FIV la Cluj 12

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns criadema spune:

Uratica, nu-i nimic, o sa-ti vina mintea la cap, scuze, bate omul la cap cand e mai necajit, lasand gluma, te compatimesc, un remediu natural este tinctura de propolis, se gaseste la farmacie sau anestezina, e ceva preparat de farmacie, sau poate Calgel ce au luat copiii mei cu efect foarte bun toate se aplica local sau o gura de tuica tinuta pe masea cat o poti suporta.
Sper in curand sa fii bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

fetelor am gasit un site unde poti sa vezi cum va arata bebelul pe care il vom avea fiecare, bineinteles. e o joaca dar te binedispune, eu m-am distrat tare de tot cand am vazut ce-a iesit.
nush sa pun linkul, dar va descurcati voi: http://www.vw.com/vwhype/babymaker/en/us/
dupa ce ati uploadat pozele voastre, sub fiecare poza este un cursor care il poti muta in functie de cu cine vrei sa semene mai mult bebelul. enjoy it

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

fetele!multam frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denissa_k1 spune:

anamy?? are si un nume manechinul ala enervant si nedrept de slab??!!!!nu. nuuuu, nu vreau....si mai si scrie aici pe forum...nuuuhaideti fetelor s-o alungam...(stiu ca nu e o solutie dar trebuie sa platesca intr-un fel privilegiul asta...) cui sa ma adresez eu sa se alinieze sa facem front comun impotriva ANAMY- caci pentru mine e un adevarat inamic... .... a.. da madutz....da.. ea parca avea si ea un "coltisor" pentru fetelea astea....nu le mai dau numele ...dar daca stau bine si ma gandesc madutz spunea ca a fost si ea luni dimineata la eco...si eu nu am vazut totusi pe nimeni care sa se ia cu mine de mana impotriva celor din clasa ANAMY..adica nu era nici o fata marimea "46-48" Madutz...tu ce "elemente de identificare" ai sa-mi dai ......eu eram imbracata intr-o geaca bej de fash cu gluga si pantaloni negri, si cizme aurii cu putin toc(de parca sigur ai remarcat tu detaliile astea!!! dar ma rog...) par lungut in scari , bruneta cu suvite blanch..cel putin asa au vrut sa fie...cum au iesit e mai putin important....Anamy, ai retinut detaliile cu mine ...oricum nici nu ai fi avut cum sa ma remarci de la inaltimea privilor tale...S stii in final..ca glumesc si toate astea ar trebui sa le iei drept complimente....dar in alta ordine de idei ...totusi tu te hranesti cu ceva...sau doar respiri???
Madutz...hai zi-mi despre tine ,..tu care erai ...???
Crinulina..ce frig am tras pe unde am stat...te-am pomenit toate zilele petrecute in Cluj, pentru ca nu am venit la tine..m-am iutat si peste ultimile poze postate ...in realitate puiutii tai sunt mai simpatici si ...speciali..ceea ce nu se vede in poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

fetel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

no ... mi s-o sters mesajul !!!!!ziceam ca daca tot sunt la moda intilnirile la clinica ,maine intre 8 si 9 voi fi acolo ,mai vine cineva ?Anamy nu te supara pe Denisa ,ca nu esti singura ,vin si io ,Uratica ... si mai sunt citeva slabanoage pe aici si nu ne lasam !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

daca veniti careva la clinica maine ,eu nu sunt greu de recunoscut ,uitati-va pe sus ... ... am 1.80 inaltime ,slabuta ...aviz amatoarelor de slabute ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dedus75 spune:

salutare fetelor, declar Z1....
am hotarat sa facem o pauza de o luna dupa care sa incepem cu analize si pregatirea dosarului de fiv la szeged.....
va pup....merg sa ma vai de una singura....sunt prost dispusa si uracioasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

fetele mele eu inca nu m-am desumflat!asa ca fac parte din categoria celor grasute!!!!da tot cu voi tin!ptr ca si eu stiu cat de greu e sa te ingrasi!
si gagici-am temperatura!37.5!acu nu stiu daca de la masea sau ptr ca ovulez! oricum eu nu ma las!prestez la greu!asa cu o falca-n cer si cu una in pamant!
saracu intrus...o sa-i dau un ziar sa mi-l puna pe fata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

denisa io am aparut mai tarziu in peisaj in ziua respectiva, abia pe la 10.30. daca ma vedeai, cred ca ma remarcai, eram o chestie mica si bucalata, cu un par rosu, ondulat si valvoi imbracata intr-o hainuta de piele intoarsa si cu guler de blanita, si o figura aiurita. si aiurita fiind, puteai sa tot ai tu suvite blanch...(apropos, cum sunt alea?!
cat despre anamy, apalina si uratica, imi sustin cu tarie teoria, cum ca trebuiesc batute. nu ca s-ar ingrasa dup' aia! asa...pentru ca exista! (amu, nu tre' sa le spunem ca le batem prieteneste pe umar, lasa-le sa tremure un pic! )
asa....gravidutele noastre ce fac? cum se simt?
dedus tu?
ennni ce-ti fac puiutii?
criadema puiutii tai au mutrite de strengari! mai ales antonia. asa imi inspira mie sunt niste dulci!

Mergi la inceput