***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007**(92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Lavini

Astept vesti, m-au emotinat ultimele mesaje.

Kid - sanatate lui Vladut! Cum mai e?

Eu fac bagaje pt ca ne ducem sa stam la mama o sapt, sotu' a plecat azi-noapte si vine abia duminica as ca mai schimbam si noi cartierul.

Andrei se trezeste des noaptea sunt moarta de oboseala tot timpul. Si in toane rele.

M-am bucurat mult ca am aflat vesti care vin rar, mai scrieti voi, fetelor ca sa am si eu ce citi, cu scrisul mai greu pt ca nu ma lasa.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Multumesc mult de incurajari!


Am fost ieri la consult la IOMC, la o alta doctorita. I-a repetat analizele, leucocitele au inceput sa creasca, ceea ce este bine. Luni mergem sa vedem si celelalte rezultate. Oricum, m-am mai linistit un pic, am crezut ca mor cand am auzit ca e suspect de leucemie






Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)



Bazar in scop umanitar

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:



Pun si eu fetele la treaba pt Lavini! Nastere usoara si bebe sanatos!





Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)



Bazar in scop umanitar

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

La noi a nins frumos si am fost afara si am facut www.flickr.com/photos/rbeatrice" target="_blank">poze si ne-am jucat cu zapada.

Lavini, asteptam vesti!

Kid, ma bucur ca te-ai mai linistit si ca i-au iesit analizele mai bine.

Mihamora, ce vacanta frumoasa ati avut!

Ella, chiar daca e fetita Andreea nu e iubareata sau lipicioasa, dimpotriva. Iar imi este dor sa dorm langa ea, nu vine deloc, fuge in patut la ea. De pupat ne da un pupic daca cerem, dar asa de la distanta.

Carmen, ce imi place cand ne spui despre ispravile zanelor tale, imi inchipui ce o sa fie si la noi peste 2 ani.

Betty 22+, mamica fericita de Andreea (13.05.2007)
Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Nici o veste de la Lavini?

Mary lou, Teo, multa sanatate puiutilor!
Ella, multumesc mult, poate ii fac o clona Sabinei .
Diana, Lavini, Betty, Graviduta, multumesc mult .
Betty, ce haioasa esti cu numarul de saptamani! V-am admirat in zapada. Am pus si eu poze cu noua si vechea burtica.
Graviduta, si Saby zice tot "paca" la capra, ea a invatat de sarbatori, cand veneau colindatorii pe afara, apoi a vazut capra pe cutia de lapte din care bea.
An@, cum e pe acolo, ceva reduceri?

Carla, s.22 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica *******poze 15-18 luni *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

si io mi-s in deplasare, dar sunt si eu alaturi de lavini !!!

Sper ca deja ai nascut, un nasturel roz si dulce ! sa fie sanatoasa !

va pe toate !

************************************************************************************

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

fetelor, am primit mesaj de la lavini:

"la 15.05 a venit pe lume Teodora-Maria- frumoasa, desteapta si cuminte. Urmeaza in curand si dovada. Mami si Doa"

felicitari lavinia si bine ai venit pe lume bb doa. sa fii sanatoasa si cumintica. de-abia asteptam sa te vedem in poze.

pupici la mamici si capsunici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Si eu pe mare fuga am intrat sa vad ce spune Lavini. Si am cautat de mi-a venit rau, am crezut ca au scos-o din lista de emoticoane!

Deci, pe scurt: Lavini!


Revin mai tarziu cu un alt mesaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Oooo la 20 de secunde diferenta am postat Adinell.

Felicitari proaspetei mamici !!! Sa ai o fetita mancacioasa si fara colici! Bine ai venit in lumea noastra, pui mic si drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Lavini, felicitari mamico! Bine ai venit bebelusa Teodora Maria!

Carla, sigur ai bebe in burta? Care-i secretul ca eu mananc fara paine si tot ma umflu, mai ales la burta, zici ca nasc imediat. Uita-te www.flickr.com/photos/rbeatrice" target="_blank">aici ca am pus poza de la 18 sapt, de acum o luna, dar parca mi s-a dublat burta de atunci.

Am inceput si eu sa iubesc bebele din burta, poate suna ciudat dar pana acum cand imi aminteam ca-s gravida mi se facea mila de Andreea si parca imi venea sa plang, acum incep sa fiu bucuroasa ca voi avea 2, parca abia astept. Si e asa frumos cand il simt pe cel din burta si o am si pe Andreea langa mine.

Betty 22+, mamica fericita de Andreea (13.05.2007)
Zapada

Mergi la inceput