Clasament final Concusul CLIPE 2008

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deus

al meu este frumos si sanatos insa...EMMA merita sa castige acest concurs fiindca ea ne-a invatat sa apreciem cel mai mult clipele din viata noastra in 2008 ! nu sunt ipocrita, asta cred eu!

poze familia mea

quod me nutrit me destruit





Emma apare in poza an1 de pe pagina 4
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3
cu adevarat o poza de suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Votat Emma...

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Citat:
citat din mesajul lui Deus

al meu este frumos si sanatos insa...EMMA merita sa castige acest concurs fiindca ea ne-a invatat sa apreciem cel mai mult clipele din viata noastra in 2008 ! nu sunt ipocrita, asta cred eu!

poze familia mea

quod me nutrit me destruit





Emma apare in poza an1 de pe pagina 4
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3
cu adevarat o poza de suflet!



De ce n-am vazut poza aceea????

Asa este! Emma merita sa castige acest concurs! Ce bine ai scris, Deus!

Nu stiu daca exista aceasta posibilitate insa, rog administratorii site-ului sa transfere toate punctele de la fotografiile mele in contul aceste fotografii. Tare mult as vrea sa se poata!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei
**************************
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=2" target="_blank">Concurs Clipe 2008 Alin1 si Alin2 Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Citat:
citat din mesajul lui Deus

al meu este frumos si sanatos insa...EMMA merita sa castige acest concurs fiindca ea ne-a invatat sa apreciem cel mai mult clipele din viata noastra in 2008 ! nu sunt ipocrita, asta cred eu!

poze familia mea

quod me nutrit me destruit





Emma apare in poza an1 de pe pagina 4
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3
cu adevarat o poza de suflet!



De ce n-am vazut poza aceea????

Asa este! Emma merita sa castige acest concurs! Ce bine ai scris, Deus!

Nu stiu daca exista aceasta posibilitate insa, rog administratorii site-ului sa transfere toate punctele de la fotografiile mele in contul aceste fotografii. Tare mult as vrea sa se poata!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei
**************************
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=2" target="_blank">Concurs Clipe 2008 Alin1 si Alin2 Multumim!





Si eu imi donez punctele pentru aceeasi poza, cu tot sufletul...

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Merita sa castige, mai mult decat oricare alta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Ce minunate sunteti.....

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

am votat si eu pe Ema si daca se poate donez si eu punctele de la pozele mele

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Presupun ca nu se pot dona puncte si nici nu ar fi in spiritul unui concurs.

Indraznesc sa vin cu alta propunere: castigatorul concursului sa doneze premiul pentru Emma, un copil care a atins inimile tuturor


Participam si noi la concursul www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=17" target="_blank">Clipe de viata 2008 - mis1 si mis2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

cum puteti spune asta??

Emma a castigat deja mai mult de un concurs, voi nu vedeti?! Emma este mai mult decat atat!!!

Toate concursurile din lume nu ne-ar fi atins sufletul atat de profund!
E ca o icoana pentru noi toti, voi nu vedeti?!
Pe multi dintre noi i-a ajutat sa-si gasesca repere, resurse interioare, pe altii i-a facut sa scoata ce-i mai rau din pur egoism dar cu pretul autocunoasterii, pe multi i-a invatat pana unde poate duce iubirea de parinte si pe multi i-a invatat sa descopere iubirea absoluta prin rugaciune cu putere si credinta! Iar lectiile de viata invatate de la ea si Aida, pot continuua la nesfarsit!!!

Ce concurs pe lumea asta te mai invata asa ceva?!?!
Poate daca vedem viata ca un concurs, da, putem spune asa...Insa chiar si acolo, orice ar fi,

Emma este O INVINGATOARE !!!



un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Nu am multe puncte, dar vreau sa le donez cu draga inima Emei.
Mariaa.

Mergi la inceput