Prietenie la pleneala*30*-Amintiri de demult

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Am descoperit-o pe Bia! Deci votat Noe
Si rip1 = Ripley!
Frumoase poze

****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde" target="_blank">Curiosilor

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)




danke:)
noi suntem in ultima zi la hunedoara, la ai mei, tocmai ce s-a intors hazband din Thai, deci maine back to capitala
a fost de vis, de cosmar adica- bia a avut otita, abia ieri ce si-a mai revenit.....
va pup din viteza



www.bebelissimo.com/" target="_blank">Bebelissimo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

la mahala.
fusai azi pe la Coana Mare...si cand ne-am despartit am strans-o asa tare in brate cred ca am rupt-o. Am strans-o cat pt voi toate. M-a intrebat la un moment dat daca se cunoasta ca e plansa si obosita..aaaa nuuu...esti vesela precum o zambiluta si sprintena precum o caprioara. E super obosita si terminata si totusi mai are putere. E o luptatoate...
Ochioas-o te vazui la mess...ai niste faruri....dementiale...vreau si eu...macar lentile de contact
kay ai ajuns acasa??? sper ca sunteti bine.
misha vezi ca ai pus ceva la bazar ca vreau cu disperare...acum ma duc sa licitez.
eu ma afund intr-un pahar cu jinuc si sa vad ce mai e nou sub soare. ca sub luna am vazut aseara

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa
www.pulsmedia.ro/index.php?page=event_vote&url=premiilecaroldavila&articleid=67" target="_blank">Votati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Noe
bia a avut otita, abia ieri ce si-a mai revenit.....
va pup din viteza

Multa sanatate!


Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Discutie azi la masa intre tati si Robert.
"De ce si-a lasat Mosul cizma la noi acasa?" (avem o cizmulita de la Craciun cu care se mai joaca Amira)
"A lasat-o,ca poate mai vine in timpul anului sa-ti mai lase cate un cadou mic mic,daca esti cuminte"
"Dar sunt cuminte"
"Cum esti cuminte daca trebuie sa ma rog de tine sa mananci,trebuie sa ma rog sa dormi..."
"Dar nu te mai ruga si am rezolvat problema".


Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

dragele mele,va multumesc pt gestul vostru,pt produsele pe care le-ati oferit la bazar...
kari,asteptam poze de la petrecere...
gabitzule,suntem alaturi de tine!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Bia sa se faca bine mai repede
Noe sa inteleg ca diseara iti va arata din tainele masajului?

Delphi pai delfinasii i-am pus cu dedicatie ca ma gindeam io ca ai tai vor fi.

Ripley

Coana Mare sa stii ca Delphi chiar te-a imbratisat cit pentru noi toate



****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde" target="_blank">Curiosilor

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:



poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa
www.pulsmedia.ro/index.php?page=event_vote&url=premiilecaroldavila&articleid=67" target="_blank">Votati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

duamna MISHA,

sincer, io nu am mai zis (o data)anu'cand m-o lasat barza la maica-mea-n balcon, ca am crezut ca nu am in teles. (se pare ca sunt beton la deficiente de astea.)deci sa inteleg ca nu ma citeste nimeni aici????. Pai io la pagina 2...am scris.

acuma...in legatura cu celelalte...PIN -ul ..daca il afli tu prima, da-mi-l si mie , te rog, ca norocul meu e ca am trei incercari la bancomat...
nr de la pantofi e secret...

alarma la casa nu am ca ma costa mai mult decat casa insasi....

PS. deci 1979.(desi...daca am zis ca am paroape 18 ani...era usor sa faci un calcul singura...da hai ca te iert de data asta...)


mami Ruxandra, in plina formapentru Andrei Tudor,cel mai nazdravan

poezici pentru mamici si pepenasi
www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase
Andrei Tudor- minunea noastra -The Story

...inseamna
ca infinitul si-a gasit limite
ii zarisem grimasa
zvarcolindu-se-n catuse de fier
aripile sunt inutile acum
chiar si cenusa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

GABITZULE ti pup si io si te imbratisez.

UMFLATEL succes mult cu bazarul



mami Ruxandra, in plina formapentru Andrei Tudor,cel mai nazdravan

poezici pentru mamici si pepenasi
www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase
Andrei Tudor- minunea noastra -The Story

...inseamna
ca infinitul si-a gasit limite
ii zarisem grimasa
zvarcolindu-se-n catuse de fier
aripile sunt inutile acum
chiar si cenusa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Gabi, suntem langa tine mereu! Sa nu uiti asta!! mare de tot!

Au plecat musafirii. E aiurea rea... de la an la an suntem din ce in ce mai putini la mesele de genul asta. O bunica a murit anul trecut, cealalta este foarte bolnava acum si nu a putut sa vina; nasi-miu si nasi-mea sunt si ei cu probleme mari in familie deci n-au venit; n-am fost decat noi, frate-meu si cumnata-mea. E asa de aiurea sa vezi ca dispar de la an la an si ca e din ce in ce mai pustiu. A fost prima zi de nastere a lui tata fara mama lui alaturi. M-am simtit prost. Rau.

Si ma cam paste si o raceala, sunt cam bleaga, cred ca m-a luat aseara frigul cand am plecat din club ca mi-a inghetat capul pana am ajuns la masina. Azi am dormitat pana au venit ei la pranz si nu mai sunt asa de obosita, dar sunt flescaita. Nu mi-e prea bine... plus ca nu i-am luat cadou lui tata, tre sa ma duc maine - cand e ziua oficiala - si nu stiu daca gasesc... am ganduri negre azi!

Mergi la inceput