Cura de dezintoxicare Oshawa

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Hello!
Deci,vrea cineva sa ne apucam de oshawa,ca singura parca nu-mi vine?
Anamariame,Tab,Pooh,Inbox,alo?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Da,eu as vrea...teoreticCa tare fricca mi-e....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Ti-e frica de hrisca sau de mei?
Eu am inceput de azi.Ma duc sa fierb orez integral.

Nu ma lasa singura ,te rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Eu am vrut sa ma apuc de luni, dar nu am avut curaj. Am zis ca mai aman o saptamana, sa mai uit de mancarurile copioase de sarbatori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Haideti fetelor, nu ma lasati singurica ,slaba si detoxifiata.
Numai in voi am baza!
Azi mi-am fiert niste spaghetti integrale si orez integral.Intentionez sa ma duc sa iau faina integrala sa fac turte.
A incercat cineva,sa-mi explice clar cum fac?
Eu sigur nu reusesc,ca am doua miini stingi.
Va astept cu drag,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Mi-e frica ca nu o sa rezist....fara cafea,fara fructe,etc.....Nu stiu cum o sa gatesc fara sa gust macar mancarea.....ehhh,tot imi gasesc scuze.....deocamdata incerc sa mananc cateva zile doar fructe/legume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui pooh

Mi-e frica ca nu o sa rezist....fara cafea,fara fructe,etc.....Nu stiu cum o sa gatesc fara sa gust macar mancarea.....ehhh,tot imi gasesc scuze.....deocamdata incerc sa mananc cateva zile doar fructe/legume.




Esti lasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Daca vreti sa tineti Oshawa doar pt. slabire si aveti in general o relatie conflictuala cu mancarea sfatul meu ar fi sa nu tineti aceasta dieta.

Nu face decat sa aduca si mai multe frustrari (lucru care ne afecteaza pe termen lung) iar kilogramele se pun imediat inapoi daca dieta noastra nu se schimba pe termen lung.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Daca vreti sa tineti Oshawa doar pt. slabire si aveti in general o relatie conflictuala cu mancarea sfatul meu ar fi sa nu tineti aceasta dieta.

Nu face decat sa aduca si mai multe frustrari (lucru care ne afecteaza pe termen lung) iar kilogramele se pun imediat inapoi daca dieta noastra nu se schimba pe termen lung.



Perfect de acord!
Eu cica o tin si pt. detoxifiere.E atit de agresiva si frustranta ,ca dupa ce o termini ,daca reusesti, parca n-ai mai vazut mincare.E o chestiune de vointa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

scuze daca o sa par rea, da ce vreti sa faceti e o aiureala.
dieta corecta pt oranganism nascut prin zona asta e cea cu orez si grau si se face doar band ceaiuri specifice pt voi ca individualitati sub supraveghere de naturist.
cu spaghete si faina....no way.

Mergi la inceput