Clasament final Concusul CLIPE 2008

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Pai asta cu PM-urile si rugamintile in privat am zis si eu ca nu o vad corecta ... Mirela se referea lobby la semnatura, sa iti adaugi la semnatura pozele ... cel putin eu asa am inteles. Adica nu spunea, faceti lobby si bombardati oamenii cu PM-uri .

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui abramburika

mirela - multumesc pt. ca ati luat in considerare propunerea mea.

Eu nu as fi de acord cu propunerea de a dona premiul in favorea Emmei, din partea castigatorului. Nu putem obliga pe nimeni, e alegerea fiecaruia ce sa faca cu premiul. Daca are insa suflet si doreste, bine. Insa asa, un premiu special, aparte de cele 3 de pe podium, e o siguranta, o recunostinta sigura din partea comunitatii DC, zic eu.

Mentionez ca am poze in concurs, dar sunt departe de a fi in top 10 ...

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2



Da,are suflet si pe deasupra si doreste...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Pai esti sigura ca o sa castige cine e acum in frunte??? Mai e si votul juriului care are o pondere de 60% ... deci eu n-as fi sigura ca situatia e batuta in cuie .

In fine, oricine ar fi castigatorul, e liber sa faca ce vrea cu premiul, nu sa se simta obligat. Sustin ideea premiului special pt. Emma.

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

1. pe mine nu ma deranjeaza nici PM-urile nici semnatura cu trimitere la vot...e un mod de a face publicitate pozicilor; personal nu am apelat la nici un mod de a-mi promova pozele (extrem de speciale dar doar pt mine!) pentru ca am gasit tare multe poze reusite care merita sa fie premiate
2. sunt surprinsa ca pozici tare reusite au primit putine voturi...
3. toate pozicile cu copilasi sunt frumoase...am apreciat pe cele care au o incarcatura emotionala mai speciala...
4. favorita mea: cea cu curcanii

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Acu' mi-am dat seama cine-i Ozi .... Felicitari, ai o fetita ff frumoasa!!!!

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

[quote]citat din mesajul lui abramburika

Acu' mi-am dat seama cine-i Ozi .... Felicitari, ai o fetita ff frumoasa!!!!

iti multumesc!

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui abramburika

Pai esti sigura ca o sa castige cine e acum in frunte??? Mai e si votul juriului care are o pondere de 60% ... deci eu n-as fi sigura ca situatia e batuta in cuie .

In fine, oricine ar fi castigatorul, e liber sa faca ce vrea cu premiul, nu sa se simta obligat. Sustin ideea premiului special pt. Emma.

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2



ambraburika..raspunsul meu nu se referea la concurs,ci era strict personal,se referea la mine si la faptul ca te intrebai daca am suflet.Ti-am raspuns....
Cat priveste concursul...felicitari de pe acum celui ce va castiga,oricine va fi el....si ca fapt divers,in afara de 2-3 poze de suflet,in rest votul meu a inceput de la cap la coada...am dat numai cate 5 puncte si imi pare rau ca nu am putut vota absolut toate pozele...
Nu m-am gandit ca poza copilasilor timisoreni ar putea naste atata conversatie...pentru mine e o poza extraordinara si are o insemnatate la superlativ,inseamna prima intalnire a copiilor nostri,dupa 3 ani de incercari de ai imprietenii....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Ana Nu se deduce din discutii ca este vb de poza respectiva, a timisorenilor, ci a altui user , Poza care de altfel se afla printre primele locuri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Pai si eu tot asa am inteles .. ca vorbea de clasamentul provizoriu de acum. Si oricum, cand am zis cine are suflet si doreste nu ma refeream la o persoana anume, ci la oricine ar castiga.

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Mea culpa,dragelor...se pare ca am inteles gresit!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput