Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

Testam cremele de ochi

(3 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 16
maria_ene
maria_ene

279 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Am o luna de cand am inceput sa folosesc Gerovital H3 si sunt chiar multumita. Nu prea suport mirosul, nu imi plac cosmeticele care au parfum dar imi simt pielea din jurul ochilor altfel...sa nu mai zic de pret..

Maria
Mergi la inceput
Criss3
Criss3

99 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
orice numai creme de la bruno vassari nu! am avut o experienta foarte neplacuta cu o crema pentru ochi nu mai stiu cum ii zice.m-am iritat ca naiba si nu mi-a facut deloc bine. vichi, Lift Activ de ochi e buna, mie imi face bine.
Mergi la inceput
ina-bubulina
ina-bubulina

94 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiina-bubulina Adauga semn de carte la raspuns Trimite ina-bubulina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu folosesc Messager de la Galenic si sunt multumita.
Mergi la inceput
lantana_s
lantana_s

3 Mesaje
eu folosesc cremele Maty Kay de care sunt foarte multumita
Mergi la inceput
krissss77
krissss77

2 Mesaje
am avut o revelatie...folosesc de cateva zile crema contur de ochi de la Bioderma, din gama ten sensibil, este foarte delicata pentru zona ochilor... eu ajunsesem la disperare, aveam momente cand imi dadeau lacrimile de usturime mai bine nu ma mai dadeam cu nicio crema....pe aceasta am ajuns sa o folosesc intamplator, au pe facebook o aplicatie dau cadou demachiante si dupa ce m-am inscris am fost in farmacie sa vad ce produse mai au...si am riscat de l-am cumparat pe asta...inainte foloseam apa termala Avene, dar dupa luni de folosire nu mai dadea rezultate
Mergi la inceput
bufi
bufi

905 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibufi Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
O crema buna, pe care eu o folosesc in aceasta perioasa este de la LA ROCHE POSAY - Hydraphase crema ochi si una care este la fel de buna de la RoC.
Mergi la inceput

Roxana Claudia

1770 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiRoxana Claudia Adauga semn de carte la raspuns Trimite Roxana Claudia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu am devenit dependenta de Gelul Contur de la Hofigal. Il folosesc de o luna, dimineata imi desumfla ochii instant. Si este natural!

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)

Mergi la inceput
just_delia
just_delia

4 Mesaje
Parerea mea este ca aceste creme favorizeaza ridurile in timp. Sunt bune, dar nu de folosit non stop.
Mergi la inceput

iulix

1436 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite iulix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu nu ma dau cu creme din doua motive: mi se pare ca imi starluceste prea rau fata de la ele, desi fondul de ten pare mai natural daca aplic dupa crema si al doilea motiv e ca am un ten f. ciudat si nu pot folosi mai mult de 3 ori aceeasi crema pt. ca imi apar cosuri.

Only me
Mergi la inceput
IuliaCiornei
IuliaCiornei

145 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui IuliaCiornei Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
pentru pielea sensibila din jurul ochilor, uleiul de migdale aplicat in strat foarte subtire, seara, este foarte usor si hranitor pentru piele

http://retetadelicioasa.blogspot.com/
Mergi la inceput
Pag. din 16 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com