Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie2009(103)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Denisamada multumesc

Olga 35+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui SimonaMami

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Novus astept atunci sa ma anunti cand e cumparat balansoarul. Ma bucur ca te pot ajuta

Simona nehotarata mai esti Tinem atunci pumnii sa mai stea bebe la caldurica

Olga 35+ David


Off Olga, nu sunt deloc nehotarata, insa nu am cu cine sa las copilul acasa, asa ca daca nasc azi, vine cu mine la spital! Iti poti imagina sper de ce ma rog sa nu se intample totusi in noaptea asta! Asta ca sa nu mai zic ca medicul meu a plecat acum o ora din spital si revine... LUNI!



Simona 38+, cu Victor Christian / Clara Michaela

mami de
Eric Christian (02.03.05)


Am crezut ca-s singura care daca na ia pe nepregatite nasterea n-am cu cine lasa baiatul



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

LA MULTE LUNITE !!!!! bebe MARIO si bebe CASIA !!!!!
Sa fiti sanatosi,mancaciosi si bucurosi !!!!!

Mamica fericita de Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Simonamami inem pumnii sa stea bb cuminte...daca vrei sa imi pasezi mie contractiile tale le astept cu mare drag..noi avem nevoie de ele.
Gigilica ce e mama cu manifestarile astea..iti vina a nascare...fac eu morc ov pt tine???
Nikoleta bine ai mai intrat pe aici..ne bucur ca sunteti bine..pupam bb MARIO.
Fetele eu ma duc sa ma pensez ..asta datorita unei burtici care m-a mobilizat sa ma fac mumoasa poate maine ma intalnesc cu bb.Mersi...stie ea cine..
Revin mai tarziu...ca la noapte de emotii nu o sa pot dormi..


40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

hi hi, eu sunt deja posesoare de 2 fotolii tip POANG,


Burghezule!



Denisa-Madalina 36+ cu Adela-Marisa
AMR 4 saptamani
Anul acesta Iepurashul ne va aduce cel mai pretios cadou


da da, sa vezi cum e sa incerci sa te ridici cu burtoiul asta din ele; eu le-am cam evitat in ultima vreme, ca ma fac de ras rau de tot cand ma ridic, mai ales daca am musafiri, stau cuminte pe scaun, ca altfel ofer circ cu gandaci rasturnati cu labele in sus gratuit

diana 37+ David Gabriel
poze si filmulet 4D bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns curea spune:

Novus uite aici ce mi-a scris gigelica "Curea, in catalogul de pe net a lu' ikea, uita-te la pag 58-59.
Cel mai ieftin e 125 ron, cel mai scump 540 ron...si mai trebuie sa iei si taburetul ptr picioare...care e 100 ron.
Mi se par f dragute cele de 220 ron si de 315 ron. "
La multi ani pentru bebeii vostri niko si maria. Ce repede a trecut timpul... mai avem si noi un pic fetelor ...iar ma apuca melancolia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui joanna27
Gigilica ce e mama cu manifestarile astea..iti vina a nascare...fac eu morc ov pt tine???
Revin mai tarziu...ca la noapte de emotii nu o sa pot dormi..


40+



Nu stiu, dar parca am capiat. Te rog sa nu scoti nimic pentru mine...ci sa ai grija de tine si sa te pregatesti pentru puisorul tau. El are prioritate fara de Piton.

De ce o sa ai emotii...la noapte?




Gigelica +38 Victor-Andrei

AMR 4 zile
http://bd.lilypie.com/0qxyp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui curea

Novus uite aici ce mi-a scris gigelica "Curea, in catalogul de pe net a lu' ikea, uita-te la pag 58-59.
Cel mai ieftin e 125 ron, cel mai scump 540 ron...si mai trebuie sa iei si taburetul ptr picioare...care e 100 ron.
Mi se par f dragute cele de 220 ron si de 315 ron. "
La multi ani pentru bebeii vostri niko si maria. Ce repede a trecut timpul... mai avem si noi un pic fetelor ...iar ma apuca melancolia.




A nu se intelege ca e obligatoriu sa cumperi taburetul....il iei doar daca vrei. E oricum considerat o piesa de sine statatoare...




Gigelica +38 Victor-Andrei

AMR 4 zile
http://bd.lilypie.com/0qxyp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns curea spune:

Gigelica ai grija fa un dus si vezi daca te mai lasa contractiile si de la dus si de la nospa. Maine ma prezint si eu la medic dimineata sa vedem cum este colul asta daca nu intervine nimic in aceasta noapte. Maine intram in saptamana 39.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Niko ce ma bucur ca ai intrat !!! LA MULTE LUNI MARIO SI CASIA!!!

Mi-e asa de lene sa ma aranjez...nici nu mai stiu cu ce sa ma imbrac...ce probleme am

Olga 35+ David

Mergi la inceput