Clasament final Concusul CLIPE 2008

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Pe mine ma deranjeaza chestiile cu "atentionarea"! Deja am vazut cateva poze, simple, fara vreo insemnatate deosebita, cu multe voturi. E clar ca aceste voturi se dau pe prietenii. Toti copii sunt frumosi, si desigur pentru fiecare parinte orice secunda din viata copilului e cea mai importanta, toti traim momente frumoase , dar esenta concursului nu e asta.
Imi aduc aminte de concursul de acum 2 sau 3 ani, cand poza castigatoare a fost a Ortansei (parca)?, atunci cand se intorcea din Liban din cauza razboiului. Da, aia era ceva deosebit, un fapt pe care nu il traieste oricine si oricand. parca asta e subiectul concursului.
Eu nu am participat pana acum la nici unul, nu aveam nimic deosebit de aratat, dar anul trecut chiar am avut un moment care mi s-a parut mai deosebit!
Din cate imi aduc aminte din regulament, parca totusi un juriu format din moderatori decid castigatorii, si asta e foarte bine.


Edit: profit de asta ca sa multumesc si celor care m-au votat, desi in afara de unul din voturi, nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Laura

Citat:

nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni!



asta s-o crezi tu! pe micul Bill Gates



****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde" target="_blank">Curiosilor

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Eu cred ca cine vrea sa intre sa vada pozele din concurs, intra. Nu trebuie tras de maneca, si daca tot se atentioneaza userii prin pm-uri, de ce nu suntem anuntati de concurs , ci suntem indrumati direct spre anume poze?
Problema cu spam-ul se stie de mult, nu e ceva nou, anyway... oricum nu merge functia de "report spam" .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Foarte frumoase fotografiile!!! Pacat ca am descoperit concursul asa tazriu...

Eu am dat si cate 1 pct ca sa pot sa votez cat mai multe fotografii care mi-au placut, dar tot nu mi-au ajuns pncte.



Olga 31+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

uf, groaznic de greu , asa de multe sunt frumoase... am votat, dar as mai fi votat cateva poze.

multumim si noi pentru voturi.

Mare e gradina lui Dumnezeu si multe animale sunt in ea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

foarte multe fotografii frumoase si foarte putine puncte.punctele le-am epuizat,pt.toti cite o.mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Am votat si eu o parte dintre pozele care-mi plac si m-am oprit... ca sunt tare nelamurita...
Ori eu am oerbul gainilor, ori undeva-cumv - habar n-am cum - s-a ratacit o poza care mie mi-a placut. E vorba de fetita cu breton si ochi mari incadrata de rama verde a unui geam. Am rasfoit albumul concursului de 5 ori si tot nu dau de ea...

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=5" target="_blank">Clipe de viata 2008 - be1 si be2


www.flickr.com/photos/22336005@N05/sets/72157605291358063/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Felicitari tuturor participantilor! Ma simt privilegiata ca atatia oameni si-au impartit altora, printre care ma aflu si eu, clipele de fericire din anul ce a trecut!
Tuturor multe !

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=5" target="_blank">Clipe de viata 2008 - be1 si be2


www.flickr.com/photos/22336005@N05/sets/72157605291358063/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui bernix

Am votat si eu o parte dintre pozele care-mi plac si m-am oprit... ca sunt tare nelamurita...
Ori eu am oerbul gainilor, ori undeva-cumv - habar n-am cum - s-a ratacit o poza care mie mi-a placut. E vorba de fetita cu breton si ochi mari incadrata de rama verde a unui geam. Am rasfoit albumul concursului de 5 ori si tot nu dau de ea...

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=5" target="_blank">Clipe de viata 2008 - be1 si be2


www.flickr.com/photos/22336005@N05/sets/72157605291358063/" target="_blank">Poze cu noi



Pagina 10, care e f f usor de ratat: http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9
Si multumesc!

Este o problema cu paginile 10, 20, 30, 40 etc sunt usor de ratat. O problema semnalata la fiecare concurs de pana acum si tot ramasa nerezolvata.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

scuze celor carora le-am oferit doar un punct, doua, trei!! nu reflecta preferinte, ci cu atatea am mai ramas si-am incercat sa le impart. daca stiam ca-s atat de multe poze extraordinar de frumoase...felicitari tuturor participantilor, m-am delectat grozav cu ingerasii pozati.

aa, sa nu uit: cine-i Ozi??? e o fetita superba superba, incredibil de frumoasa, pe la nush ce pagina.

Mergi la inceput