Mamici si bebici din Pitesti 6

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Fetelor si fetitelor va dau un mare ca martisor si va doresc o primavara fericita

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

toate fetele si va doresc un week-end placut.
va astept pe aici

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

o primavara frumoasa si de la noi

ralu80 si fetita mea parea ca are picioarele strambe; dar acum e ok; dupa ce a inceput sa mearga si probabil si a format ea muschiuletul pe os nu s a mai vazut nimic; daca te uiti la un schelete uman asa sunt oasele, putin curbate; si eu mi am facut griji... ca i fata.... dar o sa vezi tu intr un an ce picioruse de manechin va avea

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)
www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

mamicilor, nu va place nimic de la bazar sau nu vreti sa "vindeti" nimic ?

http://picasaweb.google.com/BazarGeneral

toti banutii vor merge pt copii bolnavi, bebelusi ca si ai nostri iar tu te vei alege cu lucruri f ieftine pt tine si bb, f frumoase, unele de firma ff buna.

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Ma fetelor pe unde umblati? A venit primavara si sunteti toate plecate?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Mai fetelor mi-e dor de voi. Pe unde umblati? Ce mai faceti?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Va pup si va doresc din suflet un fericit, plin de impliniri, sanatate , noroc si lumina in suflete.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Am cam tras chiulul de la subiectul asta. Cum ati petrecut de Paste? Ana a fost cea mai fericita in centru, am mers dupa amiaza si erau iepurasi si cocosei. Nu mai puteam s-o luam de acolo, le-a dat iarba sa manance, a topait de bucurie pe langa ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Anca, unde ai disparut!!!! Mai adu tu subiectul pe prima pagina.
Eu sunt pe spongi cu timpul. Este destul de mult doi copii, servici, casa si multe altele. Dar cand si cand mai trec sa vad ce mai faceti.
Mai gravidutze, nu va desconspirati? Haideti acum pe aici pana apare bebe 2 ca dupa....
Aaaa, de Pasti am petrecut bine, am fost la tara cu doi copii si m-am intors cu doi porcusori, dar ce mai conteaza ca au fost super fericiti. Incredibil cata placere le place copiilor sa se tarasca prin tarana. Nu va spun pana unde le intrase nisipul si cum erau de negrii de noroi...

Mami de doi ingerasi Rares (15 oct 2006) am 2 ani si Miruna (1 febr 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

hello...a inceput Simfonia azi nu?Asa am auzit....tare-as vrea sa ajung si eu....

Mergi la inceput