Clasament final Concusul CLIPE 2008

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Dragii mei,

Datorita unui backup care inca nu s-a terminat nu pot modifica baza de date ca sa adaug punctele finale. Rezultatele vor apare in cursul zilei de maine.

Si inca o surpriza.. probabil tot maine un nou sunet la Ghiceste Sunetul!

Admin

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Dragi mei,

Am pus punctele juriului deci avem clasamentul final!

Felicitari castigatoarei, care recidivand ridica puternic stacheta calitatii acestor concursuri cu poze. Speram ca la editiile urmatoare sa avem parte de o competitie si mai acerba.

La aceasta editie din juriu au facut parte:

Din echipa desprecopii: Doruletz, Oana_B, Marius, Desprecopii, Danis, Admin, Sheannamp, RoxanaZ

Invitati speciali (membri din comunitate): Vali02, Tzuni, Ileana, Maru, Stefaniya, Leditia

Multumim tuturor participantilor si va asteptam pe toti la editiile viitoare!



Inca ceva: De remarcat ca au fost doi membrii care au fost reclamati la rubrica PM SPAM. In mod normal ar fi trebuit sa descalificam aceste persoane dar descalificarea lor nu ar fi influentat in nici un caz locurile cu premii 1 si 2.

Va spunem de pe acum ca la editia urmatoare daca cineva are mai mult de 3 reclamatii de PM SPAM va fi descalificat direct!





O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Premiu special: Desprecopii.com a hotarat sa ofere si un premiu special pentru cineva care nu a participat!

Este vorba de www.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/clipe%20de%20viata%202008/an1.jpg" target="_blank">poza de pe locul 13 in clasament in care apare si Emma.

Cu ajutorul persoanei care are aceasta poze am dori sa facem urmatoarele: sa printam aceasta poza intr-o dimensiune mare (A4) si sa o punem intr-o rama foarte frumoasa, si sa o trimitei mamei indurerate in memoria Emei.

Rugam membrul care a trimis aceasta poza sa ne contacteze pe mail (florin@desprecopii.com) sau PM ca sa putem demara aceasta actiune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Felicitari castigatorilor!
Diana , Mephala .


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Felicitari castigatorilor
F.f. frumoase destul de multe poze... cred ca a fost greu de ales




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

felcitari castigatorilor

multumesc si eu , tuturor, pt voturi

-------

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=16" target="_blank">ALEXANDRA IN CONCURS - MAY1 + MAY2

-------


Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

felicitari castigatoarelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Felicitari celor ce au castigat!!!




Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Felicitari castigatorilor!

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Felicitari castigatorilor!

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput