Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby-first spune:

Sunt din nou in cautare de nume...mi se pare ca nici unul nu e destul de bun pentru printesa mea...

Cristina 28+ Alexandra Sonia sau Alessia Teodora


http://picasaweb.google.com/cristinadan08/Cristtina
http://picasaweb.google.com/cristinadan08/NuntaNoastra
http://picasaweb.google.com/cristinadan08/CraciunAnNouBurticaMea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue77 spune:

Dicristea te asteptam cu vesti despre Matei ....


Oanaalexbafta multa iti tinem pumnii

Si eu am fostieri cu ,Marc la film, Volt cu un caine erou, a durat cam mult totusi pt un desen animat (1 H 44) si cred ca l a obosit cam tare ca la intors mi a facut o scena de imi venea sa l las in strada si sa ma duc....in fineacasa s a pus singur in pat si a dormit, asa ceva n a facut niciodata, deci a fost prea mult pt el.
Primul film la care a mers a fost de o ora si a fost mai bine pt el....acum stiu

Gata m am apucat de desfacut cutiile si am pus la Marco in camera un colant mural tare frumos, e tare mandru de camera lui.
Ma gandeam ca o sa pun totul la loc mai repede dar sincera sa fiu nu ma tin fortele deloc...asa ca o las moale.

Pupici

NOI
Cristina 24 + 2 si Marc (28.08.2004)
bebe2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

dici cum se mai simte matei? aseara nu ne-ai mai scris dupa ce ai venit de la spital.
blue pune si tu niste pozici cu noua bucatarie si cu colantul din camera lui matei, sa vedem si noi frumusete!

Vine bebica .... +28
Pana atunci gotobina nevoie mare
http://www.flickr.com/photos/magduta/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Oanaalex, asteptam vesti de la tine, imi pare foarte rau ca sunt mai rele decat te asteptai. Daca ai tinut regim pana acum ar trebui sa nu mai fie nevoie de insulina, sau macar sa-ti dea o doza mica si sa renunte la ea dupa putin timp. Clar trebuie sa-ti rezolvi cu asigurarea, m-am lovit si eu de birocratia americanilor si de raspunsurile lor standard, imi venea sa le dau cu ceva in cap, dar pana la urma am avut gura mai mare decat ei si i-am facut sa ma asculte. Dar pana nu-i scoti din tiparele lor...

Dicirstea, cum te mai simti? Ce face Matei? Ai aflat ceva nou ieri la spital?

Carla, s.22 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Baby-First, nu mai zic cum am sarbatorit noi, ca sa nu fac pofta unora dintre noi . Lasa ca nici eu nu am nume bun pentru printesa mea, greu a fost si prima data, ne-am hotarat in luna a 8-a.
Strunfita, distractie placuta la schi!

Carla, s.22 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi2000_ro spune:

SALUT GRAVIDUTE SIMPATICE!IN SFARSIT AM REUSIT SA VA SCRIU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi2000_ro spune:

Spre tristetea mea v-am descoperit doar in urma cu cateva zile, dar v-am indragit pe loc pe toate.Pana reusesc sa ma prind exact cu tot ce am de facut...sper sa aveti rabdare cu mine.Am un baietel smecher din 2003 si acum din fericire astept ca voi inca un puiut, de data asta o fetita....ca sa ma cunoasteti si voi ca, eu incep deja sa va cunosc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Bun-venit, roxi2000_ro ! Primele 10 mesaje sunt moderate si apar mai tarziu.

Blue, vreau sa vad si eu poze cu bucataria si colantul din camera puiutului. Noi ne gandeam sa ne punem un fototapet in dormitor, dar nu gasim in RO ceva atat de mare.

Carla, s.22 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Buna fetele!!

Eu pe la bucatarie..fac mancare..,ca ieri nu am mai avut chef si nici inspiratie!!
Am vazut ca ati fost harnicute si ati pregatit dulciuri ieri..eu am facut clatite cu gem de prune de la mama!!

Oanaalex..tin pumnii sa iti rezolvi cu asigurarea si sa nu fie nevoie de insulina!!Sa speram ca nu e cazul de asa ceva,mai ales ca ai inceput din timp cu regimul!!Tu intra si scrie aici...nu conteaza ca sunt vesti mai putin bune,noi te susutinem si suntem alaturi de tine cu gandul!!Poate te ajutam cu energia noastra pozitiva!!
Dici..cum mai sunteti??Ce ai mai aflat ieri la spital?Doamne ajuta sa fie bine!!
Dani3lla...cum te mai simti??
Blue..nu te agita prea mult,incet,incet le pui tu la locul lor!!
Carla...iti place Isabella??
Strunfita..super ca mergeti la sky!!

Voi ziceti de zapada..si aici e cald si soare!!Exact o zi de primavara...stam cu geamurile deschise..Pacat ca nu sunt pasarele..dar imi fac concert papagalii din dotare!!

25+ Razvan Nicholas sau Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxi2000_ro

SALUT GRAVIDUTE SIMPATICE!IN SFARSIT AM REUSIT SA VA SCRIU


Bine ai venit printre noi!!Sarcina usoara in continuare si un bebe sanatos si mancacios!!Felicitari pt bebelina..si pt perechea ce o vei avea!!

25+ Razvan Nicholas sau Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput