Ingineri fosti, viitori...(28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Buna dimineata!
pentru toata lumea.
Elena
Iepumic eu am rasas gravi desi valorile nu erau in limite. Asa ca se poate.
Imi pare rau pt masinuta. Ieri am fost cu masina fratelui meu la Pitesti, masina care a fost cu ceva ani in urma a noastra (a fost cumparata cu bani de la nunta). Era zgariata cu un cui si tare am suferit cand am vazut. Nu stiu de unde atata rautate la oameni.
Aseara am vazut un accident urat si ne gandeam ce norocosi suntem ca nu am avut parte de asa ceva.
Andreea ma gandeam ca vechimea e de vina . Bafta multa si tie. noi am sarit peste baita aseara. Nici nu stiu cum sa o spal pe Andra ca ea vrea cu jucari si nu ma lasa sa ii protejez manuta.
Anca ieri am mancat si eu la McDonalds, plus o punga mare de napolitane. Am eu o problema cu napolitanele de la Biscoteria . Aveam planuri marete cu aerobicul dar ... sunt tot la faza de planuri.
O zi frumoasa, cu mult soare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra.C spune:

Multumiri pentru cafea (adevarul este ca e mai buna cu voi alaturi)
Trebuie sa ma apuc de invatat pentru examen, dar am o durere de cap de-mi vine sa si sa , ca sa nu mai zic de
Sefu' m-a luat de buna de la prima ora a diminetii si intr-una, ma bucur ca acu' a plecat la un simpozion si poate stau si eu mai linistita.
Pup pe toate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Andreea cand ai examen?
Inveti si legislatie?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


EMA INVINGE CANCERUL!!!!!!!


UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra.C spune:

Anca - am examen pe 31.03.2009
(si invat si legislatie )
tu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

eu am pe 11 aprilie si nu am invatat nimic

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


EMA INVINGE CANCERUL!!!!!!!


UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra.C spune:

Bafta multa!
mai ai timp pentru invatat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Mmmmm, ce cafeu iamicios ! Sar'na, Nico de tratatie!

Vin si eu cu micul dejun, asa ca poftiti la bun si proaspat, la care mai adaug o cinste cu , ca aseara trecu pe la mine si-mi spala masinuca, ii facu plinul si-mi cumpara si-o scurta de p'ele, neagra, cu mesada detasabila si capishon cu blanita, deasemeni detasabil, asa ca-s hapy, hapy, hapy!

Ieri m-am necajit tare ca mi s-a blocat ID-ul de mess si nicicum n-am mai reusit sa mi-l accesez, drept pentru care azi m-am 'nervat si mi-am schimbat ID-ul ca nu se mai putea altfel! Asa ca ... drept compensatie, seara s-a aratat norocul si pe strada mea si-a venit iepuroniul!

Nico, imi pare rau ca ai trecut prin asa emotii cu piticii tai, dar de la prunci nu sti niciodata la ce sa te astepti! ... Cand zici ca le sti pe toate si le-ai vazut pe toate, in secunda doi iti demonstreaza ca habar nu ai, de fapt! Felicitari pentru exament si ... tine-o tot asa!

Claudita, cum sa te uit, mama, pe tine??? for ever!!! Copii ce fac??? Luca-i mai bine??? Dar tu??? sa va treaca mishcolocii mai repede! ... Cu masina nu-ti fa griji, ca te vei obisnui, numai sa ai rabdare si sa nu calci prea tare acceleratia!

Apropos de masinute, c-am vazut ca Ancutza-i tare necajita c-a zgariat golfuletul: draga mea, afla ca a mea-i zgrabalata de zici ca vine din razboiul de independenta, desi n-am facut altceva decat s-o las parcata in fata blocului. De restul s-a ocupat o gasca de 3-4 caini maidanezi care s-au incaierat in dreptul ei si-au sarit pur si simplu pe ea pana mi-au rupt numarul din fata si mi-au facut praf gratarul si aripa din stanga, care-s numai zgarieturi, de trebuie s-o bag direct la vopsit, fiindca polisatul nu o mai ajuta deloc! Asa ca ... noi sa fim sanatosi, ca fiarele se repara!

Si ziceati ca-i frig afara???? Stati sa vedeti "primavara" AICI! Sa nu-mi ziceti mie ca nu-i bine si frumos afara dupa ce terminati de vizitat albumul!

gasca, fiincda trebuie sa ies!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineta fetelor!
Ancuta este si mai rau cand nu simti nimic cand este in afara normalitatii cu tiroida... Eu o simt imediat: imi bate zici ca am o pendula in gat...
La mine pana acum este liniste. Diseara am sedinta la student support deci va fi plictiseala mare...
Vad ca toata lumea se pregateste de examene deci sa zic si eu bafta multa si sa le luati cu brio!
Pisi sarut mana de buantati. parca am intrat in normalitate dupa ce ne administrezi tu bunatatile.
Va pupic fetelor si sa aveti o zi suparba!


Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Pisi sunt superbe pozele. Vreau si eu in zapada .
AncaD trebuie sa citesti si regulamentul sau intrebarile cu raspunsurile bifate. E prea bogata tematica asa eu am citit doar intrebarile (am parcurs doar 630 de intrebari din cele 820).
Se dau 30 de intrebari (trebuie sa raspunzi corect la minim 24) si o problema (eu am avut 6 intrebari din cele pe care nu le-am citit, plus o intrebare care nu era in grile). La Pitesti a fost probl 11 pt gr 2 si probl 15 pt gr 3. La Craiova probl 8 pt gr 2 si probl 16 pt gr 3 iar la Constanta s-a dat tot probl 16 la gr 3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mersi de raspuns
Si au foast 30 de intrebari cu tot cu problema sau 30+1?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


EMA INVINGE CANCERUL!!!!!!!


UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput