Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (289)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Va spuneam pe sambata ca au inceput greturile sarcinii..m-am inselat amarnic....de fapt ma pricopsisem cu o enterocolita, la fel ca si Mario, care ma mai tine si acum...duminica a urmat si sotul si am chemat salvarea sa-l doftoriceasca..

Betty78 7+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty78

Va spuneam pe sambata ca au inceput greturile sarcinii..m-am inselat amarnic....de fapt ma pricopsisem cu o enterocolita, la fel ca si Mario, care ma mai tine si acum...duminica a urmat si sotul si am chemat salvarea sa-l doftoriceasca..

Betty78 7+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario


multa saanatate piticului si tie, ai grija de tine

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

eu mai am de recuprat vreun capitol jumatate dar in seara asta ma predau , ma duc sa recuperez ceva somnic ca tot nu am copilul sa-mi ceara bibe la noapte


va doresc o noapte buna si linistita


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Cecilia imi pare bine ca ai rezolvat problema!!! Ai grija de tine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Marta, sanatate Mirunei!
Betty, aveti grija de voi!
Noi suntem bine, cel putin asa cred eu, astazi am iesit si noi pe afara dupa o saptamana fortata in casa, de cand am intrat insa ii tot lacrimeaza ochiul drept lui Andrei. Nu-mi dau seama daca este vorba de conjunctivita sau daca Doamne fereste ne paste iar vreo raceala!


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Daca vreti sa ne vedeti, azi in parcul cel frumos si ca sa nu ne mai uitati, dati, click http://entertainment.webshots.com/photo/2778283110102678596SVbgbU?vhost=entertainment

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Diwana parca tu m-ai intrebat dragutza daca il mia duc la Mario la gradi...nu l-am dus toata luna, dar de maine incep sa il duc din nou....desi am emotii mari..doamna care a venit la noi pe toata perioada asta este o super dulce...dar din pacate nu poate sa vina mai mult de 5 ore, iar diferenta de timp nu stiu cu ce pot sa o acopar....imi pare atre rau, dar tare as vrea sa am alta solutie.

Betty78 7+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Tot noi http://entertainment.webshots.com/photo/2050420580102678596szDvkn?vhost=entertainment


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Andreea, ce dulce e Cris!!!

Cecilia, nu te mai obosi la calculator! Fugi la nani!

Betty, sanatate multa!!!

Picia, la onomatopee si noi suntem campioni!

Somn usor!!!

Diwanaaaaaa????

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

mi-am inchis fereastra cu raspunsurile si acum scriu din amintiri

mada la multi ani fericiti si impliniti alaturi de cei dragi!

devyla
moldoveanca ce vacanta minunata ati avut ! sunt invidioasa!

luy , sanatate Mariei! mi-a placut tare mult surpriza , multumesc

am vazut marunzika si-mi zic opa Puppi boacane ! of , Puppi ce tragi si tu cu boala asta nenorocita ! si eu am tras cu sebastian si pt aerosoli ma invatasera in spital sa-i tin capul cu perna . dar nu stiu daca o asa domnisoara mai poate fi pacalita acum!

diwana , asa are si al meu acum- o dunga vinetie pe frunte. Pupam obrajorul julit ! La cat mai putine julituri si cucuie va uram!

adriana sanatate va doresc si Gabriel sa scape de pacatosii de mucisori. vrei tort?

ramonaianisa-ti mai treaca din supararea cu mancarea Elizei. nu te relaxeaza goblenul? faci rococo?

Eliza de Gabitz ce concentrata erai! cu cine schimbai mesaje?

mandarinutza si noi tot grecia alegem anul acesta . halkidiki , marmaras -pe sithonia. Este ce vreau ptr piciul meu: nisip , apa curata fara pietre iar seara sa nu fie prea gol in statiune ca eu sunt d-aia zbuciumata si ma debusoleaza .
croatia este de vazut cu masina , are niste peisaje de basm -viaductele si apa smarald. Partea nasoala este cu plaja ca nisipul trebuie sa-l cauti. In nord se intra in apa ca la bazin iar in sud iti trebuie papucei speciali ptr intrat in apa ca sunt pietre. Nisipul l-am gasit dupa lungi cautari in sud.
ruta cea buna este cea de zice yaia - ungaria , croatia

Mario si mamica lui Mario ma bucur ca sunteti bine acum!

Rebecca mai zici nana sau acum esti deja la banana?

Cecilia iarasi ti-am admirat baiatul! Este grozav!

Andreea , m-a impresionat tare cris cand plangea! imi venea sa-l pup..
pana la urma ti s-au ars boxele?

veroboda , subscriu la ce-ai zis despre al 2-lea bebe. dar cine stie ... Pupam frumoasa ochioasa!

adriana , piciulika, betty , prisi, isabeluta multumesc . tort si cafeaua aburinda de maine dimineata

oi fi scris tot?

Mergi la inceput