucur ca vb cu voi

30 + cu Razvan Andrei (dupa UM)
32 + cu Razvan Andrei (dupa Dna Doctor)

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

blue si luckyblue va multumesc frumos si la fel va doresc si eu bebe sanatos si nastere usoara si va invit la bunatati ce sa ne lasati pe mine si anda sa ne ingrasam de unele singure

lucky exact asa ma simt si eu chiar si dimineata dupa ce ma dau jos din pat ma dor picioarele daca merg cred ca este de la kg in plus si de la greutate care apasa prin toti porii iar cat despre miscari bebe al meu zici ca danseaza lambada exact asa cate un tremurici de ma baga in lipituri sunt lovituri foarte rapide si succesive la foarte scurt timp una de alta

sper ca ai inteles ceva ca ma exprim si eu
pupici




30 + cu Razvan Andrei (dupa UM)
32 + cu Razvan Andrei (dupa Dna Doctor)

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

clodyac, La Multi Ani!!!, sanatate, fericire si un bebe sanatos, cuminte si la termen!!!

30+

AMR 10

Mergi la inceput