Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (279)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Vesti proaste - fata a facut febra. E a doua oara in viata cand e bolnava, si e terminata - n-are chef de nimic, plange si se agatza de mine. Acum a adormit uitandu-se la desene pe YouTube ...
Mie mi se pare nasoala treaba asta, ca ea era mereu plina de viatza ...

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07)
22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Ramonaiani....virozele astea sunt asa de naspa........ Te rog spune-mi daca i-ai luat temperatura si daca da..ce valoare a avut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Maine as merge la doctorita totusi sa vad ce se intapmla cu ea si sa ma linistesc eu...ca vine wikendul..si nu se stie niciodata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia1178

Ramonaiani....virozele astea sunt asa de naspa........ Te rog spune-mi daca i-ai luat temperatura si daca da..ce valoare a avut?


38.2°C. Si pe mine ma doare capul groaznic - am luat un paracetamol si ma bag in pat langa fata.

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07)
22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Ramonaiani...nanic usor atunci, sper sa treaca toate bolile cat mai repede posibil...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Babylina, mersi pentru site.m-am uitat dar......parca n-am vazut nimik sa-mi placa...ma mai uit..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Sabina, nu merge, e bulit .

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui ANDREEA11

Fetelor, sunt eu nebuna????? Azi imi zice vecina mea ca s-a suparat factorita care imi aduce alocatia pt ca o jignesc cand ii dau 1 ron. Ea nu m-a refuzat niciodata. Prima oara i-am dat 10 ron si am rugat o sa imi lase alocatia la vecina mea dc eu nu sunt acasa. Chestia e ca gagica cred ca a zis ca asa ii voi da mereu, numai ca eu am zis ca 1 ron asa sa nu zic ca nu i dau nimik. Chestia e ca nu mi a multumit pt bani nici la 10, nici la 5 nici la 1 ron si nici nu i-a refuzat vreodata, nici macar nu si misca fundul la mine, ma cheama vecina mea la ea, ca deh, factorita nu face decat un drum in bloc.
Chestia e ca m-am enervat super tare, chiar am zis ca ma duc sa i fac reclamatie. Ea ar fi zis ca nu mi mai aduce banii. Voiam sa va intreb sunt eu NEBUNA????????
Nu sunt genul care nu da, dar dau dc imi face placere si cui merita (de ex la nastere am dat cel mai mult din tot spitalul, de ziceau mamicile ca stric scorul, dar imi era draga doctora). Acum voi cat dati factoritei???????

andreea

Alegeti viata! Avortul opreste o inima care bate plina de sperante...

http://community.webshots.com/user/andreeagogo


mie imi intra pe card banii, am evitat situtie deoarece uram sa merg la posta si am mai cunosc situatii similare cu a ta, mai am si eu vecine care patesc asa si merg luna de luna la posta si stau la coada cu pensionariiiii........cred ca merita sa duci un extras de cont sa-ti intre pe card.....

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Mariana pt ieri, scuze de intarziere. Mai primesc si eu vreo felie de tort?


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Mai despre ce chestionare tot vorbiti?

E pe net?
Ajutati-ma si pe mine ca vreau sa fac si eu testul.

Mergi la inceput