Strumfi de iul-aug 2007 (134)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Neatza! Fetelor stiu ca sunt total off-topic dar simt ca nu mai rezist! Aseara ne-au abandonat nasii de cununie cu 2 luni inainte de nunta si cu invitatiile deja tiparite cu numele lor! Nu mai pooooot! Nu stiu ce o sa fac! Imi vine sa las balta tot!

mamik de Denisa Maria (20.07.2007)



A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit

www.tickerclub.com/cache/42ee662a1f.png" target="_blank"> AMR putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Neatza fetele!
Pup si multumesc pentru raspunsuri, fetitzele!
Georgi, mychy, carla
Brazuka, aoleo!!! Nasoala faza! Asta e din cauza crizei sau alte motive? Bine, nu ca ar conta foarte tare...iti tin pumnii sa va gasiti urgent!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

haoleooooooo Brazuco! bai ce hoameni! asta e chiar nesimtire (daca nu au o motivatie motivata). naspa e ca ati tiparit invitatiile......of! varmiu i-a facut asa o faza unui verisor al mamei lui . ca cica nevasta-sa s-a ofuscat de nush ce. neste bulangii! iti doresc sa rezolvi problema a.s.a.p!

"mai avem nevoie si de iarba......"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Brazuca, noi asa am patit cu nasii de botez, ca nu le-a placut numele copilului. Poate se razgandesc sau gasiti repede pe altcineva, eu una n-as renunta.

Carla, s.27 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

brazuca,daca nu au o motivatie intemeiata,asta spune multe despre un om,asa ca poate ii mai bine asa,stai linistita ca toate se rezolva...luati totul usor,pana la urma e ziua voastra,trebuie ca voi sa va simtiti bine..din experienta,se vor gasi si nemultumiti.
stiu ca am mai pus melodia asta,eu o ascult cum ma trezesc,imi face bine:http://www.youtube.com/watch?v=ZSK9kkM7GL4&feature=related

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arhdy spune:

Carla nu as fi housewife, pentru ca m-as angaja acolo. Fata o duc si acolo la gradinita. Doar ca acolo nu m-as angaja in domeniu, pentru ca este foarte greu, abia dupa 1 an, 2 sa pot trage sperante sa imi gasesc ceva, dar nu cu drepturi depline. As lucra ceva la birou, sau in arta in functie de ce se gaseste.
Sotul oricum nu sta acolo, daca eu ma hotaresc sa nu plec. Ramane valabil ca in august vine in concediu si in decembrie definitv. Dar ar vrea sa ramana acolo, daca eu vreau sa plec si eu in august cu el. Acum nu mai hotareste de capul lui. Dupa ce a murit mama lui si-a dat seama de mai multe si atunci ma intreba mereu si se sfatuieste cu mine. Eu sunt mai rea acum, avand in vedere trecutul nu prea pot sa trec peste niste lucruri. Asa incat i-am promis ca ma gandesc, si totul depinde de ce se intampla aici in urmatoarele 2 luni. Daca nu este OK, las totul in urma si o iau de la capat acolo, dar cu conditita sa stam cat mai mult, poate chiar definitiv. Sa nu il aud ca peste 2 ani vrea in tara.
Brazuca imi pare nespus de rau. Imi pare rau ca nu pot sa te ajut.

Diana si Cristiana Maria (30.07.07)

poze: http://www.flickr.com/photos/14718383@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

cafera, unde esti?

karli,?????????????

mai ma dispera poza aia cu pamela cu tzatlele ei siliconate..........bleah, groaznic!



"mai avem nevoie si de iarba......"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Buna.
Da de Timi nu mai stie nimeni nimic?Oare se simte bine?Mai are putin si naste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui brazuca25

Neatza! Fetelor stiu ca sunt total off-topic dar simt ca nu mai rezist! Aseara ne-au abandonat nasii de cununie cu 2 luni inainte de nunta si cu invitatiile deja tiparite cu numele lor! Nu mai pooooot! Nu stiu ce o sa fac! Imi vine sa las balta tot!

mamik de Denisa Maria (20.07.2007)



A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit

www.tickerclub.com/cache/42ee662a1f.png" target="_blank"> AMR putin




Draga mea, dar stiu ca ai avut ghinion!!!!Sa nu cumva sa lasi nunta balta din cauza asta! Nu conteaza motivul pentru care au facut asta...este foarte, foarte, foarte urat din partea lor.....este INCREDIBIL!
Invitatiile sa fie marea problema! Da-le naibii! Chiar si daca le-ai impartit...nu te impiedica absolut nimeni sa faci niste cartonase elegante pe care sa le imparti din nou anuntand elegant modificarea de nasi!
Cat despre noii nasi...apeleaza chiar si la rude apropiate...nu asta este impedimentul sa va casatoriti!!! Important este pana la urma ca faceti pasul si ca va iubiti!
Doamne, ce oameni! Cum au putut sa faca asta?
Hai, curaj, sunt convinsa ca in ciuda tuturor problemelor pe care le-ati avut...veti avea o nunta minunata...si de abia astept pozele!

Oana siCati mica (1 an si 6 luni)

CATI POZE NOI

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmena spune:

Buna,

Ei, stiam ca nu am dat de mult pe aici, dar sa fie Carla in sapt 27 insarcinata cu bb2 si eu sa nu stiu...Chiar rusine sa-mi fie! Sa fie intr-un ceas bun Carla, sarcina usoara, bebelusa sanatoasa si sa vi se implineasca tot ce visati! Si nu in ultimul rand, pupici surioarei mari, Sabina.

Brazuca, stai calma, nu aduce anul ce aduce ceasul. Rezolvati pana la urma, sigur aveti o pereche de prieteni care va pot tine lumanarile la cununie. De invitatii, gasiti voi si acolo o scapare, sanatosi sa fiti!

Nu am citit din urma, am spicuit doar ultimele 2 pagini. Pupici la toata lumea si promit sa mai revin.





Mergi la inceput