Scoala particulara Olga Gudynn

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alemam spune:

Alina,
Pro Ingenio este foarte aproape de noi! Locuim in sectorul 6. Mi-ar placea foarte mult sa mergem la Pro Ingenio, dar mi-e teama ca dau iarasi peste cine stie ce.De ce inclinam spre Olga Gudynn? Pentru ca dupa o serie de experiente nereusite cu gradinitele private, in sfarsit ne-am linistit la Olga Gudynn! Crede-ma, ca mi-e frica sa nu iau o decizie gresita! Suflu si in iaurt! Pentru noi, Olga Gudynn este foarte departe, ma tot intreb daca sa ne aventuram sa o dam acolo...

Carolinah, da-mi si mie info pe pm(sper sa reusesc sa mi-l activez).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Ti-am dat PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alemam spune:

Multumesc mult, Carolina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrnpopovici spune:

Buna ziua,
As avea si eu nevoie de cateva recomandari in legatura cu Pro Ingenio
Multumesc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Activeaza-ti PM, si iti pot da mai multe detalii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrnpopovici spune:

Buna,

Este activat, ti-am trimis un mesaj

multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredan spune:

Buna ziua,

As avea si eu nevoie de cateva pareri despre Scoala Olga Gudynn. Am inteles ca exista si pareri mai putin bune, dar nu am inteles care sunt probelmele din aceasta scoala. Ma ajutati? Trebuie sa iau o hotarare cat mai repede.
Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anka74 spune:

De ce nu se raspunde pe forum...ca doar de-aia e forum, sa se puna intrebari si sa se dea raspunsuri?! Daca mai vine cineva maine si intreaba ...iar PM, poimaine la fel..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredan spune:

Asa este! Ma intrebam si eu...de ce nu se raspunde..pm am incercat ,,insa persoanele respective nu primesc mesaje...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Toate scolile, de stat sau particulare au si bune si rele, depinde mult de managementul institutiei. Si noi tot la particulara il vom da pe cel mic, dar motivele mele sigur difera de ale altor parinti si tot asa. Culmea eu cunosc doua perechi de parinti, o familie a fost ultra multumita de OG gradinita, alta a plecat de acolo repejor, spunand ca e ultra pretioasa atmosfera. Dumnezeu stie cum o fi in realitate, iar despre scoala nu am auzit nimic, nici de bine, nici de rau. Sfatul meu e sa citesti bine contractul si unde nu esti lamurita, pune intrebari pana afli raspunsul real.


Mergi la inceput