Testam cremele de ochi

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Am o luna de cand am inceput sa folosesc Gerovital H3 si sunt chiar multumita. Nu prea suport mirosul, nu imi plac cosmeticele care au parfum dar imi simt pielea din jurul ochilor altfel...sa nu mai zic de pret..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

orice numai creme de la bruno vassari nu! am avut o experienta foarte neplacuta cu o crema pentru ochi nu mai stiu cum ii zice.m-am iritat ca naiba si nu mi-a facut deloc bine. vichi, Lift Activ de ochi e buna, mie imi face bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina-bubulina spune:

Eu folosesc Messager de la Galenic si sunt multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lantana_s spune:

eu folosesc cremele Maty Kay de care sunt foarte multumita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krissss77 spune:

am avut o revelatie...folosesc de cateva zile crema contur de ochi de la Bioderma, din gama ten sensibil, este foarte delicata pentru zona ochilor... eu ajunsesem la disperare, aveam momente cand imi dadeau lacrimile de usturime mai bine nu ma mai dadeam cu nicio crema....pe aceasta am ajuns sa o folosesc intamplator, au pe facebook o aplicatie dau cadou demachiante si dupa ce m-am inscris am fost in farmacie sa vad ce produse mai au...si am riscat de l-am cumparat pe asta...inainte foloseam apa termala Avene, dar dupa luni de folosire nu mai dadea rezultate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

O crema buna, pe care eu o folosesc in aceasta perioasa este de la LA ROCHE POSAY - Hydraphase crema ochi si una care este la fel de buna de la RoC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Eu am devenit dependenta de Gelul Contur de la Hofigal. Il folosesc de o luna, dimineata imi desumfla ochii instant. Si este natural!

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_delia spune:

Parerea mea este ca aceste creme favorizeaza ridurile in timp. Sunt bune, dar nu de folosit non stop.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Eu nu ma dau cu creme din doua motive: mi se pare ca imi starluceste prea rau fata de la ele, desi fondul de ten pare mai natural daca aplic dupa crema si al doilea motiv e ca am un ten f. ciudat si nu pot folosi mai mult de 3 ori aceeasi crema pt. ca imi apar cosuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IuliaCiornei spune:

pentru pielea sensibila din jurul ochilor, uleiul de migdale aplicat in strat foarte subtire, seara, este foarte usor si hranitor pentru piele

http://retetadelicioasa.blogspot.com/

Mergi la inceput