Intamplari paranormale

Raspunsuri - Pagina 50

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Nu 3*3 a pierdut un copil ci sotia unuia care a suparat-o pe ea, copil pierdut chipurile tocmai din cauza asta. PS: Conchita macar fii fata brava si asuma-ti atacurile in pline crize de nervi, nu o mai intoarce doar pt ca ai o zi mai buna azi. E clara rautatea de cea mai joasa spetza din mesajul adresat lui happy, explicatia ta nu are nici o logica. Bineinteles ca ma refer la pozitia ta permanenta in care tot joci rolul feministei si protectoarei femeilor. Eu chiar te credeam mai sincera dar nu-i nici o paguba. Problema imaginii mele pe forum ca e low ori ba e ultimul lucru care sa ma preocupe, is obisnuita sa fiu oaia neagra asa ca nu-s fortata sa joc nush ce roluri pe aici iar spre deosebire de altii eu nu depind emotional de fun cluburile de admiratoare cu flori in dinti la fiecare postare. Tschuss!Vikinga 10+ cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga

Nu 3*3 a pierdut un copil ci sotia unuia care a suparat-o pe ea, copil pierdut chipurile tocmai din cauza asta.

PS: Conchita macar fii fata brava si asuma-ti atacurile in pline crize de nervi, nu o mai intoarce doar pt ca ai o zi mai buna azi. E clara rautatea de cea mai joasa spetza din mesajul adresat lui happy, explicatia ta nu are nici o logica. Bineinteles ca ma refer la pozitia ta permanenta in care tot joci rolul feministei si protectoarei femeilor. Eu chiar te credeam mai sincera dar nu-i nici o paguba. Problema imaginii mele pe forum ca e low ori ba e ultimul lucru care sa ma preocupe, is obisnuita sa fiu oaia neagra asa ca nu-s fortata sa joc nush ce roluri pe aici iar spre deosebire de altii eu nu depind emotional de fun cluburile de admiratoare cu flori in dinti la fiecare postare. Tschuss!

Vikinga 10+ cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo




ba si 3x3 a pierdut un copil.

rautatea a fost a lui Happy la adresa lui 3x3. 3x3 a scris pe alt subiect, destul de netru si destul de on topic, unde happy a gonit-o la religioase. eu i-am dat linkul la topicul asta, unde iarasi 3x3 a fost on topic, moment in care happy a ta i-a zis ca e dusa. sorry, e atat de evident cine e plin de rautate aici, ca divortata si ca-si creste copiii singura - argumentul tau ca nuca in perete - nu are absolut nici o legatura.

dealtfel, ti-am cerut scuze si pe pm. promisesem ca nu intru in polemici cu tine si nu m-am tinut de cuvant. faptul ca ma faci mincinoasa acum si prefacuta pentru ca nu poti fi obiectiva ma afecteaza, recunosc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Tot astept de n pagini,ca persoanele care nu cred in paranormal sa oboseasca si sa plece(nu e conchita singura suparata),si sa-i lase pe ceilalti sa faca schimb de impresii,dar vad ca n-o sa am norocul asta prea curand sau vreodata.Ca tot s-a vorbit de un topic cu grasute,e ca si cum tu ai fi slaba moarta de-o viata si te duci la topicul respectiv sa le dai peste nas din punctul tau de vedere,ca de fapt sunt niste nesimtite care baga intruna in ele mancare si de-aia sunt grase.
Nu am si n-am avut niciun fel de experiente paranormale,dar sunt extrem de interesata de asta si astept si astept....cum am mai spus.Imi pare rau ca 3*3 nu a mai scris pe topic.Pacat ca nu intervine niciun moderator pentru o atentionare,macar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Bai, in caz de urgenta: ofer protectie energetica pentru masute de dama cu picioare de fier!


Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

ba si 3x3 a pierdut un copil.

rautatea a fost a lui Happy la adresa lui 3x3. 3x3 a scris pe alt subiect, destul de netru si destul de on topic, unde happy a gonit-o la religioase. eu i-am dat linkul la topicul asta, unde iarasi 3x3 a fost on topic, moment in care happy a ta i-a zis ca e dusa. sorry, e atat de evident cine e plin de rautate aici, ca divortata si ca-si creste copiii singura - argumentul tau ca nuca in perete - nu are absolut nici o legatura.

nimic


Zi-mi te rog ca altcineva a insinuat ca happy e rea din cauza ca e divortata si isi creste copiii singura si ca nu e insinuarea ta. M-am pierdut printre randuri.

Tzuni, paranormalul e ca ai mai gasit masina [:))] Eu ma asteptam ca finalul sa fie ca n-ai mai gasit nici masina nici mosuletul cu salopera.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Clover
Corect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Imi pare rau ca 3*3 nu a mai scris pe topic.

Tuturor ne pare rau ca 3x3 nu a mai scris la topic.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Tuturor ne pare rau ca 3x3 nu a mai scris la topic.

Fizic, decorporalizata fiind, nu mai poate atinge tastatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Clover

Citat:
citat din mesajul lui conchita

ba si 3x3 a pierdut un copil.

rautatea a fost a lui Happy la adresa lui 3x3. 3x3 a scris pe alt subiect, destul de netru si destul de on topic, unde happy a gonit-o la religioase. eu i-am dat linkul la topicul asta, unde iarasi 3x3 a fost on topic, moment in care happy a ta i-a zis ca e dusa. sorry, e atat de evident cine e plin de rautate aici, ca divortata si ca-si creste copiii singura - argumentul tau ca nuca in perete - nu are absolut nici o legatura.




Zi-mi te rog ca altcineva a insinuat ca happy e rea din cauza ca e divortata si isi creste copiii singura si ca nu e insinuarea ta. M-am pierdut printre randuri.


bineinteles ca altcineva, si anume vikinga a insinuat ca eu as fi insinuat, am explicat mai sus ca n-am insinuat, ca eu urasc sa insinuez, io zic direct. draga judecatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Imi pare rau ca 3*3 nu a mai scris pe topic.

Tuturor ne pare rau ca 3x3 nu a mai scris la topic.



www.trilulilu.ro/bright/566e0d1c4a9b15" target="_blank">see details


sper ca nu vorbesti serios. deci asta e scopul, sa alungam de pe dc persoanele cu care nu suntem de acord, cele care ne irita cu opiniile lor, cele carora nu putem sa le bagam pumnul in gura si cele pe care le antipatizam? iar daca nu reusesc batjocura, atacul in haita, agresivitatea si hartuirea, incercam pana la pagina 50, ca resurse sunt, slava domnului. in cazul asta nu mai vorbim despre forum, ci despre orice altceva...

Mergi la inceput