Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Clubul scutecelor (1-4 ani)

Mamici si bebici din Pitesti 6

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20
ank999
ank999

2388 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiank999 Adauga semn de carte la raspuns Trimite ank999 un Mesaj Privat
Fetelor si fetitelor va dau un mare ca martisor si va doresc o primavara fericita

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,
Mergi la inceput
ank999
ank999

2388 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiank999 Adauga semn de carte la raspuns Trimite ank999 un Mesaj Privat
toate fetele si va doresc un week-end placut.
va astept pe aici

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,
Mergi la inceput
ckristina
ckristina

848 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ckristina Adauga semn de carte la raspuns Trimite ckristina un Mesaj Privat
o primavara frumoasa si de la noi

ralu80 si fetita mea parea ca are picioarele strambe; dar acum e ok; dupa ce a inceput sa mearga si probabil si a format ea muschiuletul pe os nu s a mai vazut nimic; daca te uiti la un schelete uman asa sunt oasele, putin curbate; si eu mi am facut griji... ca i fata.... dar o sa vezi tu intr un an ce picioruse de manechin va avea

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)
www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Eseea

3484 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Eseea un Mesaj Privat
mamicilor, nu va place nimic de la bazar sau nu vreti sa "vindeti" nimic ?

http://picasaweb.google.com/BazarGeneral

toti banutii vor merge pt copii bolnavi, bebelusi ca si ai nostri iar tu te vei alege cu lucruri f ieftine pt tine si bb, f frumoase, unele de firma ff buna.

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput
ank999
ank999

2388 Mesaje
Ma fetelor pe unde umblati? A venit primavara si sunteti toate plecate?

Mergi la inceput
ank999
ank999

2388 Mesaje
Mai fetelor mi-e dor de voi. Pe unde umblati? Ce mai faceti?

Mergi la inceput
ank999
ank999

2388 Mesaje
Va pup si va doresc din suflet un fericit, plin de impliniri, sanatate , noroc si lumina in suflete.

Mergi la inceput
mayaione
mayaione

1801 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mayaione un Mesaj Privat
Am cam tras chiulul de la subiectul asta. Cum ati petrecut de Paste? Ana a fost cea mai fericita in centru, am mers dupa amiaza si erau iepurasi si cocosei. Nu mai puteam s-o luam de acolo, le-a dat iarba sa manance, a topait de bucurie pe langa ei.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/ana" target="_blank">poze Ana

Mergi la inceput
tanima_i2002
tanima_i2002

1523 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tanima_i2002 un Mesaj Privat
Anca, unde ai disparut!!!! Mai adu tu subiectul pe prima pagina.
Eu sunt pe spongi cu timpul. Este destul de mult doi copii, servici, casa si multe altele. Dar cand si cand mai trec sa vad ce mai faceti.
Mai gravidutze, nu va desconspirati? Haideti acum pe aici pana apare bebe 2 ca dupa....
Aaaa, de Pasti am petrecut bine, am fost la tara cu doi copii si m-am intors cu doi porcusori, dar ce mai conteaza ca au fost super fericiti. Incredibil cata placere le place copiilor sa se tarasca prin tarana. Nu va spun pana unde le intrase nisipul si cum erau de negrii de noroi...

Mami de doi ingerasi Rares (15 oct 2006) am 2 ani si Miruna (1 febr 2009)

Mergi la inceput

lorellay

2252 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui lorellay  Trimite mesaj yahoo luilorellay Adauga semn de carte la raspuns Trimite lorellay un Mesaj Privat
hello...a inceput Simfonia azi nu?Asa am auzit....tare-as vrea sa ajung si eu....
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com