Gasca de Constanta 105

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Cornelia, Cristina...se pare ca ma alatur si eu voua...e molipsitor, zau!!!!

Sinzi 4+, Radu si David psihologul
varsta David
varsta bb2
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui sinzi_ana

Cornelia, Cristina...se pare ca ma alatur si eu voua...e molipsitor, zau!!!!

Sinzi 4+, Radu si David psihologul


La cum am zis si la celalalt subiect sa-ti dea DD o sarcina usoara si o bebelina frumoasa si sanatoasa
Cami mai e putin timp,mai e



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

tania, ieri am bagat la tutun in mine.am discutat foarte serios cu el ieri, la fel si educatoarea.daca nu apelam la tati.oricum i-am spus ca o saptamana nu ii mai cumpar nimic sa aud intai ca a fost cuminte, nu vorbe.iar de rate si noua ni s-a marit cu 2 mil/luna rata de luna trecuta si ne-a scos din circuit.eu incerc sa scap de ele, sa vad daca imi ajuta dzeu.
sanzi, cum iti e?greturi ceva?
jo, lasa gradinaritul.cand o veni si bb2 il scoti afara , o iei si pe alex si puneti flori pana cand nu mai puteti, dar pana atunci stai cuminte in banca ta.
pai ma apuc sa fac si eu galerie pt gabi.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Sanzi !!! Iti zarisem semnatura si ma intrebam cand ne-o arati si noua! Felictiari! Eu cred ce e fetita

dodo, iti tinem pumnii!

Angelseby, bine ai venit!

Pupici tuturor si multa sanatate!



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
www.flickr.com/photos/cornelianis/" target="_blank">poze; poze2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

bravo sanzi!
adriana care e buba?
alex mai si-a luat o saptamana de "fara desene animate" ptr ca si-a ros o unghiuta.(1 din 10 e ok?)
dar ma tin pe pozitie ca sa inteleaga ca fara pana nu se potoleste nu primeste tv.
mititica dimineata inainte de a deschide ochisorii mi-a zis "acum pot sa ma uit la desene?"

dar...exista un dar...parca acum e mai calma si parca ma inteleg mai bine cu ea, sa fie oare de la lipsa desenelor animate? sau de la ros unghiile?


haideti fetelor-dragutelor nu abandonati!
"care este vestea buna pe ziua de azi!" sau "care este partea buna a zilei de azi"

ptr mine: azi e joi si mai e o zi pana vine weekendul!


jo , si alexandra
noutati.,
***************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
Sinzi felicitari! Sarcina usoara, bb in primul rand sa fie sanatos si apoi ce va doriti voi (eu cred ca David vrea frate, tu ce crezi?).
Gabi pai sa fie galerie atunci, nu? Decat mai tarziu, mai bine mai devreme.
Tania se pare ca socrii nostrii vor sa ne puna bete in "roate" anul asta . Sanatate si poate se razgandeste si vine la C-ta la spital, cu toate ca numai asta iti mai trebuie acum.
Cat despre cosul zilnic, la toata lumea s-a "umflat" nota de plata, dar las ca trece...in cativa ani si scoatem noi parleala.
Jo eu o pedepsesc pe Alex cand nu doarme la pranz, nu o las sa se joace la calculator Polly, asa ca nu prea mai stie cum arata site-ul din motive de nesomn.
Adriana am citit si eu dincolo problema voastra, sper sa treaca repede. Esti sigura ca mamica nu este vre-o prietene de-a d-nei directoare?
(Stiu ca este o "d-na" dir. de gradi care ne monitoreaza postarile, si cand acestea nu sunt favorabile si se recunoaste in ele, "trage" de observatie postatorul. Patitii stiu ce spun, daca vor dori sa imparteseasca "experienta", vor detalia.)
Dana cu intarziere ii uram finutzului tau, Andrei, "La multi ani!", sa creasca mare, sa fie sanatos si sa-si asculte parintii!

Am ajuns la concluzia ca trebuie s-o bag pe Teo la portia mea de cafea . Azi dimineata eram la baie cand am auzit-o cum se agita sa traga scaunul la biroul unde era cana cu , fata se urcase pe scaun si...savura cafeaua , in afara de ea au mai savurat scaunul, hainele, biroul si altele din jur. Acum de atata cafea face .

Si vestea buna... se apropie WE!!!!
Sa aveti o zi asa cum va doriti!


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

camelia, nu stiu daca citeste sau nu, sau daca sunt prietene, chiar nu ma intereseaza.eu vreau sa fie totul bine pt copilul meu.numai la el ma gandesc prima oara.nu vreau sa-i iau apararea ca stiu ca nici el nu e genul de copil unde il pui acolo sa stea.azi mi-a zis educatoarea ca a fost cuminte ieri.am prins-o si pe ingrijitoare si i-am spus sa-i tina despartiti.o sa vedem ce o sa iasa.
sanzi,si eu zic ca tot baiat e.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

Buna fetelor!
Bine v-am gasit la un nou capitol!
Noi suntem bine doar ca Seby a devenit foarte suparacios,de cand a fost bolnavior si toti din casa l-am alintat vrea sa faca numai ce vrea el.uneori ma dispera si ma face sa-mi pierd rabdarea.Ati patit asa ceva cu copilasii vostri.Un sfat va rog.oare este doar o perioada trecatoare sau l-am lasat prea mult sa faca ce vrea el?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

As avea nevoie de cateva sfaturi de la voi poate ma ajutati va rog.noi dupa paste vrem sa renovam apartamentul sa ne putem muta.cum ar fi bine sa procedam? putem avea incredere intr-o firma gasita in ziarul local,mai ales ca nu putem sa-i controlam foarte des,sotul poate ajunge o data pe saptamana pe la apartament.e bine sa facem torul cu aceeasi firma(termopan,zugravit,schimbat instalatii sanitare si electrice...)?am luat legatura cu o firma gasita pe net si ne costa doar mana de lucru 95 milioane,e bine oare?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

Va doresc o zi frumoasa,cu mult soare!

Mergi la inceput