recomandare urgent kinetoterapeut bun

recomandare urgent kinetoterapeut bun | Autor: grati.ela

Link direct la acest mesaj

Mama a suferit o protezare totala de genunchi si trebuie sa faca gym de recuperare. Nu poate merge la un centru specializat pt ca asta ar insemna sa urce si sa coboare zilnic doua etaje. Imi puteti recomanda un kinetoterapeut cu experienta in asemenea cazuri care sa poata veni la domiciliu?



rog moderatorii sa lase macar pana maine seara acest subiect la Generale putand fi mutat apoi la Clinica...

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Iti pot recomanda eu o fata care mi-a fost recomandata de o forumista si de care noi suntem f multumiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopuscasu spune:

Buna, eu iti pot recomanda pe o dna cu care am facut recuperare fiicei noastre, e de treaba si nu e scumpa. Noua ne lua 25 ron/sedinta, nu mai stiu cat e acum. Daca vrei nr dansei, imi zici si ti-l dau pe privat.
Sanatate mamei tale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_M spune:

Si pe mine ma intereseaza daca cunoasteti un fizio sau kinetoterapeut pentru masaje de recuperare. Tata are o discopatie lombara, foarte dureroasa. Sta putin cocosat din cauza durerilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Carmen_M

Si pe mine ma intereseaza daca cunoasteti un fizio sau kinetoterapeut pentru masaje de recuperare. Tata are o discopatie lombara, foarte dureroasa. Sta putin cocosat din cauza durerilor.


Buna,

Poti sa iti activezi PM-ul? Iti trimit apoi imediat datele de contact.
Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_M spune:

IonescuOana, invata-ma cum sa-mi activez PM. Sunt mai noua pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Carmen, cred ca s-au facut modificari pt. ca nu mai gasesc optiunea nici eu. Poate ne-ar putea ajuta cineva.
Sau, pune-ti la "profil personal" adresa de mail si iti trimit datele asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

buna seara!

baietelul meu face kinetoterapie in fiecare luna si daca vrei iti pot da nr de telefon al celor doua terapeute sa vb. cu ele.
carmen-pentru pm te duci la profil personal si dai la mesaje private si le activezi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

apropo amindoua fetele lucreaza la spitalul obregia si sunt kinetoterapeute f bune si nu sunt scumpe.

Mergi la inceput