Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Clasament final Concusul CLIPE 2008

(1 vot)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 17

abramburika

5241 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite abramburika un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pai asta cu PM-urile si rugamintile in privat am zis si eu ca nu o vad corecta ... Mirela se referea lobby la semnatura, sa iti adaugi la semnatura pozele ... cel putin eu asa am inteles. Adica nu spunea, faceti lobby si bombardati oamenii cu PM-uri .

Ana68
Ana68

6488 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Ana68  Trimite mesaj yahoo luiAna68 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Ana68 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui abramburika

mirela - multumesc pt. ca ati luat in considerare propunerea mea.

Eu nu as fi de acord cu propunerea de a dona premiul in favorea Emmei, din partea castigatorului. Nu putem obliga pe nimeni, e alegerea fiecaruia ce sa faca cu premiul. Daca are insa suflet si doreste, bine. Insa asa, un premiu special, aparte de cele 3 de pe podium, e o siguranta, o recunostinta sigura din partea comunitatii DC, zic eu.

Mentionez ca am poze in concurs, dar sunt departe de a fi in top 10 ...

Da,are suflet si pe deasupra si doreste...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Album pi casa

Pi casa nou

Amalgam de ganduri

Mergi la inceput

abramburika

5241 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite abramburika un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pai esti sigura ca o sa castige cine e acum in frunte??? Mai e si votul juriului care are o pondere de 60% ... deci eu n-as fi sigura ca situatia e batuta in cuie .

In fine, oricine ar fi castigatorul, e liber sa faca ce vrea cu premiul, nu sa se simta obligat. Sustin ideea premiului special pt. Emma.

Editat de - abramburika on 11/03/2009 19:15:21
Mergi la inceput
grati.ela
grati.ela

4897 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite grati.ela un Mesaj Privat  Reply with Quote
1. pe mine nu ma deranjeaza nici PM-urile nici semnatura cu trimitere la vot...e un mod de a face publicitate pozicilor; personal nu am apelat la nici un mod de a-mi promova pozele (extrem de speciale dar doar pt mine!) pentru ca am gasit tare multe poze reusite care merita sa fie premiate
2. sunt surprinsa ca pozici tare reusite au primit putine voturi...
3. toate pozicile cu copilasi sunt frumoase...am apreciat pe cele care au o incarcatura emotionala mai speciala...
4. favorita mea: cea cu curcanii

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Editat de - grati.ela on 11/03/2009 19:32:55
Mergi la inceput

abramburika

5241 Mesaje
Acu' mi-am dat seama cine-i Ozi .... Felicitari, ai o fetita ff frumoasa!!!!

grati.ela
grati.ela

4897 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite grati.ela un Mesaj Privat  Reply with Quote
[quote]citat din mesajul lui abramburika

Acu' mi-am dat seama cine-i Ozi .... Felicitari, ai o fetita ff frumoasa!!!!

iti multumesc!

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/
Mergi la inceput
Ana68
Ana68

6488 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Ana68  Trimite mesaj yahoo luiAna68 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Ana68 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui abramburika

Pai esti sigura ca o sa castige cine e acum in frunte??? Mai e si votul juriului care are o pondere de 60% ... deci eu n-as fi sigura ca situatia e batuta in cuie .

In fine, oricine ar fi castigatorul, e liber sa faca ce vrea cu premiul, nu sa se simta obligat. Sustin ideea premiului special pt. Emma.

ambraburika..raspunsul meu nu se referea la concurs,ci era strict personal,se referea la mine si la faptul ca te intrebai daca am suflet.Ti-am raspuns....
Cat priveste concursul...felicitari de pe acum celui ce va castiga,oricine va fi el....si ca fapt divers,in afara de 2-3 poze de suflet,in rest votul meu a inceput de la cap la coada...am dat numai cate 5 puncte si imi pare rau ca nu am putut vota absolut toate pozele...
Nu m-am gandit ca poza copilasilor timisoreni ar putea naste atata conversatie...pentru mine e o poza extraordinara si are o insemnatate la superlativ,inseamna prima intalnire a copiilor nostri,dupa 3 ani de incercari de ai imprietenii....

Album pi casa

Pi casa nou

Amalgam de ganduri

Mergi la inceput
liliac1
liliac1

4625 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luililiac1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite liliac1 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ana Nu se deduce din discutii ca este vb de poza respectiva, a timisorenilor, ci a altui user , Poza care de altfel se afla printre primele locuri...
Mergi la inceput

abramburika

5241 Mesaje
Pai si eu tot asa am inteles .. ca vorbea de clasamentul provizoriu de acum. Si oricum, cand am zis cine are suflet si doreste nu ma refeream la o persoana anume, ci la oricine ar castiga.

Ana68
Ana68

6488 Mesaje
Mea culpa,dragelor...se pare ca am inteles gresit!

Album pi casa

Pi casa nou

Amalgam de ganduri

Mergi la inceput
Pag. din 17 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com