Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Clasament final Concusul CLIPE 2008

(1 vot)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 17
tlaura
tlaura

2469 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tlaura un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pe mine ma deranjeaza chestiile cu "atentionarea"! Deja am vazut cateva poze, simple, fara vreo insemnatate deosebita, cu multe voturi. E clar ca aceste voturi se dau pe prietenii. Toti copii sunt frumosi, si desigur pentru fiecare parinte orice secunda din viata copilului e cea mai importanta, toti traim momente frumoase , dar esenta concursului nu e asta.
Imi aduc aminte de concursul de acum 2 sau 3 ani, cand poza castigatoare a fost a Ortansei (parca)?, atunci cand se intorcea din Liban din cauza razboiului. Da, aia era ceva deosebit, un fapt pe care nu il traieste oricine si oricand. parca asta e subiectul concursului.
Eu nu am participat pana acum la nici unul, nu aveam nimic deosebit de aratat, dar anul trecut chiar am avut un moment care mi s-a parut mai deosebit!
Din cate imi aduc aminte din regulament, parca totusi un juriu format din moderatori decid castigatorii, si asta e foarte bine.

Edit: profit de asta ca sa multumesc si celor care m-au votat, desi in afara de unul din voturi, nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni!

Laura, mama lui Andrei

Poze

Editat de - tlaura on 22/02/2009 13:13:30
Mergi la inceput

misha71

3971 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimisha71 Adauga semn de carte la raspuns Trimite misha71 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Laura

Citat:

nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni!

asta s-o crezi tu! pe micul Bill Gates

In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!

www.dropshots.com/popescu71#albums/verde" target="_blank">Curiosilor

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Editat de - misha71 on 22/02/2009 13:38:03
Mergi la inceput
Deianira
Deianira

1497 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Deianira un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu cred ca cine vrea sa intre sa vada pozele din concurs, intra. Nu trebuie tras de maneca, si daca tot se atentioneaza userii prin pm-uri, de ce nu suntem anuntati de concurs , ci suntem indrumati direct spre anume poze?
Problema cu spam-ul se stie de mult, nu e ceva nou, anyway... oricum nu merge functia de "report spam" .

Good things happen to good people.
Mergi la inceput

olishka

6578 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiolishka Adauga semn de carte la raspuns Trimite olishka un Mesaj Privat  Reply with Quote
Foarte frumoase fotografiile!!! Pacat ca am descoperit concursul asa tazriu...

Eu am dat si cate 1 pct ca sa pot sa votez cat mai multe fotografii care mi-au placut, dar tot nu mi-au ajuns pncte.

Olga 31+ David
Mergi la inceput
ellej
ellej

2505 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ellej un Mesaj Privat  Reply with Quote
uf, groaznic de greu , asa de multe sunt frumoase... am votat, dar as mai fi votat cateva poze.

multumim si noi pentru voturi.

Mare e gradina lui Dumnezeu si multe animale sunt in ea :)
Mergi la inceput
kover
kover

1072 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luikover Adauga semn de carte la raspuns Trimite kover un Mesaj Privat  Reply with Quote
foarte multe fotografii frumoase si foarte putine puncte.punctele le-am epuizat,pt.toti cite o.

mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407
/

Mergi la inceput
bernix
bernix

2235 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite bernix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am votat si eu o parte dintre pozele care-mi plac si m-am oprit... ca sunt tare nelamurita...
Ori eu am oerbul gainilor, ori undeva-cumv - habar n-am cum - s-a ratacit o poza care mie mi-a placut. E vorba de fetita cu breton si ochi mari incadrata de rama verde a unui geam. Am rasfoit albumul concursului de 5 ori si tot nu dau de ea...

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=5" target="_blank">Clipe de viata 2008 - be1 si be2

www.flickr.com/photos/22336005@N05/sets/72157605291358063/" target="_blank">Poze cu noi
Mergi la inceput
bernix
bernix

2235 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite bernix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari tuturor participantilor! Ma simt privilegiata ca atatia oameni si-au impartit altora, printre care ma aflu si eu, clipele de fericire din anul ce a trecut!
Tuturor multe !

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=5" target="_blank">Clipe de viata 2008 - be1 si be2

www.flickr.com/photos/22336005@N05/sets/72157605291358063/" target="_blank">Poze cu noi
Mergi la inceput

DianaR

6492 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiDianaR Adauga semn de carte la raspuns Trimite DianaR un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui bernix

Am votat si eu o parte dintre pozele care-mi plac si m-am oprit... ca sunt tare nelamurita...
Ori eu am oerbul gainilor, ori undeva-cumv - habar n-am cum - s-a ratacit o poza care mie mi-a placut. E vorba de fetita cu breton si ochi mari incadrata de rama verde a unui geam. Am rasfoit albumul concursului de 5 ori si tot nu dau de ea...

Pagina 10, care e f f usor de ratat: http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9
Si multumesc!

Este o problema cu paginile 10, 20, 30, 40 etc sunt usor de ratat. O problema semnalata la fiecare concurs de pana acum si tot ramasa nerezolvata.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete
Mergi la inceput
conchita
membru veteran conchita

10547 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui conchita Adauga semn de carte la raspuns Trimite conchita un Mesaj Privat  Reply with Quote
scuze celor carora le-am oferit doar un punct, doua, trei!! nu reflecta preferinte, ci cu atatea am mai ramas si-am incercat sa le impart. daca stiam ca-s atat de multe poze extraordinar de frumoase...felicitari tuturor participantilor, m-am delectat grozav cu ingerasii pozati.

aa, sa nu uit: cine-i Ozi??? e o fetita superba superba, incredibil de frumoasa, pe la nush ce pagina.
Mergi la inceput
Pag. din 17 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com