Informatii utile Constanta 18

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna dimineata!
Madaluta cata dreptate ai! Acum ce-o vrea DD! Depinde numai de El! Doamne Ajuta! Am citit la gravidute, voi incerca sa ajung azi la biserica sa aprind o lumanare pentru sufletelul lui Matei! Dumnezeu sa le dea putere sa treaca peste aceasta suferinta!

Va pup si va imbratisez cu mare drag , pe toate!



"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stan.valeria spune:

alaura 21, m-am hotarat sa merg la dr. diana cocei in urma informatiilor culese de pe forum plus la indemnul unor prietene.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

fetele, eu intru mai rar,dar va citesc zilnic!
dear bambie, spune-mi te rog cu este dl dr stanca? m-am hotarat sa merg la el, pt monitorizare, ca nu-ti spun ca azi sunt programata la dna dr Voinea


http://tt.lilypie.com/zdK7p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alaura21 spune:

stan.valeria pana acum ai mai fost la alt dr?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Dragele mele, dupa um probabil stiti, campania noastra este in finala concursului Roblogfest.

Urmariti subiectul special aici si va rog sa votati!

Multumim!



Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Va rog, sa se modifice in prima pag: la Dna Dr C. Voinea, endocrinolog, consultatie este 80 de RON ( la mine a cuprins si echo)

http://tt.lilypie.com/zdK7p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stan.valeria spune:

Da alaura 21, am fost si la alti medici, la Zaher, Cristurean, D antes.... dar fara rezultate, in cazul meu. Nu sunt specializati pt. cazurile de infertilitate ( ceva mai dificile probabil pt. ei).
Plus ca eu vreau sa fac FIV.Sa vad ce spun si cei de la Bucuresti.
Va pup pe toate si doresc ca toate a fiti asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Ioana te rog sa mai scrii pe prima pagina ca la Synevo bhcg este 35 ron.Saru'mana pt noul capitol.
Dear_bambie fii barbata , bre!Ce?Ai innebunit cu pesimismu' asta?Pai asta iti trebuie tie acuma?Ia revino-ti.Lasa ca o sa reusim si noi (eu si maria).Tu trebuie sa fii senina acum.Hai!Curaj ,gaina, ca te tai!
Maria ce mai faci?Cum te mai simit?A venit CM?La mine a venit ieri cu durerile bonus.Ma pregatesc sa pleca cu sotul intr-o vacanta ca sa uitam deocamdata de toata tristetea si in mai ne pregatim de ET cu congelatii lu' mama.
Mary_loluta ce faci?
Madaluta pt tine si albastrele.
Valeria iti tin pummnii.
bubu cum stai cu greturile?
Va pup pe toate !

Oare voi fi si eu vreodata mamica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Ellanik:Ce sa facem....incercam sa gandim pozitiv, sa tinem postul, sa ne rugam mai mult la Bunul Dumnezeu. Cm-ul a venit , aproape-i pe final, astept intalnirea cu dr. Vreau sa vad ce parere are, ce se poate face pentu a ne creste sansele....probabil vom mai incerca si a 2-a oara, dar nu stiu cand.
Dear Bambie, Mari Lolutza:Asa cum v-a spus si Ellanik, fiecare are sansa ei! Trebuie sa credeti in ea!! Tin pumnii stransi!
Nu cred ca voi mai intra prea des....dar am sa fiu cu gandul alaturi de voi.
Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

ieri vorbeam cu cineva care intamplator e reprezentant forever. nu facea prezentare , nu incerca sa ma convinga sa cumpar nimic, dar a venit vorba de faptul k m-am chinuit multi ani sa fac bb. Si m-a intrebat de ce nu am folosit produse de la ei...A inceput sa-mi povesteasca si sa-mi descrie produsele, incat imi venea sa le cumpar chiar daca momentan nu mai vreau sa fac bb...Nu stiu ce sa cred...a avtu tipa doar o putere de convingere asa de mare asupra mea, sau chiar sunt niste produse extraordinare? Voi le-ati incercat? Stiu k maria parca a facut injectii cu aloe, sau confund eu? si angelique, dar nu stiu dc erau de la firma asta...
Tipa care mi-a povestit are un copil cu probleme din nastere(parapreza). Nu cred k ar fi mintit in legatura cu imbunatatirea vizibila a sanatatii lui dupa o cura cu astfel de produse...asa s-a convins si a ajuns reprezentant, Sunea k e in colaborare cu medici si medicii fac consultatii si prescriu tratamentele, nu ea
Nu vreau sa fac nicio reclama, n-am nicun interes doamne fereste..voiam doar sa va informez in cazul in care nu stiati...Poate cine stie...
va pup pe toate

Madalina+Darius Cristian (14.12.2006)+
Briana Amelia (08.05.2008)

Viatza intre roz si bleu
Bazar pentru Mihaita

Mergi la inceput