*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (217)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Frumoase poze!! Ce a stat el cu coiful ala pe cap!

Dar moatze n-ati taiat? Si n-ati luat nimic de pe tava? Sau urmeaza??

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

Citat:
citat din mesajul lui zozela

kitzy,Doamne-ajuta sa fie bine!!

Am baiat mare!



baiatu' mare! mmmm, tort din ala mai aveeeeeeeti ? e frumooos, tare frumos, dar cred cav si gustooos ...si la pizza aia, nu merita si baiatu o berica ?

Liana, mami de Teo

"Invata din greselile altora, ca nu ai timp sa le faci tu pe toate" - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Merci mult de sustinere, imi mai ridicati moralul
Naty iti dai seama c-o duc la kineto,nici nu se pune problema si nu de asta-s ingrijorata, buba-i sa n-aiba displazie si sa poarte aparatul ala mai ales ca deja e mai maricica, nu mai doarme pe spate, numa pe o parte, o sa fie un chin pt mititica mea, vai ca am cele mai negre ganduri in momentul de fata da incerc sa ma gandesc ca poate-i alarma falsa, mai ales ca la 4 luni era ok la palpare. Of, numai mama sa nu fii cateodata

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Wow, ce baiat mare si ce ochi albastri am vazut
Si tortul ala mi-a facut pofta, cred c-o fost taaare bun

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Kitzy, sper sa nu ma insel, dar eu nu cred ca are displazie. Nu pune raul inainte!!

Tuchi, pana la urma faceti parastas? Drum bun!

Zoze, si mie mi-a placut tortul, muuuult!! Am vazut unul asemanator pe net care mi-a atras privirea. Imbracat in martipan... yummy!!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ioana sa-ti fie gura aurita

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

curaj, fina de Mimo, nici nu stii ce te asteapta!!
kitzy imi imaginez ce stresata esti...asteapta intai radiografia, oricum,cu kineto o sa se rezolve..
ce tare melodia, ioana! se uita Muffy fara sa clipeasca, parca stia ca e vorba de nazbatii si lua aminte ce sa mai faca!
ce party fain la zoze!! super tortulet!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Hello girls!

Sunt varza! nu mai pot! am terminat cu bucatareala si prajiturile pt. maine...am stat aproape numai in picioare azi...am iesit cu amandoi afara, am fost singurica cu ei, le-am dat sa pape, i-am culcat la pranz ...pfiu...

Naty , so, am zis sa pui 1 (una) lingura cu hrisca la inmuiat, in apa plata si o sa se umfle si o sa rezulte TREI linguri de hrisca umflata . MA bucur ca a paoat Iulia. La mine nu iese deloc apos, iese chiar gros piureul cu fructe si hrisca si branza de vaci. Pt. tine, s-o faci cu miere, lamaie si nuca, de la Ariel citire.

Cami, l-am vazut pe scumpici ! amandoi puii sunt scumpi rau! Wow, cum il tine tati atarnat de picior

Mai si ce Sufletel cu ochi albastri am vazut! Super pozele!

He, he, si filmuletele cu Thea

Si am votat-o si pe Vio, ca am omis pana acum Bafta Vio, e super poza cu Sean!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic
O colega de-a mea, a fost la ski in Austria acu 2 saptamani si a cazut din...telescaun;
Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!


Been there,done that!
Din fericire trauma a fost doar psihica , deoarece familia mea iubita care se afla in acelasi scaun cu mine s-a facut ca nu observa si s-au carat amandoi ca si cum nu erau cu mine Daca-i intrebi, si acum jura ca nu m-au vazut cand am cazut Si n-are niciunul probleme cu ochii
Precizare: prin a cadea din telescaun se intelege la sosire (nu asa, la jumatatea traseului, de la 10 m), unde se presupune ca te dai jos , nu-ti gasesti echilibrul si cazi de nu te vezi, mai ales daca e si un pic de gheata
Fina s-a epidurat deja
Multumesc mult tuturor bonelor virtuale

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimooo, drum bun maine, distractie placuta, zapada e din belsug, am vazut si eu la tv , nu-ti face griji pt. Vladuc, o sa fie bine!! Spor la bagajeala!! Cat stati, fata?

Kitzy, iti tin si eu pumnii, sa fie bine!! nu te mai ingrijora!

Ioana, ma bucur tare ca e mai bine puiul si o sa va distrati maine!!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput