Informatii utile Constanta 18

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

dear bambie La multi ani! si multa multa sanatate! Sa ai o sarcina usoara si bebe(i) frumos(i)! Asteptam noutati de la eco.

lari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Va rog sa ma treceti si pe mine in listutza, vreau si eu in gasca voastra cea unita...

toate fetele

lari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

LA MULTI ANI DEARBAMBIE!!!
Iti doresc o aniversare fericita, sa ai vesti f bune despre bebe(ii) tau(tai) si sarcina usoara in continuare!


Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Multumim pt informatii, le-am trecut si pe prima pagina. Ellanik

Citat:
citat din mesajul lui ellanik

Iata nr dr Costea.Are cabinet pe Mihaileanu unde a fost policlinica Iriadi.Asta e mobilul personal 0744.422264 si telefonul de la clinica pt programari :0241 662217.Teoretic el vine la cabinet dupa ora 15.Va tzuc pe toate!


Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna, dragele mele!
Madaluta, Ioana, va multumesc din suflet pentru urari!

Azi, de ziua mea, am primit cel mai frumos cadou, o sa avem 2 bebelusi! Acum ma rog la DD, sa crestem mari, sanatosi si sa ajungem cu bine, la termen!

Va pup si va imbratisez cu mare, mare drag!!!!

5+

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alaura21 spune:

salut!
LA MULTI ANI DEAR_BAMBIE
SI SA DEA DD SA TI SE IMPLINEASCA TOATE DORINTELE!!!
madaluta...styu ca nu sunt insarcinata pt ca simtome nu am + ca am facut astazi de dimineata un test(DESI AM ZIS CA NU MAI FAC TESTE...) si e negativ.Singurul motiv pt care l-am facut a fost ca tre sa iau niste antibiotice,si am zis sa nu ma trezesc ca fac vreo prostie,si mai bn sa fiu sigura.asta este a 2a zi in care iau duphaston,cam vreo 3/5 zile se ia,nu-i asa?
nu mai stiu exact...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Dear Bambie; LA MULTI ANI!!!!!! Cel mai frumos cadou!! Iti doresc ca Bunul Dumnezeu, Maicuta Domnului si toti Sfintii sa av aiba in paza!!!!
PS: Vezi ca vreau sa te urmez cat de curand!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Abia astept sa ma urmati, Tu, Ellanik, Mari, Ioana si restul fetelor!!!!!!!!!!!
Eu o sa stau prin preajma, va tin loc la odisee!!!
Te pup si te imbratisez cu mare,mare drag!

5+

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Multi ani traiasca!
Multi ani traiasca!
Laaa muulti aaani!
Cine sa traiasca?
Cine sa traiasca?
Laaa muulti aaani!
Bambie sa traiasca
Si sa se inmulteasca
Bebici sa faureasca
Si burta sa ii creasca
Laaaaa muuuulti aaaaani!
Uraaaaaa !!!!felicitari pentru gogshele!Moooaaamaaa ce fericita trebuie sa fii!Bucura-te acuma ca peste 9 luni mai vedem noi .Glumesc, evident.Bucura-te de liniste acum ca dupa aia sa vezi ce naveta o sa faci de la o tzatzica la alta de la o buculitza la alta.Ce mamica fericita!fetelor , hai si noi dupa ea!

Oare voi fi si eu vreodata mamica?Siiiiigur ca da!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu73 spune:

La multi ani! dear beambi
Sa ai grija de sambureii tai, asa veste si de ziua ta...ma bucur pentru tine, sa ne tii si pe noi la curent cu evolutia ta.

multe pentru o fericita

Mergi la inceput