Mamici si gravidutze de Cluj - 113

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

la toate memici si gravidute si domnisoare.Razele de soare sa va umple sufletul de lumina si fericire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

andreea-e bebe,felicitariiiiiii!!!

ioana-SARA-Eu nu ma gandesc la al-2 lea bebe,si sotul nici asa,Si cu criza asta.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

200 euro e garsoniera ,ca cu criza asta nu ne permitem mai mult asta e o sa vina si vremuri mai bune

magda si victoras ( 31.03.2008)http://community.webshots.com/user/magdutza24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploscariu spune:

Buna fetelor! am lipsit mult, asa-i? mai avem putin cu amenajarile interioare.
Am noutati: l-am intarcat pe Ionut; din cauza ca m-am imbolnavit si trebuie sa iau 4 feluri de medicamente, oricum era timpul, dar nu am vrut sa-l intarc asa dintr-o data, acum saracul e foarte suparat si noapte i-l culca Cipri, eu iau Dostinex pentru oprirea lactatiei de ieri, dar inca nu s-a oprit si am cativa noduli durerosi, ma mai mulg din cand in cand si i-mi pun comprese reci ce sa mai fac?
De joi ma intorc la servici, pe Ionut i-l duc la cresa, pe langa salar voi primi un stimulent de 300 ron, iar daca se imbolnaveste Ionut o sa primesc concediu medical pentru ingrijirea copilului bolnav, dar sper sa nu se imbolnaveasca prea des.
Ionut are 8 dintisori si cred ca in curand vor iesi caninii.
Nu am mai facut poze din cauza ca ni s-a stricat aparatul foto.

Felicitari pentru noile gravidute!!!!
Andreea sigur este bebe, daca sunt doua liniute indiferent de intensitatea culorii, dar daca nu esti sigura mai fa-ti un test, te vei convinge.

velenamaria nu stiu daca se putea sa aspire mancarica in plamani, poate a inghitit-o, doamne fereste, mai bine mergeti la doctor sa nu se intample ceva!

Sper sa vina primavara!




POZE RECENTE , poze de la serbare ,
poze de la intalnirea cu Mosu' ,party la gradinita
poze cu Ioana si Ionut

www.weddingcountdown.com/ticker/b9szi95.png" target="_blank">Gabriela - mami de Ionut 14.01.2008si Ioana 13.12.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

A venit primavara!!!Iupiiii!!!!

Andreea,FELICITARI!!!Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!!!Ma bucur mult pentru tine.Sigur e bebe!Ce frumos martisor.

Elena tu ai facut testul???Parca si tie iti intarziase.

Si eu ma gandesc la bebe 2,dar cred ca va fi greu...Cu criza asta...parca as lucra 1 an,ca sa primesc maternitatea,ca totusi sunt de folos banii aceea.Plus ca firma noastra a dat faliment,ca multe alte firme de constructii din tara...e greu acuma...Dar daca totusi se intampla,e binevenit.Eu tare mi-as dori.



Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

multumesc mult fetele mele.. inca nu-mi vine sa cred, astept confirmarea clara de la medic..apoi o sa fiu sigura...ma simt de parca nu s-ar fi intampalt nimic...nici nu stiu cum sa reactionez...cred ca inca nu-mi dau seama...

oricum, e bun de Martisor...daca e sa fie

o zi minunata tuturor!

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9" target="_blank">ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...


ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...
HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEO


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Geany-am reusit sa-ti scriu.

fetelor, cand e intalnirea in cele din urma?

a mea prapadita papa ca o sparta, hihi, cred ca recupereaza.si kk e "bun", hihi, sunt tare fericita, sper sa o tinem tot asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

O PRIMAVARA FERICITA SI MINUNATA ALATURI DE CEI MAI IUBITI COPILASI!

ANCA - Am sunat, dar din pacate nu aveau curse charter, numai cu masina personala.
Pana la urma am rezervat de la ZTour ca au avut ceva reduceri pana in data de 28.02.: in Creta cu demipensiune la Hotel Maravel Sky.

Sa fim sanatosi pana la anu si poate atunci vom merge cu masina noastra.Mai vedem.

ANDREEA - Probabil e bebelus!Felicitari mamico!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

GABRIELA la ce cresa iti duci puisoru?
MAGDA destul de scump pt o garsoniera 200euro,poate va mai lasa din pret
ANDREEA felicitari pt rezervare
MELI super ca papa mamaruta ,bravo ei
RAMO sper sa treaca criza asta odata
daca nu lucrezi un an nu primesti aia 8 mil in cazul in care mai faci un bb?

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007 ('');

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Ciao fetelor,

Am intrat pe fuga sa va urez o primavara placuta si plina de bucurii si sa va pun cate un martisor aici http://community.webshots.com/album/570324801KLllrD!Sper sa va placa!

Andreea felicitari!!!!!!!!!!!Ce ma bucur pt tine!!!

Fug sa pap cat doarme Eric!!

AAAAm uitat sa va zic ca face pasi daca il tin de manute!Asa e de dulce!!
Pupice

Andreea , de Eric (31 Mai 2008)

Evolutia lui Eric

Mergi la inceput