LMA - Albinute si bondarasi de 2007! (114)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Haaaaaaaaaai Sorelaaaa lu Kitty, hai odata ca ma streseaza pe mine Kitilica ca nu mai nasti odata. Sa stii ca la al doilea merge mai repede, deci in 2 zile ai scapa

Mady, sanatate si tie si lu Razvi.
Laurici, cam ingrozitor diagnosticul...prima mea reactie e sa nu cred din prima asa ceva dar daca dr zice.... io is ala care nu crede ma, nu crede.....Sper sa se termine totul cu bine.


io lu rares am inceput sa ii dau cioco...cred ca are 2 saptamani de cand ii dau...hai 3. Ii dau recompensa pt cand manca tot din farfurie. Mi se pare ok asa, nici sa nu il tin pe uscat nu mi s-ar parea normal.
Cioco neagra stiam ca e mai buna pt ca de fapt cacao e buna din cioco... cea alba e si aia ok ca nu agita copilul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina.todor spune:

Neatza fetele!
la noi party se tzine deabea miercuri pe data de 25 din pacate deoarece asa a fost liber la Miniclub. Dar Ieri am comandat un tort si am sarbatorit un pic acasa, o sa pun toate pozele probabil joi si de la cheful cu copii si de acasa.
Ieri l-au sunat pe Radu toate neamurile si prietenii sa ii ureze la multi ani si la un moment dat Radu se saturase sa tot vorbeasca la telefon asa ca .. cine suna avea parte de urmatorul text: "Tu nu pui mie La Multi Ani! Da?, Iadu nu mai vlea! Mami pune nu tu!".

Surioara lui Kitty - nastere usoaraaaaa! Tzin pumnii!
Mady- pup sa treaca toate. Sanatate maxima tie si puiului tau!
Laura- sunt de acord cu Roxana, nici io nu vreau sa cred asa ceva. Pup pe Edy si pe tine si tzin pumnii sa treaca tot repede.


Varsta lui Raducu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Ziua buna fetili

La multi ani Alexis Florian!
La multi ani Dani7asi!

hai sorela lu Kitty...... tinem pumnii sa scapi cat mai repede

Laura ce sa zic uimi pare tare rau dar eu zic ca poti sa mai auzi si o alta parere inainte....sanatate multa

Mady ce sa zic trimite si tu rusii la plimbare si sanatate tie si la puiutu Razvi

Rares frumoasa petrecere ai avut, si doua torturi alb si negru , pun pariu ca ala alb a fost mai gustos.......am vazut acolo pe cineva cunoscut sau mi se pare......mai Roxana poza asta
este bestialaaaaa

Elyanne felicitari pt castigarea concursului si la mai mare ca doar esti de 3 ori mami
Raisa e ok...manaca f bine...ups sa o tina asa...deschide gura si manaca....mai vrea si singura cateodata dar pana duce lingura la gura ramane fara nimic...dar ea tot soarbe....se ia la intercere cu tataie care termina primu de mancat si pe la jumatea mesei se ridica din scaun
" Tataie mai ai?"...
tataie ii spune ca da
" Si Ai (Raisa), tataie totttt(Tataie sa manaci tot)...
Azi a scos-o mami afara si era cam vant a stat putin a facut inventaru la pasari si la florile din curte si apoi ii zice lu mami
" mamaie Ai casa..afaaa e bubu , mine casa e bine....."(mamaie Raisa se duce in casa afara e frig, la mine in casa e bine)
Noaptea inca iubeste mana celui cu care doarme si azi noapte i-a luat-o lu mami si a inceout sa o pupe, mami a vrut sa traga mana dar Raisa in somn,
" nu mamaie, mana ta e buna, buna"....
mami a continuat dialogu
" vrei sa o papi ?"
Raisa " nu mamaie o pup, e buna , buna!

Ieri seara a fost cu mami sa spele pe o nepotica de a noastra doar ce iesise din spital , i-a strans intr-o plasuta cateva jucarele mici de plastic sa i le duca...acolo a stat nemiscata de fascinatie....acasa cand a ajuns
"Mamaie lapte titi nu e...Gogu bibi" - mama bebelului nu avea lapte indeajuns si era tare necajita si i-a dat cu bibi....iar Raisa a facut acelasi lucru cu Gogu - bebele ei preferat


Intamplari din viata....te fac sa duci tot greul de zi de zi cu zambetu pe buze

Hai ca am scris mult...sanatate si astepta pozici de la restantieri


Diana mami de Raisa Maria 29.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:


DULCIURI? daaaaa....servim.....doar ca desert.
Cate o ciocolatica kinder sau de aia, tot micuta, de la milka (nu stiu cum se numeste), sau dulciuri facute in casa, gen tort sau prajiturele cu creme light sau frisca, iar daca nu am nimic ca desert fac urgent cu ce am prin casa, o salata de fructe pe care pun frisca si sirop de capsuni/ trandafiri/ caramel sau miere de albine. Placinte, chec, pandispan, gogosi, budinci nu-i plac.
De fapt, sincera sa fiu, eu, ii dau desert ca sa-i cresc aportul de calorii/ masa.....dar ea nu cere (doar rar, de curiozitate). De fapt ea nu cere nici de mancare....



fitzoasele mamei Caterina 22.03.2007 si Andra 20.11.1995

www.phenforum.com/ticker/img,38,79,0,kg,66,57,56,/weight.png[/img] br / " target="_blank">jos kilele in plus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Roxi, foarte frumoase petrecerile si cel mai mult mi-a placut petrecerea de acasa. Foarte frumosssssssssss , barbatel in toata regula.


Diana, cat de scumpa e Raisa.




Carmen, mami lui Vlad Gabriel - 7 Aprilie 2007
Vlad de la 0 luni la 1 anisor
Vlad 1-2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

multumim de incurajari. avem nevoie!
matei are mai multe bube si mai mari. e putin agitat, a facut si febra la pranz. mananca asa, cate putin, dar nici n-am pretentii, la ce bube urate are pe buze si pe limba.

vazut rares dulcel si sarbatorit si parinti mandrii! sa va traiasca si sa-i traiti!

citit perlute de oltence mici raisa si thea. super! tineti-o tot asa!
super si raducu de nu vrea sa i se spuna la multi ani!
cumatra biky iesi cu pozele alea????

hai sora lui kitty!!! inca putin ...

sanatate si lui razvanel si lui edy, si sper sa nu mai avem bolnaviori!


mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Am nepotica Ariana! 3100 g Are o ora cam si inca n-am vazut-o maaa duc sa o vaad!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

deci ... nepotica lui kitty bine ai venit!!!

mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Bine ai venit pe lume nepotica lu Kitty sa fii sanatoasa, iar pt surioara lu Kitty refacere usoara

Diana mami de Raisa Maria 29.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Felicitarii mamicii , bebe Ariana bine ai venit, sa fii sanatoasa , cuminte si sa papi bine iar tu Kitty sa stapanesti cu succes titlul de matusica.Pupici
Fetele Veveritza mea are buzele crapate de cat se musca..probabil de la durerile provocate de maselutze.Cu ce as putea sa ii dau?
Mentionez ca nu e cauza neconsumului de lichide.

Mergi la inceput