avion ieftin pentru Paris?

avion ieftin pentru Paris? | Autor: rory76

Link direct la acest mesaj

Buna, fetele! Stie cineva care este cel mai ieftin bilet de avion spre Paris ? Am gasit la o agentie 331 de euro Bucuresti-Paris cu escala la Frankfurt, iar pe net am vazut ceva la 200 de euro fara taxa de nu stiu ce...exista mai ieftin de atata?

"sky is the limit!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marox spune:

Tocmai ma pregateam sa deschid un topic e tema asta!

Eu caut un bilet pt mama mea, perioada 6 iunie - 4 iulie. Ea mi-a zis ca a gasit pe Internet o oferta AIR FRANCE la 184 euro, taxe incluse. M-am uitat si eu pe site (vola.ro) si pare serios. Eu nu il cunosteam. Are cineva mai multe informatii, e fiabil? Pot sa cumpar biletul prin card din strainatate si apoi sa transmit biletul electronic mamei? Pe site scrie ca se poate face rezervarea si apoi plati cash (unde?) sau prin transfer bancar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

marox incearca repede cu govoyages, pt. perioada respectiva e ceva tare interesant! fugi!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madadum spune:

tarom a lansat sapt asta o promotie cu 50 eur+taxe pentru foarte multe destinatii. poate gasiti ce va intereseaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Si Air france are o promotie Bucuresti - Paris, 169 euro taxe incluse, fara escala:

http://www.airfrance.ro/cgi-bin/AF/RO/en/local/resainfovol/achat/rechercher.jsp?BV_SessionID=@@@@1538329680.1238229902@@@@&BV_EngineID=ccceadegleihfekcefecekedgfndggh.0


Mare e gradina lui Dumnezeu si multe animale sunt in ea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Abia ne-am intors de acolo. Am luat cu toate taxele cu 90euro de persoana. Wiz air, e low cost dar a fost super ok. Suingura problema e ca aterizeaza la Beauvais la vreo ora de paris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marox spune:

Multumesc pentru raspunsuri! Pina la urma am luat bilet cu 178 € taxe incluse, zbor AIR FRANCE, de pe GOVOYAGES (Delphin ). Am dat telefon si am putut plati cu cc cardul meu. Pe situl Air France, pt rezervare online, scria ca trebuie sa fie acelasi nume, cel care calatoreste = cel care plateste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Cand mai cautati bilete de avion incercati si pe www.skyscanner.net. Noi acolo ne gasim de obicei bilete.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Tot cu Wizzair am fost si eu, m-am intors pe 29 martie, si a fost perfect. Am platit 500 Ron dus intors, dar altii care au rezervat mai devreme au platit mult mai putin.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
The True Church is ONE, HOLY, CATHOLIC and APOSTOLIC


www.tratamente-nutritie.ro/" target="_blank">Pentru sanatatea ta

www.muntelesfinteitreimi.ro/Februarie%202009.htm" target="_blank">Important




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adiutza spune:

Wizz Air = ieftin si ok
My air = nu este mereu ieftin, dar e ok si aterizeaza pe CDG (Charles de Gaulle)



http://tt.lilypie.com/ab3Dp2.png

Don't walk in front of me, I may not follow... Don't walk behind me, I may not lead... Walk just besides me and let's be friends...

Mergi la inceput