Clasament final Concusul CLIPE 2008

Clasament final Concusul CLIPE 2008 | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

A inceput voarea la concursul www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Clipe de viata 2008" target="_blank">CLipe de viata 2008!

Votarea va fi valabila pana la data de 20 martie.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

cate puncte avem fiecare? de data asta trebuie sa calculez bine punctajele pentru ca fotografiile din concurs sunt extraordinare! cred ca e cea mai grea competitie de pana acum. felicitari participantilor si succes!

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13


sa nu-i uitam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

100 puncte.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

toate pozele si toti copii sunt frumosi! deosebiti si merita sa fie apreciati:)


poze familia mea

quod me nutrit me destruit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Eu am votat doar 20 foto pt ca am dat maximul de stelute dar vreau sa felicit toti participantii, toate fotografiile sunt minunate, sa va traiasca minunile si sa fiti fericiti cu totii!


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

si eu am votat dand maximul de stelute...gata, am epuizat punctele. Felicitari tuturor participantilor, poze cu adevarat reusite!

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

As fi vrut mai multe puncte ... am votat cu 5 si cu 3 sa ajunga pentru toate fotografiile ce mi-au placut



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefaniya spune:

Si eu am consumat toate stelutele.
Vreau sa-i pe toti copilasii participanti,mamici,tatici,bunici,ursuleti...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

bafta tuturor participantilor!!!

eu mai am cateva puncte dar sunt si muulte poze frumoase. ma mai gandesc cui sa le dau

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=15" target="_blank">Sofia - Clipe de viata ( ma1 & ma2 )

Marina & ANA SOFIA 05.08.08

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:


Am votat si eu tot ce am putut! As fi vrut mai multe puncte sunt atat de multe poze superbe in concurs!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Madalina mamica fericita de Sonia si bebe Julia
Un vot va rugam www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">Sonia si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=1" target="_blank">Julia


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=73416c45ab38350f329596" target="_blank">Slideshow Sonia www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733e6ffec10c82874e8219" target="_blank">Slideshow Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Votat si eu .
Numai ca simt ca nu-mi ajung punctele. Am tot dat cate 5 pana mi-am dar seama ca se termina punctele dar nu si pozele . Asa ca m-am oprit si am mai pastrat ceva puncte, pentru ca trebe sa-mi fac o socoteala cate mai pot da si cum... Ca sa dau cate ceva la fiecare din fotografiile care imi plac tare (si e "muuuulte" ).

pup you all,

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
poze


daca doritzi sa ne votati , pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=6" target="_blank">ca1 si ca2



Mergi la inceput