Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) - 9

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

Buna!
Sunt noua pe forum.Caut o mamica care are un baietel de aproximativ 2 anisori,pe care sa o ajut cu hainute si jucarii incepand cu luna iunie cand ne vom muta definitiv in C-ta.Acest ajutor doresc sa fie permanent tot ce ramane de la baietelul meu sa ofer gratis acelei mamici.Daca ne potrivim ca marime doresc chiar sa o ajut si pe mamica cu haine.Cine doreste poate sa-mi trimita mesaj privat cu adresa si eventual un numar de telefon.Precizez ca as dori o mamica care chiar are nevoie de acest ajutor.
Numai bine va doresc!




VALABIL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Angel,bine-ai venit printre noi!

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

am si eu de donat o salopeta gravida, raiat, maron inchis, marimea 42. As dori sa fie luata de la domiciliul meu, zona Titan.

Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antonia_05 spune:

Selene,eu stau in manastur!!Am vazut hainutele,mi-ar face mare placere daca leas primi!!Eu nu am net acasa deoarece nu ne-am mai permis sal platim,dar mai intru din cand in cand de la cumnata mea!!
Poti sa-mi lasi mesaj pe adresa andr33a_marina!!!multumesc mult pt raspunsul pront!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antonia_05 spune:

Mihaela sunt din Cluj!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Antonia, daca adresa asta: andr33a_marina este de Yahoo, te-am adaugat in lista, pe Messenger. Sa-mi spui unde anume in Manastur, ori ti le aduc eu, ori trimit pe cineva cu ele.

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pintilei spune:

Buna anqelseby ,ma numesc laura si as avea eu mare nevoie de hainute daca ma poti ajuta atunci cand te muti caci de cand am divortat nu imi mai permit sa-i cumpar nimic copilului si cu criza asta financiara nici de munca nu gasesc nimic cu tot cu facultate .Adresa mea de messenger este laura_rares082008@yahoo.com ca sa putem comunica mai usor.
Aveti grija de voi si sa va iubiti mult


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pintilei spune:

Si as avea si eu un carut de dat care are nevoie de el il am tot de aici de pe fourum de la o doamna din Bucuresti spre rusinea mea am uitat cum se numeste caci in ultimul timp am avut prea multe pe cap de cand am venit in iasi( eu sunt din Botosani)asta pt doamna care mi la daruit ca sa stie ca nu am uitato , cu baiatu a fost suspect de leucemie si am fost terminata .
Deci adresa mea de mes este laura_rares082008 cine are nevoie de carucior sa ma anunte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Antonia, eventual sa-mi lasi un nr. de telefon, fix sau mobil, sa putem lua legatura.

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

Citat:
citat din mesajul lui pintilei

Buna anqelseby ,ma numesc laura si as avea eu mare nevoie de hainute daca ma poti ajuta atunci cand te muti caci de cand am divortat nu imi mai permit sa-i cumpar nimic copilului si cu criza asta financiara nici de munca nu gasesc nimic cu tot cu facultate .Adresa mea de messenger este laura_rares082008@yahoo.com ca sa putem comunica mai usor.
Aveti grija de voi si sa va iubiti mult


pintilei


Buna!
Eu caut o mamica din Constanta,dar voi incerca sa te ajut.Vorbim mai multe pe mess.

Mergi la inceput