Clasament final Concusul CLIPE 2008

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragii nostri,

Ma bucur ca va plac pozele acestei editii a Clipelor de Viata.
Pentru toate cele care au declarat ca vor sa doneze toate punctele unei poze - le rapsund ca desi apreciez personal gestul vostru - nu este posibil. Concursul are un regulament care prevede un anume gen de votare - care nu se poate schimba pe parcurs. In plus, aveti posibilitatatea de a vota poza favorita conform regulamentului actual al concursului. Sustinerea fata de o cauza umanitara a forumului DC se face prin participarea la actiunile organizate de Forumul Umanitar DC. SUnt convinsa ca parintii Emmei vor aprecia si mai mult caldura si interesul vostru daca ii puteti ajuta in mod direct.
In plus, ar fi ne-deprept pentru toti ceilalti participanti la concurs - prin favorizarea unei anume poze. Fiecare poza are o poveste in spatele imaginii - emotie, fericire, bucurie sau tristete..

va multumesc pentru intelegere si va multumesc inca o data pentru aceasta editie de concurs - cu poze extraordinare!





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Sunt perfect de acord cu aceasta decizie, nu din rautate, ci pt. ca asa ar fi corect.

Vin insa cu o propunere: sa se acorde un premiu special, de suflet pt. fotografia Emmei. Din partea comunitatii DC.

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

abrambu: e o idee foarte buna.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

yes yes yes, buna idee



www.bebelissimo.com/" target="_blank">Bebelissimo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:






un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Multumim pentru raspuns,

Buna propunerea abramburikai!




BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Eu as vrea sa fie luata in considerare si propunerea mea: cine castiga sa doneze premiul pentru Emma


Participam si noi la concursul www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=17" target="_blank">Clipe de viata 2008 - mis1 si mis2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MissParker

Eu as vrea sa fie luata in considerare si propunerea mea: cine castiga sa doneze premiul pentru Emma



Atunci , sper sa ramai in top,

Ambramburika

Dar totusi, Pt Emma, sau pt posesoarea pozei? eu sper ca pt Emma si Aida

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

mirela - multumesc pt. ca ati luat in considerare propunerea mea.

Eu nu as fi de acord cu propunerea de a dona premiul in favorea Emmei, din partea castigatorului. Nu putem obliga pe nimeni, e alegerea fiecaruia ce sa faca cu premiul. Daca are insa suflet si doreste, bine. Insa asa, un premiu special, aparte de cele 3 de pe podium, e o siguranta, o recunostinta sigura din partea comunitatii DC, zic eu.

Mentionez ca am poze in concurs, dar sunt departe de a fi in top 10 ...

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mi-as fi donat si eu cu drag punctele pt emma, dar am inteles ca nu se poate, asa ca, sustin propunerea referitoare la premiul special

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" Nu sunt ce par a fi
Nu sunt Nimic din ce-as fi vrut sa fiu!...
Dar fiindca m-am nascut fara sa stiu,
Sau prea curānd,
Sau poate prea tārziu...
M-am resemnat, ca orice bun crestin,
si n-am ramas decāt...
Cel care sunt!..." (I. Minulescu)

Mergi la inceput