Leoaicele DC*(31)*-Alaturi de EMMA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Cata nu a nins in Navodari ci in judet spre Calarasi si Ialomita.
Noi am avut doar ploaie joi,vineri si Vaaaaant.

bia si mama din dotare



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

O seara buna si de la mine!
Am ajuns si noi acasa, eu cu 2 kile sigur puse pe mine!
Am petrecut 2 zile la mama (adica tot in Bucuresti), in care in afara de a merge ieri dimineata la biserica, am stat si am consumat, mese, mese si iar mese!
Trebuia sa venim de aseara dar mama a insistat sa stam si azi la masa si n-am putut s-o refuzam!
Am citit tot ce-ati scris, dar o sa comentez maine mai pe larg...acum vreau sa intru in baie!
Voiam sa va spun ca Andrei e bine, am constatat ca tot raul i s-a tras de la o felie de tort de la gradi, care mi-a zis ca nu prea i-a placut! Probabil a mancat in sila!
Vineri seara mi-a mai vomitat o data la mama, n-a mancat toata seara nimic, dar ieri i-am dat dimineata painica prajita cu almete, la pranz a luat-o usor cu ciorbita de pasare, si un pic de fripturica de pui cu piure, cat a vrut el, far sa-l fortam, si incet-incet si-a revenit!

Ledi, am vazut pozele tale, micul David e minunat, cand rade e scumpel foc! L-am vazut si intr-o postura foarte tandra cu tati!!!
Mi-am amintit cand ti-am scris acum ceva ani in blogul tau (erai disperata ca tot pierdeai sarcinile) ca o sa vina si vremea asta! Intre timp multe s-au schimbat sa bucur ca e asa si esti fericita!

Adi, frumoase si finute cadourile alese pentru prietenii vostri, o sa le ramana ca amintire!


Va pup pe toate si mai scriu maine, acum ma bag intr-o baie de relaxare! Sper sa ma intelegeti!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

seara buna fetelor!!!
Cum ati petrecut weekend-ul?
La noi a fost soare astazi,dupa ce toata noaptea a nins,insa un soare cam cu dinti,cu toate astea tot am iesit o ora prin parc la plimbare

danyalo,multumim, ai mare dreptate asa repede trece timpul,saptamana care vine facem deja 5 luni,nici nu-mi vine sa cred.

Ledi,am vazut si eu Davidutzu zambaretz,o minune!! Va pupam

Pupam toata gasca si va dorim o saptamana cat mai buna!!

Aurora si delfinas mult iubit Robert Matei.



Robert Matei

Pozici
Mateut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

buna celor mai si mai...

O saptamana frumoasa si numai bine.
Donu' e la gradi eu trebuie sa fac papa-bun.

Astrele spun:

O prietena sau o persoana foarte apropiata te poate eclipsa atunci cand doresti sa te exprimi in anumite situatii, lucru ce te poate deznadajdui sau frustra fara sa-ti dai seama.

Totodata, se intrevad diferente de opinie intre tine si persoana iubita. Nu te alarma si lasa de la tine de aceasta data, nu ai nimic de pierdut.

Din punct de vedere profesional, insa, nu exista motive de ingrijorare. Toate iti merg conform planului. Esti pusa intr-o lumina pozitiva de activitatea ta din ultima vreme si se intrevede o avansare, o marire de salariu sau castiguri suplimentare substantiale.
Cata a sosit pachetul la posta pe,il astept pe al meu sa-l ridicam

Daria ai reusit???






Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Scriu rapid sa pun link cupoze din we, a trecut tare repede ... din pacate.
Iar am un sef cu dosu`n sus ... brrr ... revin ca n-am vazut pozele cu David :(



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Super pozele!!!

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata, am terminat si eu materialele pe care trebuia sa le predau, asa ca sunt mai linistita!
Foarte frumoase pozele de la petrecere, Daria! Cred ca s-au distrat copiii! Giulia era foarte chic asa imbracata! Finutza!
Nu ai cum sa-l imbunezi pe sefu?
Annie, cum esti? Poate ne pui si noua ceva poze din peregrinarile din Dubai!
Azi la gradi, ne-a intrebat doamna educatoare daca a avut Andrei ceva la burtica (?) ca a fost un copil cu un fel de viroza intestinala miercuri si joi la gradi si se plansesera mai multi copii dupa de probleme cu stomacul. dar baietelul respectiv avusese si diaree etc., Andrei nu, deci raman la impresia mea ca tot ceva legat de ce-a mancat vineri la gradi a avut!
Dar, oricum azi era mai bine!
Dany, am cetit ca ai fost cam nervoasa sambata, sper ca intre timp problemele s-au rezolvat indiferent de natura lor! intre timp a sosit CM-ul? Poata poate totusi!
Copilutz, in ce stadiu esti cu stimularea?
Adi, merci de sfaturi, vineri cand mi le-ai scris nu aveam net la mama, asa ca nu l-am doftoricit cu nimic, i-am facut un ceiut de sunatoare cu cimbrisor, dar nu l-a baut, asta pana sa vomite a doua oara, dupa aia nu i-am mai dat decat apa sa-l hidratez, pana a doua zi!
Cum a fost Catalina la spectacol? Ai facut pozici?
Catutza, trebuie sa incepem si noi sa alergam dupa martisoare, ca luni trebuie sa le dam! Avem de dat o carutza la gradi (fetitze, educatoare, ingrijitoare, asistenta cabinet, directoare), plus in familie, doctorita lui Andrei etc.





Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ledi, ce frumos e David, dar si ce par de invidiat are
Katty, eu am cumparat azi dimineata martisoarele pt fetele din grupa + doamna si ingrijitoare si dadaca si mie si Giuliei Mai ramane sa cumpar vineri dimineata ceva floricele de sezon, atat pt 1 Martie.



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Daria, voi dati martisoarele de vineri? Noi ne gandeam sa le dam luni sa fie in luna martie, nu februarie...

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Neatza..
Eu sunt zombiii,nici dupa 2 cafele nu mi-am revenit.David s-a trezit la 1,30,apoi la 2,30,apoi la 3,apoi la 4,la 5,la 6 si tot asa..mi-a marait/plans/urlat toata noaptea.Aseara abia l-am adormit,deja eram terminati amandoi,eu ragusisem de atata cantat.Nush ce a avut,dar acum sunt zombii rau si el nu vrea sa doarma..dar macar acum tace.Azi dim la 5,mai ca adormeam in picioare prin bucatarie.Offf..
Am vazut ca v-au placut pozele.Multumesc de complimente.
Katty,da stiu,s-au aranjat lucrurile,s-au schimbat,dar suntem bine,fericiti..si obositi:))).Tati are mai multe poze cu David in ipostaze tandre ca toata ziua cand e acasa il pupa peste tot,au timpul lor cand vorbesc,ma rog,tati vorbeste(David gangureste),ii povesteste toate chestiile,David nu pricepe ,dar se uita tare atent la el..Il tine in brate,ii face masaj,ii da sa pape si chiar ii canta.Atunci sunt si eu libera si mai citesc pe forum sau mai fac una alta prin casa ca stiu ca-i pe maini bune
Va las,mai revin(ca tre' sa vad si pozele Dariei din we),daca ma lasa galma,ca momentan a inceput maraiala aia gen "mami vino sa ma tii in brate".

POZE CU NOI
de David Christian

Mergi la inceput