Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie2009(92)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns plici plici spune:

Citat:
citat din mesajul lui mababei

Plici, cu nitica intarziere, La multi ani! pentru prima luna de viata a simpaticului Robert Andrei!
Pupici si mamicii!

Simina, multumim pentru noul capitol!

mihaela

38+
Fii alaturi de noi si in saptamanile ramase!



mihaela multumim...
de-abia astept sa vad ce minunatie ai si tu!!!!! mai ai putin putin..

felicitari noilor mamici!!!! bebelusi mancaciosi si recuperare usoara!

sincer nu-mi vine sa cred ca a trecut o luna deja! am mai pus si eu niste poze la mine in album sa-l vedeti pe ciufulici ce creste...
mananca de sparge, s-a lungit 4 cm ...

ayla ce tare e pagina cu ghiocei ai numai idei minunate!!!!

simina stiu ca sunt intarziata cu urarile, dar felicitari !!!!!!!!!

aaaa...s-a trezit haplea
va pup cu drag

corina, mami de Robert



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Leeloo21

Buna seara fetele! Tot eu sunt tati, am fost la copii mei si sunt bine sanatosi, Cristina se invarte pe o parte si pe alta! A durut-o burtica dar a luat ceva calmante. Am facut si ceva poze ca a venit in vizita si bebe! Am pus 3 poze. Sper ca le-am pus bine! Va pupa Tudor, Cristina si bebe ( asha ma alinta :P)

Cristina cu bebe mic 38+

AMR: cateva ore (12martie2009)

nasterea in apa

pozici dragute

Tati felicitari
Leeloo felicitari, mami!
Doamne ce frumos e, si tu tot zambitoare si frumoasa, mi-au dat lacrimile!
Refacere rapida!


_
I love you so much my tiny princess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui plici plici

Citat:
citat din mesajul lui mababei

Plici, cu nitica intarziere, La multi ani! pentru prima luna de viata a simpaticului Robert Andrei!
Pupici si mamicii!

Simina, multumim pentru noul capitol!

mihaela

38+
Fii alaturi de noi si in saptamanile ramase!



mihaela multumim...
de-abia astept sa vad ce minunatie ai si tu!!!!! mai ai putin putin..

felicitari noilor mamici!!!! bebelusi mancaciosi si recuperare usoara!

sincer nu-mi vine sa cred ca a trecut o luna deja! am mai pus si eu niste poze la mine in album sa-l vedeti pe ciufulici ce creste...
mananca de sparge, s-a lungit 4 cm ...

ayla ce tare e pagina cu ghiocei ai numai idei minunate!!!!

simina stiu ca sunt intarziata cu urarile, dar felicitari !!!!!!!!!

aaaa...s-a trezit haplea
va pup cu drag

corina, mami de Robert



www.flickr.com/photos/29487647@N02/" target="_blank">poze



Oooo, deja ne sarbatorim?
La multe luni, Robert!

_
I love you so much my tiny princess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Leeloo ai un bebe Multumim tati pt poze.

ayla f frumoasa pagina cu ghioceii

Olga 33+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Tati de Tudor, multumim pt. pozici si promptitudine; Cristina, ti se citeste fericirea pe chip iar Tudor e un scump; ce mai, sinteti o familie reusita si implinita!!

***

Plici, Robert iti seamana leit si e, per si simplu, adorabil; te poti da mare cu asa fecior!!!

Gina 36+
Da DD sa termin cu bine si aceasta saptamina!

bebe Ian Alexandru

Poze

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Buna dimineata! Asa cum v-am obisnuit, va invit la cafea cu lapte!

Vazut poze cu bebe Tudor si mamica fericita. Felicitari si refacere rapida!

Denisa-Madalina 34+ cu Adela-Marisa
AMR 6 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Buna dimineata fetelor! Astazi sunt mai matinala din cauza unor dureri de spate.
In primul rand vreau sa multumesc tuturor fetelor care s-au gandit la mine si mi-au trimis un gand bun pentru eco de ieri. A fost un succes totalBebe Petru are deja 3 kg. Masuratoarea oscioarelor corespunde varstei dupa UM in schimb greutatea este cu 2 saptamani in avans, deci va fi grasunel vai de fundu' meu si la propriu si la figurat....ca stiu pe unde iese Mi-a spus ca bebe este gata sa iasa oricand dar la fel de bine poate sa stea ca si ceilalti pana la 42 de saptamani, depinde cat de indaratnic va fi colul. Dupa cum arata bebe, este gata de nastere in orice clipa insa dupa cum arata colul....mai am ceva de astptat. Am un soi de deja vu

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Iar acum felicitarile pentru proaspetele mamici

LEELOOfELICITARI PENTRU BEBE!!! Am vazut si pozici iar tu mami esti adorabila...ca sa nu mai zic de bebic mic. Sa dea DD sa fiti sanatosi si mancaciosi

ALEXA felicitari si tie. A fost greu dar de data asta au fost o sarcina si o nastere incununate de succes. Sa va ajute DD sa gasiti doar fericire alaturi de minunea voastra.

Si ultima dar nu cea de pe urma. Felicitari ESEEA pentru bebic mic si drag. Sa va duca mereu numai fericire, sa fie sanatos si mancacios.

Felicitari tuturor maimcilor.

Si nu in ultimul rand
INAPREDA
LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE. Sa dea DD sa ai o nastere usoara si un bebe sanatos si mancacios. Iti mai doresc sa treci peste toate temerile tale si sa te linistesti pentru a pastra doar amintirile frumoase legate de sarcina. Pupici si inca o data LA MULTI ANI!!!

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

MONICAam vazut poze cu Luana. Se pare ca la sedinta de ieri nu a mai fost asa de suparata. Oricum este o scumpa si cu bazdacei si fara. Si daca tot suntem la capitolul poze am vazut si albumul tau de pe Picassa. Esti tare frumoasa Cred ca tati va fi tare mandru cand isi va scoate printesele si nazdravanul in parc la plimbare. Sunteti o familie reusita si sunt sigura ca dupa ce vor trece toate greutatile veti fi mai puternici si mai fericiti.

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

DENISA se pare ca doar noi suntem pe aici. Sau ai disparut si tu si iar vorbesc de una singura....Am asa o bafta...Seara cand intru eu de obicei nu-i nimeni...iar acum ca am reusit sa intru si eu dimineata, tot linste estemai mamici...pe unde umblati cand sunt si eu "disponibila"????

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 36+

Mergi la inceput