Strumfi de iul-aug 2007 (132)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Hello dragelor...sper ca ati avut o zi frumoasa....
Georgi...
- apa de mare (Sterimar)- in farmacie
- Colargol(picaturi nas) - se prepara - numai in farmaciile cu laborator, atentie pateaza foarte rau, dar este miracol!!!!
-usuca, trateaza mucoasa si vindeca - cu citire de la ORL-ist...singurul care m-a scos din belea la doua luni si jumatate cand nu mai terminam cu mucii. O picatura in fiecare nara de doua ori pe zi.
- Rabdare si...tutun(daca practici!)
- pupici multi pentru "muciosul" mic de la mine si Catinca

Mychy...stii tu de ce!!!
Oaana...superb...de abia astept sa-mi cante si mie Catinca....altceva decat "am bani de dat!!!!"
Ma duc la nani ca azi am avut o zi....foarte usoara...sotul a spalat vase, a avut grija de fata (mai putin mancarea....)...am fost la un gratar la niste prieteni , pe la ai mei, pe la socrii...din astea...acum fata doarme, el doarme si in curand.... si eu! M-am culcat azi-noapte la 3 ca am stat sa fac felicitarile siimi sarise somnul asa ca am adormit pe la 4...asa ca sunt "cam varza". Pup fetele




Oana siCati mica (1 an si 6 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI 2, CATI POZE NOI,

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza
hehe. si al meu sotz e ofticat ca fiisu ma pupa si ma giugiuleste......daca el nu o face macar s-o faca fiisu. eu ma bucur ca e pupacios si afectuos.


....stiu, stiu cum e...

Sper ca ati avut o zi frumoasa.

Elena, mamica lui Razvan-Gabriel - 01.08.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

neatzaaaaaaaaaaaaaaa...........
azi e ziua barbatului??????????hehehe. mi-a reprosat sotzu ca nu i-am luat nimik si nu l-am felicitat de ziua lui. de parca n-ar fi ziua lui in fiecare zi!!!!!

oaana, tare fain canticel!!!!!!!

si mie mi-a adus ieri andrei o flocirica!!!!!m-a strans in brate si m-a pupat, de parca stia ca e o ocazie mai speciala. iar am simtit nevoia de pampers!!!ce senzatie!



"cand iti ajung banii de la o leafa la alta.....s-a dus caimacu' vietii!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

neatza
oanamada,saru'mana,azi noapte cand fii-miu ma miorlaia ma gandeam la solutia asta si-mi spuneam ma parca incepe cu "c"...si uite ca a venit raspunsul:colargol..am folosit si noi cu succes.i-am pus humex,misto e ca m-am facut ca pun si eu si acum nu mai scpa,dar important e ca sta el la pufait...oricum are o productie mama,mama...oare nu stie ca e criza

am sunat sa vad daca mi-au venit analizele,au venit darrrr nu am cu cine lasa cupilul,mistoooo viata.

am vazut baietel de oaana,oauuuu ce frumos e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui musso17

neatza
oanamada,saru'mana,azi noapte cand fii-miu ma miorlaia ma gandeam la solutia asta si-mi spuneam ma parca incepe cu "c"...si uite ca a venit raspunsul:colargol..am folosit si noi cu succes.i-am pus humex,misto e ca m-am facut ca pun si eu si acum nu mai scpa,dar important e ca sta el la pufait...oricum are o productie mama,mama...oare nu stie ca e criza

am sunat sa vad daca mi-au venit analizele,au venit darrrr nu am cu cine lasa cupilul,mistoooo viata.

am vazut baietel de oaana,oauuuu ce frumos e.


georgiana,mamica de mihnea


Georgi
...si apropo, mucii taman pe "criza" apar...nu ai auzit ca e epidemie de gripa?

Apropo de analize....nu ti le pot da telefonic? Macar incearca si te duci tu dupa aia sa le iei.Asta ca sa te linistesti odata!

Pupici


Oana siCati mica (1 an si 6 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI 2, CATI POZE NOI,

"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

oanamada,am auzit de gripa,sper sa nu fie,nu are toate simptomele,doar muci.cu analizele,n-am curaj prin telefon,trebuie sa-i vada fata,plus ca data trecuta cand am fost dupa analize ne-am cam contrat caci mi-a vb de parca eu veneam la mana'ntinsa,nu platisem niste bani,multiiii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

musso, nu te stresa, ca si eu umblu dupa un rezultat la PAP de vreo doo saptamani. si testu' l-am facut pe 5 februarie............ cica sa sun maine

"cand iti ajung banii de la o leafa la alta.....s-a dus caimacu' vietii!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Fetelor....ne-am inscris si noi la un concurs...ne votati va rugam?????
cer scuze moderatorilor...nu am crezut ca este reclama mascata la ceva fiind vorba de un concurs foto......
Voi trimite fetelor care vor sa ne voteze pe PM. Multumesc si scuze


Oana siCati mica (1 an si 6 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI 2, CATI POZE NOI,

[red]"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Oana, eu vreau sa va votez. Astept un semn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

si eu ,si eu!!!! eu cu cine votez????????

"cand iti ajung banii de la o leafa la alta.....s-a dus caimacu' vietii!!"

Mergi la inceput