Oradea (40) * Alaturi de Emma

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

A venit primavara!LA multi ani de martisor!!Sa aveti o primavara minunata!

Adi tortul arata intr-un mare fel,daca si gustul a fost tot asa atunci

Moni sa folositi sanatosi cumparaturile..cat despre bani,da-i incolo ca vin altii

Cris multa sanatate lu Andrei...Ce carte?

tuturor .


laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Da, a fost foarte gustos, cu crema de cioco si vanilie.

Album 1 + Album 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

ALLY, depozitul e pe undeva pe langa Cora, eu nu ma prea pot orienta ca acum am fost prima data la el si a condus nasul nostru, n-am prea fost atenta la drum, dar uite, am gasit site si acolo dau si adresa: http://www.regiojatek.hu/about_us.html

CRISTINA, tinem pumnii sa nu se agraveze raceala lui Andrei Si eu sunt curioasa ce carte. Eu sunt fan Agatha Christie, de obicei cand incep una cu greu ma mai urneste ceva, mai pateam sa ma scoale Luca in mijlocul noptii si nebuna de mine in loc sa ma culc dupa aia inapoi ma puneam si citeam Agatha Christie.

SIMINA super arata tortul, nu stii la ce cofetarie l-a comandat? Abia astept sa avem si noi un an sa vedem ce tort nastrusnic sa comand.



Monica, mami de Luca

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Citat:
citat din mesajul lui moni_or


SIMINA super arata tortul, nu stii la ce cofetarie l-a comandat? Abia astept sa avem si noi un an sa vedem ce tort nastrusnic sa comand.


Ba da. La Danessa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Laura, Moni-am dat iama in biblioteca mea de la mami si mi-am adus cateva cartulii, pe care le-am mai citit in perioada in care stateam zile intregi cu teancu' de carti langa pat si citeam, fara sa stiu cand e zi sau noapte.Noroc cu maica-mea ca mai imi dadea sa mananc, ca altfel, nici asta nu faceam.Ufff, sa tot fie vreo 15 ani de atunci.Deci recitesc Recurs pentru memorie de Elena Gronov Marinescu.

Ally-magazinu' e asa cum zice Moni, chiar langa Metro.Cum faci virajul sa intri spre Metro, in dreapta e Regio.Il vezi, nu poti sa-l ratezi

M-am intalnit cu gagicile Giuli si mamagiuliei


cristina si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Foarte frumos tortul!

Noi am fost la lidl dupa cum va spuneam da doar noi adultii, copiii au ramas acasa in schimb am fost azi la mc toata trupa.

Da sunt faine jucariile la regio dar... e mai bine sa cautati pe site produsul care va face cu ochiul si inainte de a merge la regio sa cumparati cautati la cora sau la alte magazine de la ei...ne am cam fentat odata la o jucarie de vreo diferenta de 1500 de ft

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

sanatate lui Andrei!

gabi-n ai mai scris de rezultat nimic ori n am vazut eu, .... si eu astept ziua de miercuri sper sa fie ok desi mi a zis ceva ce nu mi iese din minte dar sper sa fie ok, mai cateva zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Cris frumos si ce bine ca ai timp sa citesti...eu cand eram insarcinata eram in faza Eliade...acuma cu doi juniori no way,desi mi-e tare dor sa citesc o carte buna.

Mercedes si fii optimista

noi am fost pe afara ..a fost k,da parca tot nu simt ca a venit primavara

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

cristina- ce fain ca citesti, eu de cate ori imi pun o carte in fata bia vine si mi o schimba sa i citesc din cartile ei

daria- asteptam vesti bune despre giulia, sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Raportam: bronsita (spasmatiforma) Bem siropuri la greu , iar
Mnoah, mai rau sa nu fie, Giulia n-a dormit toata noaptea deloc, abia acum a cazut rapusa, draga de ea, are o tuse de m-a speriat
Mercedes, sanatate si la voi, multumiri pentru toate gandurile bune



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput