Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (25)

Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (25) | Autor: katiapam

Link direct la acest mesaj








1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,21,22,
24,


Gravidute si mamici
intre 25-35 de ani si copilasii


GINABUTNARU-Razvan-Andrei

MARIAANNA-Petronel Alexandru+ingeras Ioanaacum din nou cu o minune mica


KATIAPAM--Giulia

RAMYTEO--Teodora

NASTASIE-Razvan

ANCADRAGOMAN-Maria Alexandra

ADRIANA-M-Robertacum cu o minune mica


KITZY--Diana

NELIACRISCristian

SERBANICASerban

ELLYLOVEDimitrie+ingeras Pavel

MILLIE

NEMARYDaria

XGGG

Sarbatoritii anului

Ianuarie

Februarie

Martie
-14/03/2008-Cristian (Neliacris)
-16/03/1979-Mariaanna

Aprilie
-24/04/2008-Diana (Kitzy)

Mai
-28/05/1977-Katiapam

Iunie
-20/06/2007-Giulia (Katiapam)
-28/06/2002-Petronel Alexandru (Mariaanna)

Iulie
-11/07/1977-Millie

August
-11/08/1986-Neliacris

Septembrie
-24/09/1980-Ancadragoman

Octombrie

Noiembrie
-01/11/2004-Razvan (Nastasie)
-02/11/1981 Nastasie
-04/11/2007-Maria Alexandra (Ancadragoman)

Decembrie



_____________________

ticker
deGiulia (20/06/07)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Ciao fetelor
am scris si dincolo cite ceva
numai bine la capitol nou
daca am timp revin

_

ticker
deGiulia (20/06/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

citeva pozici cu hello kitty

_

ticker
deGiulia (20/06/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

frumusenie mica...sa te prind ca iti pap dintisori su guritza....

pentru tine mi-as da si viatza....
http://www.onetruemedia.com/shared?p=80eb5a5a871cffcb491dc4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

fetelor..rusinica...ieri am vb tot singura....

pentru tine mi-as da si viatza....
http://www.onetruemedia.com/shared?p=80eb5a5a871cffcb491dc4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Buna fetelor...
Sa stiti ca nu o sa mai intru o perioada pentru ca mi s-a taiat netul...si acum nu imi mai permit sa il platesc.
Va pe toate!!!!!!

Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns x_ggg spune:

Buna fetelor, ma bucur ca se anima si forumul nostru....
Deci,ultima menstruatie 4 ian 2009..... luni, 2 martie 2009 am ecograf....
Acu,normal ca orice om modern, ma pune naiba si citesc pe net...si citesc...si citesc...
Si nu pot sa dorm noaptea de acum....daca e sacul gestational gol....daca e sarcina oprita in evolutie...cred ca turbez pana luni la echo... voi aveti astfel de temeri???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg

Buna fetelor, ma bucur ca se anima si forumul nostru....
Deci,ultima menstruatie 4 ian 2009..... luni, 2 martie 2009 am ecograf....
Acu,normal ca orice om modern, ma pune naiba si citesc pe net...si citesc...si citesc...
Si nu pot sa dorm noaptea de acum....daca e sacul gestational gol....daca e sarcina oprita in evolutie...cred ca turbez pana luni la echo... voi aveti astfel de temeri???

eu am avut ultima menstruatie pe 26 ianuarie.eco nu m-am programat inca.am zis sa mai stau 2 saptamani ca sarcina e mica.dar nici la primul nici la al doilea nu m-am temut.abia astept sa fac si eu eco ca sa-mi confirme sarcina, desi nu cred ca ma insala testul.niciodata nu mi-a gresit.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Katiapam Giulia e de o frumusete deosebita. sa-ti traiasca si sa creasca mare, sanatoasa si cuminte.
Ramo tare rau imi pare ca nu mai ai net. Sper sa se rezolve cat mai repede situatia.
Nastasie ma bucur ca nu ai greturi si nici o treaba. Asa am fost si eu la Robert dar acum vad ca e diferit. Dar sper sa treaca si astea repede. Ce repede ti-a iesit testul. Aici nu sunt asa teste. Doar cu 5 zile maxim inainte de data in care trebuia sa-ti vina. Dar cel mai sigur este sa faci in ziua sau dupa ziua dupa care trebuia sa vina CM. Deci Romania e mai avansata la astea decat aici. O sa nasti prin octombrie banuiesc. Poate o sa fim colege de odisee. de abia astept.
x_ggg eu zic sa nu mai citesti nimic de rau acum. Eu zic sa citesti numai lucruri bune si sa fi pozitiva. Toata lumea are temeri dar daca ramai pozitiva o sa fie totul bine. O sarcina usoara in continuare si o sa vezi la eco ca e totul bine.
NeliaCris am vazut ca esti din Sibiu. Am petrecut si eu ceva ani din viata in Sibiu. Tare fain si tare bine m-am acomodat acolo doar ca nu-mi gaseam de lucru mai nimic. Dar ramane orasul meu de suflet si daca ma intorc vreodata in tara tot la Sibiu as trage.
Eu sunt relkativ ok, cand greturi cand foame si tot asa. In rest binisor.

Adriana ...8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

adriana, tu ai mai mult cu 1 luna ca mine, asa ca nu e exclus sa am si eu greturi.si aici scrie pe teste ca dupa Cm sa-l faci, adica dupa ce ti-a intarziat dar sunt si teste care iti arata si de la cateva zile de conceptie.mie nu mi-a iesit niciodata testul eronat.adica daca a iesit negativ negativ a fost si cand a fost pozitiv pozitiv a fost.la dr inca nu m-am dus ca am zis sa mai stau macar 1 saptamana sa vada mai bine.eu cred ca nasc la inceputul lui noiembrie dar sa vedem ce zice si dr.oricum nu am vazut la odisee de nov-dec 2009, numai de sept-oct.2009

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg

Buna fetelor, ma bucur ca se anima si forumul nostru....
Deci,ultima menstruatie 4 ian 2009..... luni, 2 martie 2009 am ecograf....
Acu,normal ca orice om modern, ma pune naiba si citesc pe net...si citesc...si citesc...
Si nu pot sa dorm noaptea de acum....daca e sacul gestational gol....daca e sarcina oprita in evolutie...cred ca turbez pana luni la echo... voi aveti astfel de temeri???

pai normal

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput