Clasament final Concusul CLIPE 2008

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musetto spune:

Sustin si eu ideea abramburikai !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

mai sunt numai 10 zile de votare.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ceea ce nu e deloc normal, sunt spamurile pe care le-am primit, cu bla-bla, da-mi si mie un vot... nu e normal... si culmea, persoana care mi-a trimis, si din cate am discutat cu prieteni, a trimis mai peste tot, ba pe PM, ba pe mail, are cele mai mult voturi... chiar atata disperare? e un simplu concurs, nici nu stiu ce se castiga... dar chiar in halul asta? si culmea, de la persoana asta (cu care altfel nu am schimbat nici 2 vorbe pe forum) nu ma asteptam, chiar aveam o parere ff buna despre ea...

in rest succes celor care concureaza cinstit, fara sa apara la terte topicuri sa ceara voturi, fara sa trimita PMuri si mailuri !

numai bine.

************************************************************************************

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

toti cei care primesc spam cu milogeala - va rugam sa raportati SPAMUL prin optiunea de PM - in felul asta ii vedem care sunt.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Si ce masuri se iau?



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Daca tin bine minte, la concursul precedent unele poze au fost descalificate sau au pierdut din puncte.

M-am uitat in album, sper sa am timp azi sa pap toate punctele.

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)




Bazar pentru Sonia, Andrei, Mihaita

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Pai cine e in fruntea claamentului a zis ca-i ok, ca asa a gasit in regulament ... ca se pot trimite PM-uri ca sa "ceri" voturi.

Dupa mine, nu e ok ... atat ce stiu eu ca se poate pune la semnatura trimiterea catre pozele din concurs, asa cum am si eu de altfel ... dar sa trimiti PM/mail ca sa te voteze nu e corect.

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru

participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

eu, eu i-am spus ca e spam...

lobby, ne lobby, tot e stresant, enervant si deranjant. cred ca scrie destul de mare sus, CONCURS. cum deschizi forumul, se vede.

mirela, am trimis. deja au aparut raspunsuri pe PM...

************************************************************************************

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

La ce te referi ca e stresant? E stresanta de ex. semnatura mea pt. tine sau PM-urile primite??? Ca sunt 2 chestii diverse ...

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru

participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

nu, nu semnatura, care e chiar ok. de cate ori vad pe cineva ca are in semnatura, chiar intru, ma uit, mi-e drag sa vad copilasi dulci si poze frumoase .

dar nu sa imi scoata ochii, sa imi invadeze PM-ul cu rugaminti... mai nou e "daca iti place, doar daca iti place"...

************************************************************************************

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput