Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (83)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

GEORGIANA in primul rand bine ca a miscat!Dar ce s-a intamplat? Doar ne spui ca ne povestesti tu....mai sti povestea cu elefantul verde....hai nu ma tine pe jar. Ce s-a intamplat?

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Haaai Novus

34+ Damian Codrut Andrei
AMR 6 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Buna dimineata! Poftiti la cafea cu lapte!



HAI NOVUS!





Denisa-Madalina 32+ cu Adela-Marisa
AMR 8 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IliesClara spune:

Buna dimineata !

Se pare ca Agitatele nu resimt criza si de-abia isi intra bine in mana! Astazi sigur ajung surmenate in serviciul lui Novus.
Mai ai putin si te cunosti cu BB. Sa una dintre cele mai fericite zile din viata ta.

Georgiana, bine ca te-ai linistit. Mai fac BBii ghidusii din acestea. Poate a miscat draga de ea, dar asa de finut ca nici nu ai simtit.
Stai odata cand ai chef pe spate cand misca si observa burtica. O sa constati ca unele miscari nu le simti, doar le vezi cu ochiul liber. Cel putin mie mi se intampla. Cred ca uterul e asa de intins ca uneori kinestezic nu percepi, ci numai vizual.

... si Bris-Pui sa fi cuminte, da??!!! O sa vezi tu aici afara cate trasnai se pot face, o sa ai timp sa o uimesti pe mami cat incape ... lasa surprizele pt mai incolo!

Mami Clara, 35+, cu Antonia si Iulia la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

NOVUS

O saptamana frumoasa si sa dea DD sa vina pe lume ghiocei sanatosi ,norocosi si frumosi.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Urraaaa Novus ! Ai ajuns la destinatie cu bine !

Noi am fost la doctor, am facut cunostinta si cu celalalt medic... care m-a consultat si el... am aflat si eu azi ca de fapt din saptamina 29 eu stau cu colul sters (cica "cum sa-ti spun de pe atunci, ca ma terminai de cap pina acuma, si tu te urcai pe pereti daca ai fi stiut...!").
Probabil ca vom face cezariana pe 14 martie. pina atunci....curaj si rabdare oricum, AMR-ul e ...12 zile? sau mai degraba 11...?

if you can't say something nice, then don't say nothing at all
http://pisigri.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

neatza
nu prea apuc sa va citesc in week-end dar recuperez.
fetelor, eu inca nu m-am obishnuit sa se uite lumea la mine ca la urs...sambata seara am fost la un concert de jazz, trebuia sa vedeti cum au intors capul peste 50-60 de oameni in momentul in care a intrat burtoiul in bar. e chiar asa ciudat ca inca imi plimb burtoiul la evenimente mondene???

Shasa - cu intarziere, Sa va traiasca baiatul! sa creasca mare si sanatos si sa devina un barbat de exceptie care sa va faca mandri in fiecare zi

Pisik - multumim mult, esti o dragutza ca ti-ai facut timp sa ne ajuti cu cate o informatie

Millie - Felicitari! sa va traiasca

hmmm...sper ca nu am uitat prea multe lucruri pe care am vrut sa le spun

-ici tuturor


36+
poze

AMR 22 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

Pisigri - brrrrr....sters?!?!??! in cazul asta poate ca mai bine ca nu ai stiut, cred ca ai fi fost disperata si mult prea stresata.
ai ajuns la termen! in conditiile date e o mare realizare! Felicitari!

36+
poze

AMR 22 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Da....deci dr cu care am facut cunostinta azi mi-a facut tuseu si a zis "Da' colu e sters aproape complet.." la care dr meu raspunde "daaa, e demult asa...". intr-un fel e bine ca nu am stiut, pe de alta parte ma gindesc ca as fi stat si mai cuminte daca aveam habar ca e ATIT de grav.... Ma rog, de-acu asta e. Vroiau sa ma programeze pt 29, da le-a trecut cind le-am explicat ca DPN-ul meu este 25...

Aris, fain de tine ca poti si ai si unde sa mergi sa asculti un jazz live. De asta as fi vrut eu sa stau in Bucuresti... in Iasi nu se intimpla mai nimic

if you can't say something nice, then don't say nothing at all
http://pisigri.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

BUNA DIMINEATA FETELE!!
Mi-a spus NOVUS sa pastram agitatele pt maine, ca nu o mai opereaza azi.Va multumeste pt galerie si va pe toate

Poze

Mergi la inceput