Mamici si Gravidute Italia (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Georgyiuly, mult noroc si sa vii cu bebe gras si frumos acasa

Asteptam vesti!!!!!!!!!!!!!!


11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

irina-eu dupa ce am nascut am zis ca mai vreau inca un bb ...sa nu mai vorbesc acum cat de mult imi doresc...Eu zic ca e normal sa-ti doresti,in primul rand pt. puiutul tau,si in al doilea rand pt. ca,copii sunt o fericire de nedescris...

georgiana-sper sa ai o nastere usoara!

raluca-o sa vezi ca va fi totul bine de ziua lui ,,piti"...

ely-si eu am o perioada cam ocupata,Ambra nu ma lasa sa stau la calc...asa ca intru mai rar.Ar trebui sa-mi sterg si eu geamurile,dar nu stiu cum sa fac,ca Ambra nu sta o sec. in loc...cum o scap din ochi,cum combina cate ceva...

nelia-bine ai revenit!
Noi pe-acasa,mai iesim afara,papa,doarme...si uite asa trece ziua...

andreea, Ambra
cand implineste sufletelul nostru 2 ani
cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bionda spune:

Giorginastere usoaraiti doresc din tot sufletul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bionda spune:

Ce pustiu e azi Pe unde umblati fetelor?Ma lasati singura aici?!Pai se poate

Somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

De Georgy nu mai stiti nik fetelor...off era bine daca avea cineva numar ei

In casa toti bine mersi numai eu cu tuse si muci...sper sa nui molipsesc



Ali , Sonia 1 si 4 luni an si Enrico 9 ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina20 spune:

Neatza fetele

Oare Georgy ce face

Noi suntem bine.Feciorasul meu are boala telecomenzii,de pe la 5 luni,dar acum de ceva vreme stie sa umble la spate sa scoata bateriile,am ramas prostita,daunazi tatsu adormise iar baiatul circula cu girelo, eu la bucatarie,si ia furat telecomanda,cand ma uit pe hol ... mi se parea cai prea liniste...si cand ma uit el scosese o baterie si era foarte incantatsa cad jos nu alta.

Azi noapte neam chinuit mult ca sa trezit pe la 2 jumate si ma tinut pana pe la 4,na vrut sa manance,cred ca au mai inaintat dintisorii

Ziua nu prea mai vrea sa stea in girelo, zilele astea am lucrat la mersul tinut de maini,si cand dau sal pun in girelo incepe sa plangaiar eu numai pot de spateAsta e.....

Voi ce mai spuneti?



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=724e548b768b30618f9a7a&source=category&category_id=12" target="_blank">album 1;www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7458c364f09f6e60b2d077&source=category&category_id=all" target="_blank">album 2; www.onetruemedia.com/shared?p=7e53fc2f14b83fa6df78e2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Faby la 8 luni;

www.onetruemedia.com/shared?p=7c6534b75f4fce2bec111f&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj nou; www.onetruemedia.com/shared?p=7e3f9de70122621331eba0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Fabi in girelo; www.onetruemedia.com/shared?p=801ef5ea45694371e9ba2d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">mersul fara girelo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
va salut de la munca.
Azi e ziua Deliei si avem petrecere deseara.

Cand mai am timp ,va mai salut asa pe fuga.

Pupici la toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgyiuly spune:

Buna fetele...sunt acasa, ieri doar alarma falsa!Ieri m-a pus in alerta pierderea de lichid..cica mi s-au fisurat membranele dar nu sunt siguri, important e ca nu m-au internat...ca contractii nu am deloc!Dar daca mai pierd lichid iar tre sa fug la spital!
Oricum nu prea mi=a placut ieri controlul, cam dureros!!!Oricum am colul scurtat si un deget de dilatatie..., dar nici urma de contractii. Totusi tind sa cred ca saptamana asta vine si bebelina mea, cel putin asa simt!
Oricum inainte sa plec la spital ....va anunt!!!
Ma duc sa citesc din urma sa vad ce mai faceti!

Multumesc pt incurajari!

georgiana

37+ Giulia

http://s359.photobucket.com/albums/oo40/gogoasha27_2008/georgiana/
http://s431.photobucket.com/albums/qq32/gogoasha27/sarbatori%202008/
http://s431.photobucket.com/albums/qq32/gogoasha27/martie%202008/

Mergi la inceput
Mergi la inceput