LMA - Albinute & bondari de '07 (109)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

ADA, pfuuu, ce m-am amuzat cu mucegaiu tau de pe blog!!!

In alta ordine de idei, te admir si te felicit pentru toate cate le reusesti fara sa-ti pierzi calmul. Tre sa ai talent pentru asa ceva, dom-le!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Gata... au inceput petrecerile de 2 ani
Unde's vremurile alea cand tocisem F5-ul sa vad daca, cine, cum a mai nascut... Acu s-au trezit si ma striga Si cand nu le convine ceva fac scandal, pe chineza-japoneza lor... dar scandalul, tot scandal, chiar daca nu pricep nimic... In curand incep cu pretentiile... zboara timpu si o sa dam F5 si o sa stam cu sufeltul la gura pana se vor intoarce de la prima intalnire


La multi ani, Alexandru Eduard!


picii bolnaviori... hai ca vine vara, gata cu virzoele de orice fel...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:



LA MULTI ANI ALEXANDRU EDUARD!!!


DOAR ATAT POT SPUNE AZI...poate daca ma mai linistesc putin citesc din urma si revin..
bine ca sunt singura si nu ma vede nimeni plangand.

Laura si comoara mea Eduard Darius 22.03.2007

Nu trebuie sa fii mama perfecta! Trebuie doar sa fii cea mai buna mama pentru copilul tau!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Multi ani traiasca primul bondaras de 2 ani! Sanatate multa Alexandru Eduard!


Ela si Thea-Ioana, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani alexandru Eduard!


Multumim frumos de incurajari. Am uitat sa spun ca am vazut-o pe pictorita Lainei , pereti cu capodopere cum mai aveam si noi, noroc ca mai aveam var la culoare
Lilidana nu avem voie sa facem baie, cred ca sa nu se agraveze raceala de la plamani

Am petrecut noaptea relativ bine, la culcare n-a vrut lapte(desi era in sticla chiar lapte, nu apa) , pe la 3.30 s-a trezit, am pus mana pe ea, 39.1,i-a dat panadol, apoi a baut niste apa,se maraie si din cauza tusei ii vine inapoi,si dupa vreo 10min,la 38.4 se opreste cu scazultul, ii bag un paracetamol in fund.Vreo 10min e vesela, scrie pe tablita magnetica , asta faceam noi la 4dimi,ne-am pus cu totii la culcare, si ne-am trezit la 10. Acum trebuie sa luam siropelele, zinnatul e scarbos rau, sa vedem...Ce-i drept e trasa la fata, curge si un ochi, tuseste, muceste,are ochii rosii...scapam noi

Gata cu noi, ca azi e zi mare, si poate primim poze de la primul bondarel de 2ani din stup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Alexandru Eduard sa fi sanatos si fericit!!!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

LAURA sa fie bine

CARMEN, curaj si rabdare, sa va faceti bine repede!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

ALEXANDRU EDUARD
SA FII SANATOS, SA AI NOROC IN VIATA SI SA ITI BUCURI PARINTII IN FIECARE ZI.


cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

La multi ani ! Primul bondarel Eduard Alexandru....sa ne traiesti sa fii sanatos si mami Ancris asteptam si noi pozici de la aniversare....macar poze

Laura ..nu stiu ce s-a intamplat...cred ca am citit pe diagonala....dar sper sa fie totul bine

Teodora sanatate multa si sa iti revii cat mai repede

Pupam pictorita de Laina

Stefanya....uao cate filmulete si pozici cu blondutul Karl...super haioase toate...costumasele nu mai vorbesc bestiale......ce atent isi strange el platilina si cum o aseaza pe culori...sa nu mai vorbim de puzzelul cu numerele...felicitari si pt mami ...mami daca baietu nu vrea sa se culce si vrea sa sara pe cutie ce ai tu cu el???

Noi suntem ok...vorbim multe in chineza si ne suparam daca mami nu intelege tot timpul ce spun, repeta acum dupa noi orice..pe limba ei..e foarte distractiv, dar se supara daca radem de ea...si recunosc o mai facem, dar pe ascuns

Karra...unde plecari mama...venira hienilii peste tine...??




Diana mami de Raisa Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

La multi ani ! Primul bondarel Eduard Alexandru....sa ne traiesti sa fii sanatos si mami Ancris asteptam si noi pozici de la aniversare....macar poze

Laura ..nu stiu ce s-a intamplat...cred ca am citit pe diagonala....dar sper sa fie totul bine

Teodora sanatate multa si sa iti revii cat mai repede

Pupam pictorita de Laina

Stefanya....uao cate filmulete si pozici cu blondutul Karl...super haioase toate...costumasele nu mai vorbesc bestiale......ce atent isi strange el platilina si cum o aseaza pe culori...sa nu mai vorbim de puzzelul cu numerele...felicitari si pt mami, pentru rabdare ...mami daca baietu nu vrea sa se culce si vrea sa sara pe cutie ce ai tu cu el???

Noi suntem ok...vorbim multe in chineza si ne suparam daca mami nu intelege tot timpul ce spun, repeta acum dupa noi orice..pe limba ei..e foarte distractiv, dar se supara daca radem de ea...si recunosc o mai facem, dar pe ascuns

Karra...unde plecari mama...venira hienilii peste tine...??




Diana mami de Raisa Maria

Mergi la inceput