sfat

sfat | Autor: hopperjr96

Link direct la acest mesaj

buna tuturor.sunt noua pe aici.am 23 de ani si am aflat ca sunt insarcinata.va rog sfatuiti-ma la ce doctor bun sau la ce clinica din bucuresti sa merg.va multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

o sa primesti diverse recomandari in functie de experienta fiecareia. Eu iti recomand dr Haiduc Catalin ( spitalul Filantropia, Euroclinic sau medical City).

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrilici spune:

pe forum o sa gasesti la Nasterea unei stele sau la Odiseea Sarcinii (nu sunt sigura la care din cele doua) subiectele:doctori de care sa nu te feresti si altul: spitale si clinici unde ati nascut.sunt foarte utile subiectele.depinde de bugetul de care dispui si de asteptarile tale.despre toti doc si toate spitalele vei gasi insa si pareri pro si pareri contra.daca esti la inceput de sarcina, incearca unul sau doi medici pana il gasesti pe cel potrivit.
Bafta si sanatate multa tie si bebelusului!

Gabrilici in 27 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui hopperjr96

buna tuturor.sunt noua pe aici.am 23 de ani si am aflat ca sunt insarcinata.va rog sfatuiti-ma la ce doctor bun sau la ce clinica din bucuresti sa merg.va multumesc.

cel mai bine ar fi sa intri la odisee intr-un grup in fuctie de data nasterii bebelului. acolo vei gasi viitoare mamici cu sarcina cam la acelasi nivel ca a ta. sigur te vor indruma cat vor putea de bine. eu personal am auzit de spitalul elias. acolo stiu cei mai buni doctori.
sarcina usoara.

Monica 13+

Mergi la inceput