Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri13

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Laurra, ma bucur ca e bine bebelina! Lasa ca se face ea mare! Important e sa fie sanatoasa! Eu fac bine, multumesc de intrebare. Vad ca ma simt bine de la tratament. Astept sa ma duc la medic dupa Pasti sa vedem daca s-a micsorat sau ba.

Dana,ce mai faci? Cum te mai simti?pe tine si burtica!

Va pup pe toate si va doresc un sfarsit de saptamana minunat!





Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

Ninia, ma bucur ca e ok cu tratamentul si poate acusi acusi o s ate auzim si cu doua liniutze

Liana este colega de odisee cu mine, chiar avem acelasi DPN sau e o zi diferenta si tocmai a intrat cum doua zile sa ne spuna ca nu are in continuare net, dar ca este bine si ea si bebelinaSa o ajute Dumnezeu sa ajunga la capat

fetele, multumesc de felcitari

31 + minune de Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!
binecuvantarea si minunea noastra ***www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El
just "us" *** burticutza
www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

va invit la tort si la sampanie

Cea mai arzatoare dorinta

Cristina, mamica de doi ingerasi in ceruri

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Mcrissa, La multi ani!!!!

Iti doresc din suflet sa ti se implineasca dorintele cat mai curand, sa fii sanatoasa si sa ai parte de toata dragostea din lume!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 15+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

La muuuuuuuulti ani fericiti si impliniti! tot binele din lume sa intre in viata ta si acolo sa ramana! iti doresc sa ai numai bucurie, liniste, implinire! cu ce e tortul?

Marina, mamica in de haiduc Mihnea-Adrian 14.02.2008
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Avem un an!!!

Poze noi cu bebe

www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

[ Cris, sa ai parte de tot binele din lume si sa-ti vezi visul implinit

Edit ca acum am vazut si io: Cristina_ana, felicitari pt bb2 fetita



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monysorescu spune:

Salutare fetelor! Ce mai faceti? Suntem si noi pe aici insa am fost plecati la bunici 2 saptamani si nu prea am mai avut timp sa scriem. Am citit insa din urma. Am vazut ca au mai aparut fete in grupul nostru si vreau sa le urez bun venit. La gravidute sarcini usoare in continuare si bebei sanatosi.
Ninia succes in continuare cu tratamentul si tin pumnii sa scapi de operatie.
Mcrissa la multi, multi ani, sa ai fericire, sanatate si sa ti se implineasca toate dorintele. Chiar aveam pofta de niste tort.
Teo2rina ce mai face nazdravanul?

Noi suntem bine. Razvan e un nazdravan . Ar vrea sa mearga toata ziua. Daca il tii de manute ca sa mearga e cel mai fericit din lume. A inceput sa zica din cand in cand mama (io sunt in al 9-lea cer insa tati e cam suparat ) insa mai mult zice ga-ga.Am incercat sa ii explic ca nu e gasca insa nu pare ca intelege. Se pare ca ne mai iese un dintishor insa nu incisivul lateral jos cum ar trebui ci un canin. Cam atat despre noi ca m-am lungit destul.

Sa aveti o zi buna!

poze cu ghemotocul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

MCRISSA - LA MULTI ANI!. Sa fi fericita si sanatoasa si sa-ti implineasca Dumnezeu visul cat mai repede.

Cristina Ana felicitari pentru fetita din burtica. Foarte frumos numele ales.


Cristina, mamica fericita de Eva Maria
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Mcrissa fericire si bucurii!!!!!!

de Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Mamagiuliei, Cristy, va multumesc mult pt. urari! Sunt asa de fericita ca o sa am o fetitaaa!!!!! Plutesc...!!!
Monysorescu, acum este perioada cea mai dificila, cand invata sa mearga. Al meu pica tot timpul, se lovea, venea sa-l pup! Iar eu tot timpul cocosata dupa el! Dar trece, si sa vezi apoi cum nu te mai poti tine dupa el si ce prostioare poate sa faca!


Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 16+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput