America (156)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marilu2004 spune:

aa, si pentru petrecere asa http://www.christeninggowns.com/Harrison-Collection-s/122.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Ola!

Sanzi pai fa mami si o fetita!
Ioana ce tare ai fost cu Boromir din Lord of the rings!

na ca doar ce am citit de testul pozitiv al lui Sanzi!! felicitari mami!! sarcina usoara si bebic sanatos!

Ciuf esti din Craiova? si eu am una bucata oltean-din-Craiova, ca io mi-s bucovineanca!
Ramona LA MULTI ANI sotului si Anutei!
Ioana eu cu Whole foods m-am tzepuit de 2 ori cu carnea.. ca mi-o ambalau si cand ajungeam acasa sa o desfac mirosea a stricat, dar rau.. acum ce sa zic.. si mie mi-e dor de un pui de tzara..
Ce dulce e Aidan!
ce sugubeatza e Ana.. parca mi se face si mie dor de bebe mic!

ma duc sa mananc.. ca indata se trezeste titirezul..

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaloy spune:

Sinzi- felicitari si sa fie intr-un ceas bun. De-abia asteptam confirmarea de la medic si vestile de fetita!

ce de bebelusi frumosi am vazut(Aidan si Ana) si mica dansatoare cu pampers (Andra)- ce scumpete!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Multumim mult de felicitari...eu inca am emotii...astept sapt 12-13 sa ma pot bucura in liniste!!!!


Mariulou2004, am vazut si eu costumasul din al 2-lea link si mi-a placut tare!!!! Dar ma gandeam sa fie doar alb...nu si cu bleu...

Avand in vedere ca aici e foarte cald insa...cred ca ma opresc la asta: http://www.strasburgchildren.com/cobubh6.html!!!

Irina, ce frumos sta cu capul sus...si ce atent la propria persoana este!!!!

Lisa, sincera sa fiu, ma uit la fetita ta, si as vrea si eu o clona ciufulita!!!!
Dar cu aceiasi placere si dragoste ma uit si la Aidan...(varianta roza pentru familia noastra)



Sinzi 4+, Radu si David psihologul
varsta
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Nu ma lasati singura pe aici...ca Radu e pe ocean...si nu are semnal...si e asa liniste...

Sinzi 4+, Radu si David psihologul
varsta
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

...fac eu galagie
ce semnatura faina ai sanzi

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Si io!! si io sunt in zona!!

Miere, Lisa superbi pui!!

Ce conversatii aici: hainute de bebei pentru botez.. hihi..noi am avut mereu rochite..

Sanzi cum te simti? Ceva simptome? ca eu la prima sarcina nu am avut nimic dar la a doua din momentul in care a iesit testul pozitiv parca mi-a dat startul la greturi si alte cele.

Anamaria la multi ani!!!

Ramona sa-ti traiasca huzbandu' si sa fiti fericiti!!

Miere iti spun si experienta noastra cu dintii: la Sofia nici nu am stiut cand ies( ne-am trezit ca au aparut primii la 10 luni) cu Sabina se simteau sub gingie cam ca la voi de pe la 7 saptamani, saliva o nebunie si rodea tot, pana si pediatrul ne spunea ca acus' ies ("cateva zile si aveti dinti") si au iesit dupa ce a facut 6 luni. Oricand ar iesi dintocii sper sa fie repede si fara dureri pentru bebe Aidan.

Acsor multa sanatate pruncutilor.Cum mai sunteti?

Delia multa sanatate ui Rudy.

OanaC vreo veste ceva? Vine barza si la voi? Ce mai face Eva?

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita74 spune:



Buna fetelor din America.

Caut si eu o fosta colega de liceuuuu.O chema Corina Andrei a plecat in America in anul 1990-1991 nu mai stiu exact.Am fost colege la liceul "ZOIA KOSMODEMIANSKAI" (asa se numea atunci).Eram in clasa a 9a atunci si nu mai stiu nimic despre ea .Poate cineva sa ma ajute sa o gasesc?Numele meu era atunci Grigore Luminita si era prietene.Tare as vrea sa mai stiu ce face.
Daca ma poate ajuta cineva sa o gasesc v-as ramane recunoscatoare pe veciiiii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IoanaN spune:

Miha, asa este iti poti lua teapa oriunde...ideea e ca eu sunt inca multumita de magazinele astea ale mele de alimente... dar am patit-o si eu cu mancare expirata pt copii la multe altele...

Lisa, Miericica...sa va pupe mama puiutii scumpi si iubiti

Sanzi nu vad poza cu costumasul lui Aidan....

Mati al meu a avut bonetica asta: http://store.strasburgchildren.com/cobo1.html

costumasul asta: http://store.strasburgchildren.com/bocoon.html

si lucas are costumasul asta: http://store.strasburgchildren.com/sidububhd.html

...caciulita si restul nu le-am vazut ca abia le comandase...si ei (nasei) ii era frica ca nu-i vin ca i-a luat de 3 luni si a vazut ca-i maricel... le-am probat si-i vin...6 luni ar fi fost mult prea mare....AVIZ MIERICICA... ... luc al meu are 64 cm... iri...si-i este bun costumasul...dar aidan al tau poate creste mult pana luna viitoare...e adevarat...


va pup mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Ioana, mi-ai adus aminte cu Strasboug Children de botezul lui Aidan cand a venit matusa sotului cu asta http://store.strasburgchildren.com/bocoon.html . Ea e mare fan a magazinului respectiv.

Eu nici nu am vrut sa aud, afara erau un frig de crapau pietrele(Houston e el cald mai mereu iarna dar si cand vine cate un front de aer rece din Canada, e tzepenie) ca era noiembrie si pana la urma a purtat un body catifelat alb cu tot cu picioruse de la Babies R Us cu $6 :)

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput