Pregati-va copertile ...copilul tau pe coperta

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda16 spune:

Si mie mi se spune ca am 8 coperti, desi nu am niciuna, nici nu mai incerc ca m-am enervat destul.

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Am fixat BUG-ul cu limita de 8 coperti. Va rog frumos sa va mai jucati cu aplicatia ca sa vedem daca mai sunt probleme. Daca nu mai sunt urmeaza sa lansam concursurile legate de cea mai frumoasa coperta...

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Oau! A functionat! Multumim !


Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Da, a functionat, multumim

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

A functionat sa pun pozele,
DAR cum pot sa le sterg ???
Nu merge daca apas pe "sterge poza"

Help !


-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

yuppyyy!! merge!!! am pus si eu coperti!

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


sunt anti-talent !
Am reusit de am sters fotografii, iar azi imi scrie ca am deja 8, insa realmente sunt doar 2 in album .

Edit: nu merge, nu pot adauga coperta scrie ca am 8, desi se vad doar 2


-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morney76 spune:

Acu' ca am reusit si le-am aranjat frumos pe pagina eu am totusi o nedumerire - de ce oare fotografiile mele apar toate sub albumul "mornex65" cand ID-ul meu e "morney76" ...?!? Sa fie oare o eroare de tastatura (makes sense!)din moment ce a mea e setata pe engleaza? Daca asa sta situatia ma poate admin. ajuta sa rezolv aceasta problema? Pana atunci insa va invit sa-mi vedeti printesa in albumul mornex65 si sa va dati cu parerea! Va multumesc si abia astept sa inceapa votarea caci sunt asa de multe minunate coperti pentru revista DC de ma intreb daca o sa avem o revista saptamanala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabi spune:

Salutare,
Am o problema cu salvarea fotografiei.
Pusesem una,la care uitasem sa adaug textul,deci am sters-o.Dupa
aceea nu a mai mers nimic.Imi da eroare la incarcare(pun poza,pun titlu,dar dupa aceea nu mai ''vrea'').Ce fac gresit ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Am si eu inca o pr ! In galeria de coperti am 2 coperti (cele de curand acceptate) la "marunyika" si alte 2 coperti (cele mai vechiute) la "marun6ika". Se poate cumva sa mi se ataseze cele 4 coperti pe care le am la nik-ul corect? Multumesc !


Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput